معرفی و دانلود بازی Dancing Line – موسیقی را دنبال کن

Dancing Line را می‌توان برخورد دلنشین موسیقی و بازی‌های ویدیویی معرفی کرد

0

بازی‌های ریتمیک را می‌توان به دو دسته تقسیم٬بندی کرد. بازی‌هایی که تلاش می‌کنند با ارائه یک موسیقی تند و هیجان انگیز به شما انرژی زیادی القا کنند و بالعکس، بازی‌هایی که با ارائه یک موسیقی آرام و گوش نواز تلاش می‌کنند حس آرامش را به شما تزریق کنند. پیش‌تر با بررسی آنسوی باران [بررسی ویجیاتو] نشان دادیم که برخی بازی‌ها برای خنثی کردن کشمکش‌های ناشی از چالش برانگیز بودن مراحل به موسیقی آرامش‌بخش و محیطی دلنشین پناه می‌آورند. با بررسی Music Racer [بررسی ویجیاتو] نشان دادیم بسیاری مواقع این انتخاب در دستان شماست تا با انتخاب موسیقی مورد نظرتان، آرامش بخش یا هیجان انگیز بودن تجربه خود را معین کنید.

اما امروز با معرفی Dancing Line، اثر محبوب و شناخته شده Cheetah Games که موفق شده از مرز ۵۰ میلیون دانلود در فروشگاه پلی استور بگذرد تصمیم گرفتیم به شما روی آرامش بخش سکه را نشان دهیم. Dancing Line با ارائه یک هارمونی دقیق و حساب شده، به خوبی دو سبک ریتمیک و آرکید را تلفیق کرده و شما را محو دنیای اسرارآمیز خود می‌کند. با ویجیاتو و بررسی Dancing Line همراه باشید تا بهتر خصوصیات این دنیای دوست‌داشتنی آشنا شویم.

Dancing Line

گرچه سازوکار Dancing Line بسیار ساده است و با گذراندن دو مرحله آموزشی ابتدای بازی تمام مکانیزم‌های آن را یاد می‌گیرید، اما با پیشروی در آن متوجه می‌شوید همین ساز و کار ساده می‌تواند ختم به شرایطی چالش‌برانگیز و دشوار شود. دنیای بازی شامل مسیر‌ موربی است که از میان محیط‌های مختلف می‌گذرد. شما کنترل یک خط را به دست می‌گیرید و وظیفه دارید با تغییر جهت آن به وسیله لمس کردن صفحه، مانع از برخوردش با موانع موجود در مسیر شوید.

امکان جهت‌دهی به خط وجود ندارد و تنها زمانی که صفحه را لمس می‌کنید، به دو جهت چپ و راست تغییر جهت می‌دهید. مسیر پیش رویتان به مرور زمان تکمیل می‌شود و هرچه جلوتر می‌روید، قسمت‌های بیشتری از آن را مشاهده می‌کنید. در نهایت نیز با جمع‌آوری آیتم‌های خواسته شده در طول راه، به انتهای مسیر می‌رسید و مراحل بعدی بازی به همراه جوایز اتمام مرحله در دسترس‌تان قرار می‌گیرند.

موسیقی در Dancing Line از اهمیت بالایی برخوردار است. درواقع شما با یک بازی ریتمیک سروکار دارید. بازی تلاش می‌کند با ارائه یک موسیقی د‌‌‌‌ل‌نشین و آرامش‌بخش شما را وارد دنیای دوست‌داشتنی خود کند و همزمان با تغییر ریتم و ارائه پالس‌هایی به موقع، شما را از مسیر پیش رویتان و نحوه واکنش دادن به آن مطلع می‌کند. درواقع گوش دادن به موسیقی ضمن بازی کردن علاوه بر القای حس مورد نظر، به شما در پیشبردن مرحله هم کمک می‌کند.

محیط Dancing Line نیز براساس موسیقی هر مرحله طراحی شده و با پیشروی در بازی، مشاهده می‌کنید که دنیای فانتزی و انیمه مانند آن به مرور تکمیل شده و جزئیات بیشتری به اطراف‌تان اضافه می‌شود. سازندگان بازی برای دشوارتر کردن بازی تنها به استفاده از مسیرهایی پیچیده‌تر اکتفا نکرده‌اند و در این بین تغییر زاویه دید شما تاثیر به سزایی در چالش برانگیزتر شدن مراحل می‌گذارد.

Dancing Line

بازی به مرور سخت‌تر می‌شود. اما خوشبختانه می‌توانید با پرداخت سکه‌هایی که به عنوان جایزه دریافت می‌کنید یا مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی، مکعب‌هایی را خریداری کنید که به نوعی حکم شروع مجدد از چک‌پوینت‌های هر مرحله را دارند. توجه داشته باشید که گذشتن از مراحل Dancing Line متکی به شناخت مسیر پیش رویتان است و معمولا شکست در آن و شروع مجدد به وفور اتفاق می‌افتد. اگر مسیر صحیح را در یک مرحله پیدا نکردید، می‌توانید از یک گزینه کمکی برای نشان دادن مسیر و نقاط معین برای لمس صفحه استفاده کنید تا پیشروی در بازی برایتان مقدور شود.

Dancing Line گزینه‌ای فوق العاده‌ای برای دوست‌داران بازی‌های ریتمیک محسوب می‌شود. اگر هم موسیقی بازی برایتان اهمیتی ندارد و صرفا به دنبال یک بازی آرکید جذاب هستید، باز هم می‌توانید روی Dancing Line حساب باز کنید تا برای مدتی شما را سرگرم کند.

پیشنهاد میشه

Dancing Line تلفیقی دوست داشتنی از موسیقیی دلنشین، محیطی زیبا و گیم پلی‌ای چالش برانگیز است که نه تنها برای دوست‌داران سبک ریتمیک، که برای علاقه‌مندان به بازی‌های آرکید نیز می‌تواند گزینه‌ای سرگرم‌کننده محسوب شود.
.کپی شد https://vgto.ir/be

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...