معرفی و دانلود بازی I'm Ping Pong King – من پادشاه پینگ‌پنگ بازها هستم

پله به پله تا صدرنشینی مسابقات

۰

تجربه نسخه آرکید یک ورزش سرگرمی جالبی است. شما دیگر درگیر رعایت قوانین سخت و شبیه‌سازی شده آن ورزش نیستید و می‌توانید با خیال راحت از آنچه پیش رویتان است لذت ببرید. البته این بستگی به سلیقه شما دارد. برخی به یک تجربه جزء به جزء علاقه‌مندند که طبیعتا، یک بازی آرکید برایشان سرگرم‌کننده نیست و حتی بالعکس، لوس و بی‌معنیست.

اما تصمیم کنونی ما معرفی نسخه آرکید ورزش‌های محبوب برای آن دسته از کاربرانی است که به این سبک علاقه‌مندند. برای فوتبالی‌ها Head Ball 2 [بررسی ویجیاتو]، برای والیبالی‌ها Volleyball Challenge [بررسی ویجیاتو] و درنهایت برای علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال Basketball Battle [بررسی ویجیاتو] را معرفی کردیم.

امروز به سراغ ورزش پینگ‌پنگ می‌رویم. تجربه I’m Ping Pong King برای طرفداران این رشته مهیج می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. اما خصوصیات این بازی آرکید چیست و برای سرگرم کردن شما چه برنامه‌هایی دارد؟ با بررسی ویجیاتو همراه باشید تا پاسخش را پیدا کنیم.

I'm Ping Pong King

داستان از این قرار است که برای تبدیل شدن به پادشاه پینگ‌پنگ بازها، نیاز دارید از سد 50 رقیب پیش رویتان بگذرید. به ترتیب سراغشان رفته و با هریک مسابقه می‌دهید. درصورت کسب پیروزی، رتبه رقیبتان را از آن خود می‌کنید و به سراغ بعدی می‌روید. زمان شروع بازی به شما اعلام می‌شود که هدف از I’m Ping Pong King یک تجربه واقع‌گرایانه نیست.

میز پینگ‌پنگ دو قسمت دارد و از هر طرف که توپ به سمتتان بیاید، نیاز دارید آن سمت از صفحه را لمس کنید. سرعت عملتان بستگی به سرعت توپی دارد که به سمتتان می‌آید. شما توانایی کنترل جهت یا زدن ضرباتی خاص را ندارید. بازی تصمیم گیرنده نهایی درخصوص واکنش شماست و شما تنها لمس کننده صفحه هستید.

برای از پیش رو برداشتن رقبای ابتداییتان نیاز نیست زحمت زیادی بکشید. درجه سختی بازی در ابتدای کار کم‌تر است و به مرور افزایش پیدا می‌کند. با وجود اینکه هر رقیب مشخصات خاص و استایل متفاوت خود را دارد، اما درنهایت روش بازی هرکدام یکسان است و تنها سرعت توپی که به سمت شما می‌آید متفاوت می‌شود.

پروسه امتیاز گرفتن سخت ‌نیست و پس از وارد کردن چند ضربه و رد و بدل شدن توپ میان بازیکنان، رقیبان قدرت پاسخ دادن را از دست می‌دهد و اینجاست که می‌توانید بابت گرفتن یک امتیاز خوشحالی کنید. اولین مسابقات 3 امتیازی هستند و به مرور نیازمند کسب امتیازات بیشتری برای پشت سر گذاشتن رقیبتان می‌شوید.

اما به غیر از بخش اصلی بازی، می‌توانید به سراغ Impossible Testهای I’m Ping Pong King نیز بروید. در این بخش سه نوع حالت بازی پیش رویتان قرار می‌گیرد. اولین حالت سنجش بینایی است و به نوعی درنظر دارد تا با کوچک‌تر کردن زمین بازی، قدرت دید شما را بررسی کند. نتیجه نهایی به شما اعلام می‌شود و معمولا، تجویز I’m Ping Pong King به شما این است که سری به دکتر بزنید!

I'm Ping Pong King

حالت دوم مربوط به تست تمرکز می‌شود. در این قسمت باید تمام تمرکز خود را روی رقیبتان بگذارید تا به محض لمس توپ توسط او، بتوانید ضربه‌اش را پاسخ دهید و امتیاز را از آن خود کنید. البته بازی ادعا می‌کند که محال بتوانید بیشتر از ده ثانیه در این تست دوام بیاورید، اما واقع این نظر درست است؟ بهتر است خودتان امتحان کنید.

درنهایت نیز به حالت معکوس می‌رسیم. جایی که نیم کره چپ مغز شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و به چالش کشیده می‌شود. جای چپ و راست بازی عوض می‌شود و حال می‌بایست با همان حالت قدیمی، بازی را ادامه دهید. البته چند تلاش ابتدایی بسیار سخت است و نتیجه‌ای در بر ندارد. اما به مرور عادت می‌کنید و ادامه این حالت برایتان ساده‌تر می‌شود.

گرچه I’m Ping Pong King طراحی بصری خاصی ندارد و عملا تمام شخصیت‌های موجود در آن استیک‌من یا آدمک خطی هستند، اما این مسئله نه تنها اختلالی در تجربه بازی ایجاد نمی‌کند بلکه یکی از نکات مثبت آن محسوب می‌شود. طراحی بصری مینیمال و ساده درکنار رنگ‌بندی شاد I’m Ping Pong King تجربه آن را برایتان دلچسب‌تر میکنند و خبر خوب این است که بازی نیازی به اتصال اینترنت ندارد، پس تحت هر شرایطی می‌توانید از آن به عنوان یکی از گزینه‌های سرگرم شدن یاد کنید.

پیشنهاد میشه

I'm Ping Pong King تا جای ممکن تلاش می‌کند از یک تجربه واقع‌گرایانه دوری کند و خوشبختانه در ارائه یک چالش آرکید که به مرور دشوارتر شود، موفق عمل کرده. طراحی گرم و ساده بازی درکنار گیم‌پلی سریع و روان آن از دیگر خصوصیات مثبت I'm Ping Pong King محسوب می‌شوند.
.کپی شد https://vgto.ir/tq

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...