ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی Score! Hero – قهرمان رویاهایت را خلق کن

از فوتبالیستی ساده تا تبدیل شدن به ستاره تیم رویاهایتان

۰

Score! Hero نمای جدیدی از یک مسابقه فوتبال را به تصویر می‌کشد. شما در زمین بازی حضور دارید و کنترل بازیکنان در اختیارتان است، اما این کنترل متفاوت با چیزیست که تاکنون در بازی‌هایی مانند فیفا یا pes تجربه کرده‌‌اید.

Score! Hero نمایی سه بعدی از زمین فوتبال به شما نشان می‌دهد. می‌توانید در هر نوبت این نما را بچرخانید و به خوبی اطرافتان را برای ارزیابی شرایط بررسی کنید. فضای گردش توپ در Score! Hero  محدود به میدان دید پیش روی شماست. البته این میدان دید با توجه به نحوه بازی و سیاستتان در گردش توپ تغییر می‌کند و هر بار ممکن است با فضایی جدید برای پیش بردن استراتژی‌هایتان روبه‌رو شوید.

براساس روند بازی هر بار اجازه پاس دادن به یکی از بازیکنان پیش رویتان را دارید. فاصله طولی در این قسمت اهمیتی ندارد و استفاده از پاس‌های کوتاه یا سانترهای بلند به خودتان بستگی دارد. همچنین شما با محدودیتی در پاسکاری روبه‌رو نیستید و می‌توانید تا زمان پیدا شدن روزنه‌ای برای عبور دادن توپ از خط دفاعی تیم رقیب به این کار ادامه دهید. با نزدیک شدن به محوطه جریمه اجازه شوت کردن توپ به سمت دروازه را پیدا می‌کنید. نحوه شوت کردن توپ هم محدودیتی ندارد و ضربه مستقیم، کات دار یا چیپ جزو انتخاب‌هایتان محسوب می‌شوند. البته زاویه و نحوه شوتیدن توپ تاثیر مستقیمی در گل شدن ضربه‌تان دارد و در صورتی که نتوانید قدرت لازم را به توپ وارد کنید، دروازه‌بان به سادگی آن را دفع می‌کند.

Score! Hero

البته بازی شما را برای به ثمر رساندن گل محدود به شوت کردن به سمت دروازه نمی‌کند. این دقیقا همان نکته‌ای است که Score! Hero را عنوانی متفاوت از تمام بازی‌های فوتبالی دیگر می‌کند. برحسب موقعیت و شرایطی که توپ به دست بازیکن مورد نظرتان می‌رسد، عکس العمل او در پاس دادن یا فرستادن توپ به سمت دروازه متفاوت خواهد بود. اگر سانتر شما بلند باشد و به نوعی سر یارتان را هدف گرفته باشید، می‌توانید با ضربه سر زنجیره پاسکاری را ادامه دهید یا توپ را راهی دروازه کنید. اگر توپ با کمی فاصله از بازیکن به او نزدیک شود، احتمال ایجاد صحنه‌ای هیجان انگیز و انجام حرکات آکروباتیکی مانند ضربه برگردان یا شوت عقربی وجود دارد.

همچنین در تمام این مدت بازیکنان حریف نظاره‌گر فعالیت‌های شما نیستند و ذره‌ای در تخریب حمله و قطع توپ‌هایتان کم کاری نمی‌کنند. هوش مصنوعی بازی فوق العاده است و کافیست ذره‌ای در هدف گیریتان کم دقتی کنید تا بازیکنی از حریف به سرعت به توپ نزدیک شود و اگر نتواند آن را دفع کند، زاویه را برای حرکت بعدی تنگ‌تر می‌کند و این مسئله باعث سخت‌تر شدن روند نزدیک شدن به دروازه می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت Score! Hero این است که با دریافت آن پر کردن اوقات فرغتتان را برای مدت زمانی طولانی تضمین می‌کنید. بازی دارای بیش از ۶۰۰ مرحله است و هرکدام از این مراحل سناریویی متفاوت را به تصویر می‌کشند. پیش از شروع هر مرحله کات سینی از اتفاقات بازی نشان داده می‌شود تا متوجه شرایط حاکم در بازی شوید.

Score! Hero

بسیاری از مواقع چشم امید هم تیمی‌هایتان به شما دوخته شده تا بتوانید ضربه آزادی را مستقیما وارد دروازه کنید یا اگر  پشت توپ برای زدن پنالتی ایستاده‌اید، آن را با تمام قدرت راهی کنج دروازه کنید. این سناریوهای کوتاه در مسابقات باشگاهی یا ملی اتفاق می‌افتند و شامل لیگ عادی یا قسمتی از مسابقات اروپایی می‌شوند. بخش شخصی سازی نیز در بازی وجود دارد و علاوه بر تغییر ظاهر بازیکنتان می‌توانید با پیشروی در بازی از بین پیشنهاداتی که به شما ارائه می‌شود یکی را انتخاب کنید و بدین ترتیب از یک تیم ساده، به پوشیدن لباس تیم‌های بزرگ اروپایی نزدیک و نزدیک‌تر شوید.

برای گذراندن هر مرحله سه ماموریت به عهده‌تان گذاشته می‌شود که درصورت انجام دادن هر کدام از آن‌ها، ستاره‌ای به عنوان جایزه کسب می‌کنید. این ستاره‌ها می‌توانند دسترسی شما به سطوح بالاتر بازی را مقدور کنند و در صورتی که تعداد کافی از آنان را در اختیار نداشته باشید، مجبور می‌شوید مراحل ناموفق بازی را برای کسب ماکسیمم تعداد ستاره‌ها تکرار کنید. Score! Hero پر کننده فضای خالی بین بازی‌های شبیه ساز فوتبال و بازی‌های ساده و آرکید این ورزش محبوب است. اگر علاقه‌مند به تجربه بازیی هستید که زمان‌بر نباشد و همزمان چالشی جذاب برایتان محسوب شود، Score! Hero می‌تواند اولین انتخابتان محسوب شود.

پیشنهاد میشه

Score! Hero سخت‌ گیری‌های یک بازی شبیه ساز را ندارد و از طرفی به سادگی بازی‌های آرکید فوتبالی نیست. لذت پیشبردن استراتژی‌های مختلف در کنار آزادی عمل متفاوتی که بازی در اختیارتان می‌گذارد تجربه‌ای منحصر به فرد محسوب می‌شود که برای دوست داران فوتبال قطعا لذت بخش است.
.کپی شد http://dgto.ir/1bgy

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...