معرفی و دانلود بازی Hang Line: Mountain Climber - خطرات لذت‌بخش کوهنوردی

کوهنوردی واقعا ورزش حوصله‌سربری نیست

۰

کوهنوردی و بالا رفتن از صخره‌ها احتمالا اولین ایده‌ای نیست که برای ساخت یک بازی جذاب و سرعتی موبایل به ذهنتان برسد مگر آنکه استودیو Yodo1 Games باشید؛ استودیوی که پیش‌تر نشان داده حتی ایده گاوچرانی در عصر ژوراسیک، رام کردن حیوانات و سوار شدن بر آن‌ها نیز هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی است.

ساخته دیگر این استودیو یعنی Hang Line: Mountain Climber هم در ظاهر یک ایده خسته کننده دارد: شما عضوی از تیم امداد هستید که در هر مرحله باید صخره نوردی و بالا رفتن از قله‌هایی خطرناک مردم گیر افتاده را نجات دهید. اما در عمل هنگ لاین نشان می‌دهد که چقدر سخت در اشتباه هستیم، در ادامه با ویجیاتو همراه شوید تا به معرفی و بررسی کوتاه این بازی می‌پردازیم.

تصمیم‌گیری در کسری از ثانیه

بازی برای جا‌به‌جایی و بالا رفتن از کوهستان مکانیزم ساده‌ای دارد، به هر نقطه‌ای که اشاره کنید کاراکتر شما قلابش را به آن سمت پرت می‌کند و اگر برسد از آن آویزان می‌شود. گاهی اوقات به خصوص در مراحل اولیه می‌توانید تا ابد هم از یک نقطه آویزان بمانید اما پیشروی در بازی و رفتن به مراحل جدی‌تر تقریبا هر لحظه مجبور هستید با سرعت‌ عمل بالا تصمیم‌گیری کرده و حتی ثانیه‌ای هم توقف نکنید.

خوشبختانه Hang Line: Mountain Climber یک بازی شبیه‌ساز کوهنوردی نیست که هر لحظه نگران برخوردهای کوهنورد بیچاره با صخره‌ها باشید اما همچنان احتمال سقوط و یا له شدن زیر سنگ‌ها وجود دارد. تمام این ویژگی‌ها سبب می‌شود تا بازی همزمان هیجان‌انگیز و سرعتی و در عین حال سخت و خطرناک باشد. برخی از کوهستان‌ها هم به اندازه‌ای بزرگ و وسیع هستند که برای پیدا کردن مصدومین به استفاده از رادار هم تشویق شوید.

اما متاسفانه بیشتر گجت‌های بازی رایگان نبوده و در ازای استفاده از شما مقادیر سکه زیادی طلب می‌کنند، شرایط مشابهی برای آزاد کردن برخی از مراحل نیز صداقت می‌کند که همه نشان می‌‌دهد سازندگان Hang Line: Mountain Climber برای تشویق شما به پرداخت‌های درون برنامه‌ای شیطنت‌هایی هم کردند. اما در هر صورت برای تمام کردن همه مراحل لزومی به پرداخت نیست و می‌توان هر چقدر سخت هم که شده بازی را به پایان رساند.

خلاقیت و تنوع

اما به جرات بهترین ویژگی هنگ لاین تنوع بالای مراحل آن است. در حالی که بالا رفتن از صخره‌های سست و لغزنده به تنهایی چالش‌برانگیز است، بازی به تدریج شما را با مشکلات جدیدی از حیوانات وحشی گرفته تا حتی TNT و جعبه‌های انفجاری شگفت‌زده می‌کند. نتیجه این است که Hang Line: Mountain Climber همزمان هم سخت‌تر و هم جذاب‌تر می‌شود.

با تمام کردن حتی نیمی از مراحل متوجه خواهید شد که دیگر ماموریت‌های شما برای نجات بقیه هیچ شباهتی به آن صعودهای آسان و ساده اول بازی ندارد. بنابراین انگیزه کافی وجود دارد تا هنگ لاین را با تمامی سختی‌هایش تا آخر به پایان برسانید و احتمالا روزها سرگرم شوید.

نظرات خودتان را در مورد Hang Line: Mountain Climber و بازی‌های موبایل پیشنهادی دیگر حتما با ما به اشتراک بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/x0

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...