معرفی و دانلود بازی Sand Balls – بی‌حوصله‌ترین پازل تاریخ

گول تبلیغات فریبنده را نخورید

0

تنوع در بازی‌های پازل موبایلی آنقدر کم شده که وقتی به ایده‌ای جدید برمیخوریم، حکم چشمه‌ای در بیابان را پیدا می‌کند. البته آب این چشمه همیشه خنک و گوارا نیست و هر خلاقیت و ایده پردازی بکری در ژانر پازل به معنی تجربه‌ای نوین و مفرح نیست. Sand Balls یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های پازل موبایلی است که در رسیدن به آنچه وعده‌اش را می‌دهد، ناامید کننده عمل می‌کند.

کمتر بازی‌هایی مانند Tiny Room Stories: Town Mystery [بررسی ویجیاتو] یا Does Not Commute [بررسی ویجیاتو] وجود دارند که می‌توانند به درستی حق مطلب را ادا کنند. اینجاست که تفاوت میان توسعه‌دهندگان روشن‌تر شده و نتیجه نهایی، از استقبال بیشتری بهره‌مند می‌شود.

در بررسی ویجیاتو از Sand Balls به سراغ ساخته محبوب و پرسروصدای استودیو SayGames می‌رویم تا ببینیم آیا این حجم از تبلیغات و حتی کاربران ده میلیونی، به منزله مواجهه با یک بازی سرگرم‌کننده است یا خیر.

Sand Balls

ساز و کار بازی پیچیدگی خاصی ندارد و به سرعت هرآنچه لازم است بدانید را متوجه می‌شوید. درواقع تمام بخش آموزشی بازی ختم به یک یا دو مرحله ابتدایی می‌شود و تا ساعت‌ها دیگر با چیز جدیدی روبه‌رو نمی‌شوید. استخری پر شده از شن سد ورود توپ‌های بازی به کامیون حملشان شده است. این وظیفه شماست تا با استفاده از لمس صفحه، مسیری به وجود آورید که توپ‌های مورد نظر با کمترین کم و کاست به کامیون برسند.

خوشبختانه بازی در پایبند بودن به قوانین فیزیک درست عمل کرده. هر عمل و عکس العملی که به صورت منطقی انتظار دارید، در بازی رخ می‌دهد. شما مسیر را باز می‌کنید و توپ‌ها به سمت پایین سر می‌خورند. در این بین موانع زیادی وجود دارد که ممکن است توپ‌هایتان را بربایند یا گیر بیندازند و نتیجه نهایی‌ شما را تحت تاثیر قرار دهند.

باید تا جای ممکن تلاش کنید درگیر این موانع نشوید و راهی را انتخاب کنید که فاصله‌ای مطمئن از آن‌ها دارد. نتیجه نهایی براساس مقدار توپ‌هایی محاسبه می‌شود که به کامیون می‌رسند. درصورت رسیدن به تعداد مورد نظر یک ستاره و با توجه به مقدار بیشتر، ستاره‌های بیشتری کسب می‌کنید. طبیعیست که اگر مقدار توپ‌های حمل شده از حد تعیین شده کمتر باشد، می‌بایست مرحله را تکرار کنید.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات Sand Balls بی‌توجهی آن به برخی المان‌های مهم سبک پازل است. تعدا ستاره‌های کسب شده اهمیتی در پیشروی شما ندارد و همین مسئله شما را ترغیب نمی‌کند تا برای راه‌یابی به مراحل بعد، نهایت سعی و تلاشتان را بکنید. عدم وجود انگیزه جایی اوج می‌گیرد که مراحل بازی عملا تکرار می‌شوند و شما به سختی با چالش‌هایی دشوارتر یا جدید روبه‌رو می‌شوید. حتی برای مقدار لمس صفحه و پاک کردن شن‌ها محدودیتی درنظر گرفته نشده تا کاربران با وسواس و دقت بیشتری مسیرهایشان را انتخاب کنند.

Sand Balls

با پیشروی در مراحل بازی الماس‌هایی که کسب می‌کنید که تنها کاربردشان تعویض مدل و رنگ‌بندی توپ‌های درون بازی است. البته مدل کامیون نیز قابل تغییر است، به شرط آنکه ویدیو تبلیغاتی مورد نظر را ببینید. بازی مملو از تغییرات و جایزه‌هایی است که پشیزی اهمیت ندارند و نمی‌توانند برای مخاطبان ارزشمند جلوه کنند.

درعوض بازی تلاش می‌کند شما را وارد لوپ‌های بی‌انتهای مراحل ساده و بی‌چالش خود کند تا شاید از این طریق بتواند به درآمدزایی برسد. البته یکی دیگر از خصوصیات مثبت بازی آفلاین بودن آن است تا بدین ترتیب، بتوانید از شر ویدیوهای تبلیغاتی خلاص شوید و حداقل چند دقیقه‌ای را با خیال آسوده بگذرانید.

Sand Balls نمونه بارز سوختن ایده‌پردازی متفاوت و بکری است که می‌توانست نتیجه‌ای بهتر داشته باشد. بازی برای علاقه‌مندان به سبک پازل و مخصوصا آن دسته از افرادی که به دنبال تجربه چالشی جدید هستند، محتوای خاصی ندارد و حتی نمی‌تواند ساده‌ترین انتظاراتتان را برآورده کند.

پیشنهاد میشه

Sand Balls مانند دانش‌آموزی می‌ماند که کار عملی خود را در بی‌حوصله‌ترین حالت ممکن انجام داده و حتی بدیهی‌ترین نکات درخصوص ان را نادیده گرفته. جذابیت ایده نوین Sand Balls مختص دقایق اول آن است و به مرور، سایه شوم یکنواختی و بی‌محتوایی آنچنان بر پیکر بازی ظاهر می‌شود که سریعا ارزش تجربه خود را از دست می‌دهد.
.کپی شد https://vgto.ir/zi

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...