ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود Mad Dex 2 – در جستجوی دلبر

سناریوی ماریو و پرنسس پیچ در دنیایی دیگر

۰

گرچه بخش داستانی در بسیاری از بازی‌های موبایل و خصوصا سبک پلتفرمر از اهمیت بالایی برخوردار نیست، اما می‌تواند پیش‌زمینه به شما دهد تا انگیزه‌تان برای ادامه مسیر چند برابر شود. البته بیشتر این بازی‌ها داستان‌هایی ساده و کوچک را روایت می‌کنند. برای مثال Read Ball 4 [بررسی ویجیاتو] ماجرای توپی بود که قصد مکعبی کردن دنیا را داشت و این بار در Mad Dex 2، شاهد تکرار داستان ماریو و پرنسس پیچ هستیم.

صفحات لمسی تلفن‌های هوشمند بهترین امکان ممکن را به بازیسازان می‌دهد تا بتوانند از شرایط مهیا شده برای توسعه بازی خود استفاده کنند. به همین خاطر است که بازی‌های پلتفرمر زیادی برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده و از قضا، محبوبیت بسیار بالایی هم بین کاربران دارند.

امروز به سراغ Mad Dex 2 می‌رویم. عنوانی که تلاش کرده نقص‌های قسمت ابتدایی خود را برطرف کند و این بار، دست پر وارد میدان شود. برای آشنایی با این بازی، با بررسی ویجیاتو همراه باشید.

این بار فقط داستان ماریو و پرنسس پیچ در کار نیست. Mad Dex که نام شخصیت اصلی بازی نیز هست، در شهر ماجرای خاص خود را دارد. در یکی دلبرش را می‌ربایند و او به دنبال پیدا کردنش است. در یکی دلبرش مصدوم شده و منتظر کمک است و در شهری دیگر، در دستان هیولایی عجیب گرفتار شده هر بار Mad Dex به او نزدیک می‌شود، فرار می‌کند.

بازی از ابتدا دست شما برای انتخاب مرحله را باز می‌گذارد. سه شهر و تمام مراحل داستانی در دسترس قرار دارند تا برحسب علاقه، هرکدام را خواستید انتخاب کنید. Mad Dex 2 از آن دسته پلتفرم‌هایی است که مخاطبینش را معطل نمی‌کند و به سرعت، موانعی سرسخت‌تر پیش پایشان قرار می‌دهد. به همین خاطر سرعت سخت شدن Mad Dex 2 به شدت زیاد است و شما پس از گذراندن مراحل ابتدایی و آموزشی، وارد بطن ماجرا می‌شوید.

جایی که باید در محیط دو بعدی به چپ و راست حرکت کنید، مسیر درست را تشخیص دهید و تمام تلاشتان را بکنید تا بدون کشته شدن به وسیله تیغ‌ها و موشک‌هایی که لحظه به لحظه جاننتان را تهدید می‌کنند، به دلبرتان برسید. درنهایت نیز با گذراندن هر بیست مرحله از یک شهر، باس فایت نهایی در دسترس قرار می‌گیرد تا یک بار برای همیشه با خطری که دلبرتان را تهدید می‌کند مواجه شوید و او را نجات دهید.

Mad Dex 2

یکی از دلایل چالش‌برانگیز بودن Mad Dex 2 مکانیزم‌ها و نحوه کنترلش است. سرعت حرکت کارکترتان در محیط بسیار بالاست و این مسئله موجب سر خوردن روی زمین می‌شود. سر خورد تنها مختص حرکت روی زمین نیست و موقع پریدن روی دیوارها و بالا رفتن از آن‌ها، باز هم رو به پایین سر می‌خورید. به طور کلی کنترل Mad Dex مخصوصا در شرایطی که نیاز دارید از فضایی حساس یا خطرناک عبور کنید بسیار سخت است و این مسئله، بخشی از چالش بازی محسوب می‌شود.

در این بین Mad Dex با نوعی خونریزی عجیب همراه است که حین حرکت سرتاسر محیط را در بر می‌گیرد. درصورت حساسیت به این موضوع، می‌توانید به تنظیمات مراجعه کرده و قسمت مربوط به خونریزی را غیر فعال کنید. حتی می‌توانید برخی خصوصیات دیگر مثل سرعت حرکت یا میزان چسبندگی به دیوار را با استفاده از الماس‌هایی که در هر مرحله پیدا می‌کنید ارتقاء دهید.

Mad Dex 2 از آن دسته پلتفرمرهایی است که شما را سرگرم می‌کند، اما نمی‌توانید انتظار زیادی از آن داشته باشید. بازی در ارائه تجربه‌ای که به مرور دشوار می‌شود موفق است و کاربرانی که  به چالش کشیده شدن را دوست دارند، راضی می‌کند.

پیشنهاد میشه

Mad Dex 2 یکی دیگر از پلتفرمرهای کلیشه‌ای موبایل است که سعی می‌کند با مکانیزم‌هایی متفاوت و گیم‌پلی‌ای چالش‌برانگیز مخاطبینش را سرگرم کند. بیشتر مراحل بازی از همان ابتدا در اختیارتان قرار دارند و می‌توانید درصورت علاقه، هرکدام را که خواستید تجربه کنید.
.کپی شد https://vgto.ir/16c

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...