ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دانلود و معرفی بازی Angry Birds Blast – انفجار پرندگان خشمگین

راویو برای سرگرم کردن مخاطبانش محدود به هدف‌گیری خوک‌ها نیست

۰

شاید از آخرین باری که دیدیم پرندگان خشمگین دنیای Angry Birds به وظیفه شناخته‌ شده‌شان یعنی هدف قرار دادن خوک‌ها بپردازند گذشته باشد. در این مدت این پرندگان را مشغول هر کاری دیده‌ایم. برخی راهی ماجراجویی شدند تا در میانه راهشان نقش‌آفرینی طور به مبارزه با دشمنانشان بپردازند. برخی گواهینامه گرفتند و ویراژ دادن و کورس گذاشتن را آغاز کردند و برخی به وادی عملیات انتحاری وارد شدند!

دسته آخر به نوعی در پیروی از موج محبوبیت چشمگیر کندی کراش شکل گرفت. از بین بردن خانه‌ یا توپ‌های همرنگی که کنار یکدیگر قرار می‌گیرند گرچه ایده‌ای ساده و ابتدایی به نظر می‌رسد، اما دنیای بازی‌های موبایلی را تکان داد و بسیاری از توسعه‌دهندگان را ناچارا مجبور به پیروی از خود کرد. استودیو راویو که آن را به واسطه ساخت سری بازی‌های انگری بردز می‌شناسیم نیز از این قاعده مستثنی نبود.

Blast سرآغاز روی آوردن این توسعه دهنده مشهور به این سبک از پازل‌ها بود که از قضا با استقبال کاربران نیز مواجه شد. برای آشنایی بیشتر با Blast و شناخت خصوصیات و ویژگی‌های آن، با بررسی ویجیاتو همراه باشید.

1-w850

همان پرندگان دوست‌داشتنی قدیمی این بار در فضایی جدید به دست شما سپرده می‌شوند. گرچه هدف اصلی استفاده از این پرندگان برای رسیدن به مقصود نیست، اما به عنوان همراهانی تاثیرگذار می‌توانید در بسیاری از لحظات حساس بازی رویشان حساب کنید. هر مرحله از بازی بدین صورت است که تعدادی توپ را قطعات رنگی مختلف در صفحه پیش رویتان ظاهر می‌شود.

Blast برایتان هدفی شامل از بین بردن تعداد مشخصی از رنگ‌ها، باز کردن قفل‌ها، کمک کردن به باز شدن تخم‌ها به وسیله بارز کردن راهشان تا زمین و… مشخص می‌کند. می‌بایست در راستای رسیدن به خواسته مورد نظر، روی توپ‌های رنگی کنار هم کلیک کنید تا از بین بروند. اگر روی مجموعه از چهار توپ یا تعداد بیشتری از آنان که کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند کلیک کنید، یکی از پرندگان خشمگین در نقطه مورد نظر احضار می‌شود.

این پرندگان خاصیتی مشابه بمب دارند و هر کدام با توجه به ویژگی‌هایشان، محدوده‌ای را منفجر می‌کنند. برای مثال پرنده قرمز به صورت افقی و پرنده زرد که از ترکیب دو پرنده قرمز به وجود می‌آید به صورت افقی و عمودی منفجر می‌شوند. مانع پیش روی شما یا به عبارتی مکانیزم چالش برانگیز Blast محدودیت تعداد کلیک‌های هر مرحله است.

بدین ترتیب شما نمی‌توانید به صورت متوالی روی ترکیب رنگ‌ها کلیک کنید تا درنهایت به تعداد مورد نظر برسید. به همین خاطر استفاده از پرندگان به خاطر برد بالای انفجارشان می‌تواند کمک بزرگی به پشت سر گذاشتن یک مرحله کند. توجه داشته باشید که پرنده‌های قوی‌تر از ترکیب پرندگان ابتدایی تشکیل می‌شوند. پس باید به محدوده و چیدمان توپ‌های رنگی کنار یکدیگر توجه کنید تا بتوانید هرچه سریع‌تر پرندگان قوی‌تر را در بازی احضار کنید.

Blast

خواسته‌های متنوع و بعضا تلفیق آنان با یکدیگر موجب شده تا به مرور زمان Blast یکنواخت و خسته کننده نشود. البته بازی در امر دشوارتر شدن و اضافه کردن پیچیدگی‌های جذاب کُند عمل می‌کند و شما بعد از گذراندن 20 مرحله ابتدایی می‌توانید کمی طعم سختی بازی را بچشید. محدودیتی برای تعداد مراحلی که می‌توانید تجربه کنید درنظر گرفته نشده، اما درصورت رسیدن به تعداد شکست‌هایی مشخص می‌بایست مدتی صبر کنید تا مجددا مجوز بازی کردن برایتان صادر شود.

همچنین درصورتی که بتوانید مراحل Blast را بدون شکست پشت سر بگذارید، پرندگانی هدیه می‌گیرید که از ابتدای مرحله در محیط حضور دارند و می‌توانند پروسه پشت سر گذاشتن هر یک را برایتان سریع‌تر کنند. طبیعیست که یک بار شکست منجر به پاره شدن این زنجیره و از بین رفتن پرندگان کمکیتان می‌شود تا بدین ترتیب گذراندن مراحل پیش رو کمی دشوارتر شود.

شبکه یا گروه‌های اجتماعی بازی کمک خاصی به شما نمی‌کنند و حتی اگر عضو یکی نشدید، چیز چشمگیری از دست نمی‌دهید. امکان چت کردن، گرفتن جان‌های اضافه و شرکت در رویدادهای ویژه و دسته‌جمعی از جمله مزایای عضویت در گروه‌ها یا تشکیل آنان است. درصورت عدم عضویت، همچنان آنقدر رویداد و ماموریت‌های متنوع وجود دارد که جای خالی مسابقات دسته‌جمعی به هیچ عنوان حس نشود.

Blast سرآغاز سبکی جدید در فرانچایز انگری بردز است. درواقع می‌توانیم Blast را برای آن دسته از طرفداران پازل پیشنهاد کنیم که علاقه‌ای به پیچیدگی‌ها و دشواری‌های سخت و چالش برانگیز این سبک ندارند. همچنین عدم نیاز بازی به اینترنت موجب می‌شود تا تجربه آن تحت هر شرایطی برایتان امکان‌پذیر باشد.

پیشنهاد میشه

تلفیق کندی کراش و انگری بردز ختم به عنوانی جدید در این دنیای رنگارنگ با نام Blast شده. ساز و کار درنظر گرفته شده در Blast گرچه از جذابیت بالایی برخوردار است، اما کند پیش می‌رود و به سختی کاربر را به چالش می‌کشد. از این رو Blast را تنها به علاقه‌مندان نه چندان سرسخت بازی‌های پازل یا کاربرانی با سنین کمتر توصیه می‌کنیم.
.کپی شد https://vgto.ir/z9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...