ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بررسی بازی Need for Speed Heat - سقوط بس است

حالا می‌توانیم به آینده سری امیدوار باشیم

۵۳

بازی Need For Speed Heat در بهترین حالت هم کیلومترها با نسخه‌های تحسین شده سری چون موست وانتد فاصله دارد اما این اولین بار در ۵ الی ۶ سال اخیر است که گوست گیمز با هیت جفت پایش را از روی ترمز برداشته و کمی پدال گاز را فشار می‌دهد.

اگر نسخه‌های قدیمی‌تر و دوران طلایی نید فور اسپید را تجربه کرده باشید، هیت یکی از آن نسخه‌هایی نخواهد بود که داستان و کاراکترهایش بعدها در ذهنتان باقی بماند اما احتمالش هست که روزی در صحبت با گیمرهای نسل جدیدتر بگویید هیت همان شروعی بود که نید فور اسپید برای ایستادن روی پایش به آن نیاز داشت. می‌پرسید چرا بازی Need for Speed Heat ما را به آینده امیدوار می‌کند؟ اجازه دهید در بررسی ویجیاتو با هم به پاسخ این سوال برسیم.

مدتی پیش در یکی از برنامه‌های ویدیویی ویجیاتو برایتان از فراز و نشیب سری نید فور اسپید گفتیم؛ اینکه تاریخچه این جنون سرعت ۲۵ ساله ثابت می‌کند گیمرها دنبال چی هستند و نید فور اسپید هیت در تئوری تقریبا همه آن‌ها را دارد جز آنکه سازنده‌اش استودیوی خوش سابقه‌ای نیست که انتظاراتمان را ازش بالا ببریم.

اما حالا با تجربه بازی Need For Speed Heat باید اعتراف کرد که گست گیمز حداقل می‌داند چطور برخی از اشتباهات گذشته‌اش را تکرار نکند. بیاید از بزرگترین ضعف نسخه قبلی یعنی Payback‌ شروع کنیم: لوت باکس‌ها و پرداخت‌های درون برنامه‌ای. همانطور که الکترونیک آرتز هم پیش‌تر وعده داده بود، در هیت هیچ خبری از لوت باکس‌ها و آیتم‌های این شکلی نیست. برای خرید اتومبیل‌ها، شخصی‌سازی و ارتقا آن‌ها و هر کار دیگری میان‌بری وجود ندارد، لازم نیست بعد از پرداخت ۶۰ دلار باز هم دست در جیبتان کنید و بازی به جای پول از شما تلاش و مهارت طلب می‌کند.

گیم‌پلی و سیستم هندلینگ ماشین‌ها تقریبا مشابه همان چیزی است که در پیبک هم دیده بودیم. تمام اتومبیل‌ها حتی در تنظیمات دریفت هم انگار با چسبی قدرتمند به زمین چسبیده‌اند و چرخش چرخ‌ها حسی مشابه بازی کردن با کیبورد را منتقل می‌کند. این سیستم هندلینگ در مقایسه با بازی‌های روز دیگری چون سری فورتزا هورایزن و Grid شاید کمی تو ذوق بزند اما در مجموع تا حد زیادی به سلیقه شخصی شما باز می‌گردد و عادت کردن به آن هم غیر ممکن و سخت نیست.

ولی در عوض شهر Palm City که شباهتی غیرقابل انکار به میامی دارد، بهترین نقشه‌ای است که سری در چند نسخه اخیر به خود دیده. پالم سیتی نه به اندازه نسخه سال ۲۰۱۵ بی‌روح و مرده است و نه مثل Fortune Valley در پیبک، زشت و اعصاب خورد‌کن احساس می‌شود. اضافه شدن سیستم انتخاب بین شب و روز که الگویی مستقیم از Dying Light به حساب می‌آید، واقعا نتیجه داده است.

برای تهیه جدیدترین بازی‌های پلی استیشن 4 به فروشگاه GameSys مراجعه کنید.

Need for Speed Heat

بازی Need For Speed Heat
  • امتیاز ویجیاتو75
  • امتیاز کاربران
    45 ratings8.2/10
  • امتیاز متاکریتیک73
بازی Need for Speed Heat

پالم سیتی در روز زیبا و درخشان است. نور آفتاب کمابیش از لای ابرها و نخل‌های بلند قامت به سطح آسفالت می‌رسد و شهر هم با برگزاری ده‌ها مسابقه ماشین‌سواری مختلف پر از هیایو است، مسابقاتی که همگی قانون هستند. در نتیجه در طول مسیر خبری از ماشین‌های عادی نیست، پلیس کاری با شما و حریف‌هایتان ندارد و مسیر هم با بلوک‌های پلاستیکی مشخص شده است. هر مسابقه مقداری مشخص پول هم در جیبتان قرار می‌دهد تا با آن بتوانید اتومبیل جدید خریده یا ماشین خودتان را ارتقا دهید.

اما با فرا رسیدن شب، پرسه زدن در خیابان‌های پالم سیتی واقعا حسی مشابه به دایینگ لایت دارد. رد شدن از بین ترافیک و جلوگیری از اصابت به خودروهای دیگر در مسابقات خیابانی کار آسانی نیست و نیروهای پلیس هم تا دندان مسلح و آماده هستند تا شما را دستگیر کنند. در صورت دستگیر شدن هم، مقداری پول و اعتبار چند برابری را که کسب کرده بودید، از دست می‌دهید و بله، مسابقات شبانه بازی هم در ۹۰ درصد اوقات جایزه‌ای جز اعتبار برای شما ندارد.

شاید در چند ساعت ابتدایی برای شما هم این سوال پیش آید چرا اصلا باید در شب مسابقه دهم؟ در روز که خطری نیست و شب هم با تمامی ریسک‌هایش به جای پول، فقط اعتبار و احترام برایم کسب می‌کند. اما خوشبختانه Heat با بالانس و تعادل بسیار خوبش نشان می‌دهد که چرا باید هم در شب و هم روز فعال باشید.

برای آزاد کردن اتومبیل‌های جدید و قطعات قدرتمند‌تر، باید به سطح مشخصی از اعتبار برسید. حتی هر کدام از ماموریت‌های داستانی هم برای شما سطح خاصی مشخص می‌کنند. بنابراین بازی با این سیستم اجازه نمی‌دهد روی یکی از این دو مقطع زمانی به تنهایی تمرکز کنید.

درست در تضاد با پلیس‌‌های نید فور اسپید سال ۲۰۱۵ و البته حریفان شما در هیت که روی درجه سختی مدیوم هم به راحتی یک دور کامل از شما عقب می‌مانند، خوشبختانه نیروهای پلیس تا این اندازه احمق نیستند و سیستم تعقیب و گریز هم بسیار پیچیده‌تر و کامل‌تر از چندین نسخه قبلی شده. در سطح هیت ۱، جا گذاشتن فوردهای کراون ویکتوریا پلیس به هیچ‌وجه چالش برانگیز نیست اما در عوض امتیازهایی هم که کسب می‌کنید، تنها در عددی بین ۱ و ۲ ضرب می‌شوند. اما با رفتن به سطوح بالاتر و پیدا شدن سر و کله اتومبیل‌های سریع‌تر و حتی هلیکوپتر، برای گم کردن پلیس‌ها به تمام مهارت و شانس خود احتیاج پیدا خواهید کرد.

اقدام هوشمندانه دیگر، استفاده دوباره از سیستم آسیب دیدن خودرو است. به این معنی که با هر تصادف و ضربه‌های مهلک پلیس، خودروی نازنین شما آسیب جدی می‌بیند و اگر نوار سلامتی آن به انتها برسد، بلافاصله به چنگ نیروهای ویژه پلیس خواهید افتاد. با رفتن به پمپ بنزین‌ها اتومبیل شما دوباره سالم می‌شود اما جالب‌تر آنکه این کار را تنها چند بار می‌توانید انجام دهید تا واقعا تعقیب و گریزهای Heat به اوج هیجان خودش برسد.

بازی Need for Speed Heat

حتی در صورت فرار موفقیت‌آمیز، نیروهای گشتی همچنان تمام شهر را برای پیدا کردن شما زیر و رو می‌کنند و کافیست تا رنگ ماشین شما را لحظه‌ای ببینند تا تعقیب و گریز دوباره آغاز شود. این سیستم نه تنها هوشمندانه و جالب است، بلکه باعث می‌شود بارها و بارها سکانس افتتاحیه فیلم فوق‌العاده‌ای چون Drive برایتان زنده شود.

رفتار پلیس در طی روز کمی بیش از حد آرام است و آن‌ها حتی با دیدن سرعت‌های سرسام آور و دریفت کردن شما هم ککشان نمی‌گزد. این موضوع شاید کمی غیرمنطقی باشد اما در ایجاد تعادل و خلق دو اتمسفر متفاوت شب و روز نقش مهمی دارد. دو دنیا کاملا متفاوت اما هر دو جذاب که تنها به نظرم موسیقی نه چندان مناسب بازی در رساندن آن به کمال کم‌کاری می‌کند.

خیالتان از اتومبیل‌های گلچین شده (به جز برند تویاتا)، شخصی‌سازی و تنوع مسابقات هم راحت باشد. در لیست اتومبیل‌‌های بازی از ماشین‌های کلاسیک ژاپنی گرفته تا پیکاپ‌های آمریکایی دیده می‌شوند که بیشتر آن‌ها را تا ریزترین قسمت‌ها می‌توان شخصی‌سازی کرد. بازی Need for Speed Heat مانند نسخه قبلی، تمام مسابقاتش را از همان ابتدا رو نمی‌کند تا تنوع بازی از بخش‌های میانی به بعد کمرنگ شود. حتی برای تمام کردن هیت لازم نیست همه آن‌ها را تجربه کنید، به شخصه خوشبختانه تنها مجبور شدم دو تا از مسابقات آفرود را تحمل کنم.

بازی Need for Speed Heat

در مورد همه‌چیز صحبت کردیم به جز داستان. در حالی که تقریبا هیچ مخاطب ریسینگی از این سبک بازی انتظار داستان و روایت ندارد اما به دلایلی نامشخص الکترونیک آرتز و گست گیمز همچنان روی وجود داستان در نید فور اسپید پافشاری می‌کنند. در نتیجه Need for Speed Heat نیز چندین شخصیت ساده و فراموش‌شدنی دارد که میان‌پرده‌های بازی را با دیالوگ‌های خشک و طراحی چهره بد خود اشغال می‌کنند.

اما این بار داستان هیت یک مزیت بزرگ دارد، آن هم اینکه خودش را جدی نمی‌گیرد. گست گیمز با هیت ماجرایی را روایت می‌کند که مشابه آن‌ را در سری فیلم‌های Fast & Furious (البته نسخه‌های اول نه داستان انسان‌های ابرقهرمانی) دیده بودیم. داستان ساده و یکراست است اما با دنیای ماشین‌ها و مسابقات خیابانی کاملا تناسب دارد و خلاصه هیت یکی از آن روایت‌هایی ندارد که اتفاقات آن غیرمنطقی و عجیب جلوه کنند.

Need for Speed Heat یک قدم در راه درست است. اتومبیل قدیمی نید فور اسپید بعد از سال‌ها بیراهه رفتن حالا حداقل راهنمایش را زده و می‌خواهد به جاده اصلی برگردد. بازی با تمام ایراداتش عنوانی عالی به شمار نمی‌رود ولی ما را به آینده سری امیدوار می‌کند.

مدت زمان بازی

داستان اصلی: ۹ ساعت
داستان و ماموریت فرعی: ۱۲ ساعت
صد در صد کردن بازی: نزدیک به ۲۰ ساعت

خلاصه بگم که...

ایده دو حالت شب و روز کاملا نتیجه‌بخش بوده و نید فور اسپید هیت دو دنیای مخلتف برای تجربه کردن دارد. دیالوگ‌ها و شخصیت‌ها همچنان سطحی و فراموش‌شدنی هستند اما در عوض داستان چون گذشته خودش را جدی نمی‌گیرد. از طرفی خوشبختانه و صد هزار مرتبه شکر، خبری از هیچ لوت باکس و پرداخت درون برنامه‌ای نیست. هیت یک قدم رو به جلو و پیشرفت مناسب است که کمی خاطرات تلخ نسخه‌های قبلی را شیرین می‌کند.

می‎خرمش

اگر به دنبال یک بازی ریسینگ آرکید خوب و مناسب می‌گردید و به خصوص دلتان برای تعقیب و گریزهای جانانه و هیجان‌انگیز نید فور اسپید تنگ شده، هیت می‌تواند عطشتان را تا حد خوبی برطرف کند. برای دوست داشتن هیت و تجربه لذت‌بخش آن نباید انتظاراتتان را بالا ببرید، این نسخه‌ای است که صرفا دارد از سقوط بیشتر سری جلوگیری و ما را به خودش بیشتر امیدوار می‌کند.

نمی‎خرمش

هندلینگ اتومبیل‌ها و گیم‌پلی Need for Speed Heat کمی سفت‌تر و خشک‌تر از آن چیزی است که در بازی‌های رقیب دیگر دیده می‌شود. ازطرفی هوش مصنوعی حریف اصلا تعریفی ندارد و کافیست سطح اتومبیلتان با مسابقه یکسان باشد تا به راحتی بتوانید کیلومترها از نفر دوم فاصله بگیرید. دیالوگ‌ها و میان پرده‌های بازی خسته کننده و بسیار سطحی هستند و خلاصه اگر انتظار یک بازی ریسینگ آرکید بی‌نقص و عالی را دارید، هیت نمی‌تواند شما را راضی کند.
  • امتیاز ویجیاتو75
  • امتیاز کاربران
    45 ratings8.2/10
  • امتیاز متاکریتیک73
.کپی شد https://vgto.ir/1l5

53
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
24 نظرات
29 پاسخ ها
2 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
38 نویسندگان دیدگاه
سلامارشArashهادیzehtab آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ارش
مهمان
ارش

سلام دوستان واقعا مطلب های خوبی رو می زارین من عاشق need for speed هستم مخصوصا هیت و موست وانتد ۲۰۰۵

سلام
مهمان
سلام

فقط۲۰۰۵

هادی
مهمان
هادی

سلام. من میخوام یه ایمیل به سازنده های بازی بزنم هرچی گشتم ایمیلشو پیدا نکردم. میشه کمک کنید لطفا. ممنون

zehtab
مهمان
zehtab

با سلام به همگی واقعا سایته خوبی دارید ولی خواهشا به نظرات احترام بگذارید بنده خودم تو کار ماشین افرود و خوشم میاد درسته خاصه تو ماشین ولی بیشتر افراد سمت ریس می رن ولی در کل به علایق یک دیگر احترام بگذاریم

soroush
مهمان
soroush

سلام میگم ی سوال من دارم دوباره از اول بازی میکنم نمیدونم دارم با دقت میرم چون تو سری قبلی که تمومش کردم فهمیدم به این راحتیا نیست تمام مسابقات رو دادم لولم شد ۵۰ ولی مسابقات هنوز علامت سوال داشت چرا نمیدونم دارم با ی روش دیگه ای بازی میکنم خدا کنه بشه البته تا الان تو لول ۱۳ گیر کردم چرا چون باز دوتا از مسابقه ها علامت سوالی شدن اگر هم از دوستان گسی بلده راهنمایی کنه ممنون میشم تشکر

Artma
مهمان
Artma

سلام علامت سوال به خاطر این هست که دو مسابقه در این جا با دو لول متفاوت است که میشه تغییرش داد

soroush
مهمان
soroush

خوب بعله من وقتی میرم رو اون مسابقه درسته دوتا هست که میشه تغییرش داد هر دو هم رفتم ولی باز علامت سوال هست این مشکلی هست به نظرتون یا نه چون تقریبا نصف مسابقه های زمانی که لولت میره بالا علامت سوالی میشه اخه باید ی راهی باشه تا اینو رفع کرد دوست من اگر امکانش هست کمک من کن ممنونم از شما دوست عزیز

Arash
مهمان
Arash

سلام یکی به من بگه چرا تو لول ۳۶ میری تو هر گاراژ پلیس دسنگیرت میکنه چه تو روز چه تو شب

پویا
مهمان
پویا

دوستان هلپ می 😂😂 آقا ماشین رو چطور میشه فروخت تو این نسخه … تو ps4 گیر کردم نمیدونم چطوری ماشینم رو بفروشم … مرسی

soroush
مهمان
soroush

سلام ببین زمانی که داخل گاژت هستی قسمت اولش که ماشینها رو میبری پشت پارکشون میکنی روشون کیلیک کن هر کدام رو که خواستی بفروشیش فقط یادت باشه نباید انتخابش کنی برای بیرون رفتن باهاش بعدش که انتخابش کردی ۵ تا گزینه داری که یکیش sell car هست

soroush
مهمان
soroush

تو هم ی کمکی به من کن چرا مسابقات رو که نفر اول میشم علامت سوال میده چیکار کنم ممنونم

Artma
مهمان
Artma

سلام تو قسمت گاراژ و فقط ماشینهایی که خریدی رو میتونی بفروشی ما بقی رو پولت نمیده

mamali
مهمان
mamali

رم لپتاپم ۱۶ هس ولی فقط در حدlow و رزلوشن ۷۰ درصد باز میکنه ، یعنی خیلی بی کیفیت میشه ، سیستم عامل مورد نیازش نسبت به کارایش و حد انتظار ، خیلی بالاس

بهنام
مهمان
بهنام

چجوری میشه آفرود بازی کرد؟

Unknown._.Fantasy
مهمان
Unknown._.Fantasy

این یکی نسخه شاید شروعی واسه پیشرفت باشه ولی من انتظار دارم تو نسخه ای بعدیش مثل فورزا۴ عمل کنه در کنار شخصی سازیش به بخش آزاد و با نقشه خیلی بزرگ که تمام آب و هوا رو داشته باشه و با رفتن به طرف کوهستان جاده برفی و حال و هوای زمستان داشته باشه و …
از جهت دیگر بتونه ازجاده بشه از جاده خارج شد و همش کنار خیابون محافظ نباشه شاید در عرض ۱۰ سال بتونه خودشو پای فورزا برسونه

Srsh
مهمان
Srsh

سلام علامت ! در قسمت مسابقه با اينكه اول شدم همرو باز هست علت چيه ؟
ممنون

محمد
مهمان
محمد

الان لول ۵۰ هستم
هیچ ماموریتی هم تو گاراژ نیست که انجام بدم
چطور باید بقیه ماشینا رو آزاد کنم؟

Rasoul
مهمان
Rasoul

سلام.توی هیت ۳ یا بالاتر گاهی اوقات یه علامت قرمز توی نقشه روی ماشین میاد اون چیه و چیکار میکنه؟ممنون اگر کسی میدونه.زمانی ک استپ میکنی بازی رو،کنار علامتای لول ماشین و لول r هم میاد

Saleh
مهمان
Saleh

اگه تو مسابقات شبانه با لول هیت ۳ یا ۵ برنده بشی (اول بشی) بهت یکی از قطعات Ultimate یا +Ultimate میده (هیت ۳ Ultimate ) (هیت ۵ +Ultimate)

soroush
مهمان
soroush

اون به معنی این هست که تو مسابقه مربوط به هیت ۳ یا ۵ رو برنده شدی باید سالم برگردی گاراژ بدون اینکه پلیس بندازه دنبالت

Amm_nb
مهمان
Amm_nb

سلام
اقا کسی مرحله اخر شو میدونه من الان لول ۵۰ هستم و مرحله نمیده ولی انگار مراحل تموم نشده اگه کسی رفته لطفا به من اطلاع بده ممنو

محمد
مهمان
محمد

اگه فهمیدی به منم یه خبری بده مشکل منم هست؟

soroush
مهمان
soroush

سلام منم رفتم ولی دوست عزیز نباید هیچ کدوم از مسابقه هات علامت سوالی باشن باید بدون هیچ مشکلی تو مسابقه دادن به لول ۵۰ برسی باید از اول بازی کنی همون کاری که من دارم میکنم

Amm_nb
مهمان
Amm_nb

N

امیرحسین اسماعیل زاده
مهمان
امیرحسین اسماعیل زاده

تقا لطفا کمک کمید چرت تو بازی دوربین داخل نمای ماشین نمیاد چیکار کنم درس شه داخلشو ببینم حین بازی

پدرام
مهمان
پدرام

داداش معمولیه نمیشه منم سعی کردم نشد

woroojak
مهمان
woroojak

واقعا ویدو جالب و قشنگی درست کردین مرسی موفق باشین

farshid rafigh dost
مهمان
farshid rafigh dost

من باید چچوری دانلودش کنم

kojin
مهمان
kojin

میخواستم بدونم دیگه بررسی ویدیویی بازیها رو نمیزارین؟

سعیدم
مهمان
سعیدم

بنزین چند تومنی محاسبه میشه تو نید فور اسپید؟

floop floopian
مهمان
floop floopian

man fqt bekhatere in dokhtare miam to in site

DARZEMN AKSE NFS HOT PURSUIT 2 RO HAM ESHTEBA GOZASHTIN :l

Unknown13
مهمان
Unknown13

agreed :)))

MOGEIO
مهمان
MOGEIO

😂😂😂😂😂😂دهنت بشر

محمد
مهمان
محمد

NFS پتانسیل بهترین بودن رو داره و البته بستن دهن فورزا باز ها!
اگه یکی گوست گیم رو از آشپزخونه بیاره بیرون البته!

Hoseyn
مهمان
Hoseyn

چرا قیمه هارو میریزه تو ماستا

hamedkhosravi
کاربر
hamedkhosravi

هرکس ریسینگ خوب میخواد و عاشق ریسنگه بره ایکس باکس بگیره تو پلی ۴ دنبالش نگرد که همه ریسینگاش آشغالن

pooria
مهمان
pooria

بنداز دور اون کنسول بی محتوارو بابا اخه اصلا ایکس باکس جزو کنسولها نیست این فورزارو نداشتین چی کار میکردین اخه کنسولی که تو ایران تحریمه به چه درد می خوره

Amin
مهمان
Amin

نه ps4 خوبخه اخه دیوانه‌ شما برو همون مرد‌ عنکبوتی تو بازی کن‌‌ ماشین بازی درست و حسابیم نداره شما دلتون به نید فور اسپید خوشه.

علی اکبر مجیدی
مهمان
علی اکبر مجیدی

به ایکس باکس میگی بی محتوا ؟؟؟ حرف اول رو تو کنسول نسل ۸ ام ایکس باکس وان ایکس میزنه . یه کوچولو مطالعه کن در باره ی کنسول و پردازنده ی بهتر ایکس باکس و البته بدنه بسیار مقاوم تر در برابر ضربه . در ضمن خوبه بدونی وان ایکس سیستم گردش مایع داره و از همه نظر از پرو ای اس ۴ سر تره والبته قیمتش هم کمتره .

علی اکبر مجیدی
مهمان
علی اکبر مجیدی

من خودم وان اس دارم و اگه برگردم عقب بازم وان اس یا ایکس میکیرم

Majid
مهمان
Majid

بخش آنلاین بازی چطور واقعا کسانی که آنلاین بازی میکنی باشون همگی در یک سطح قرار دارن و بخش آنلاین پولی نداره؟
اگه اینجور باشه و سیستم Matchmaking درستی داشته باشه ارزش بازی کردن و داره
لطفا نویسنده این مطلب در بخش نظرات در مورد بخش آنلاین هم توضیحاتی بده ممنون

Amin Rahimi
مهمان
Amin Rahimi

اولش که بازی کردم جا خوردم که چرا ماشینا راه نمیرن و انقد سخت دریفت میخورن ولی وقتی به ماشینای بهتر و اپگرید شده رسیدم و هندلینگ بازی دستم اومد حسابی باهاش ارتباط برقرار کردم و حال کردم میخام اینو بگم که هندلینگ بازی شاید برای خیلیا جذاب بنظر نیاد (مخصوصا اوایل بازی) ولی اینو بدونید که کاملا حساب شده و صاحب سبک هست و شما اگه زمان بزارید به راحتی میتونید به اکثر ماشینا عادت میکنید و هم میتونید دریفت خفن بزنید هم کمتر تصادف کنید تفاوت هندلینگ ماشینا تو سه کلاس دریفت ، آفرود و استریت ریس هم… ادامه مطلب »

davood
مهمان
davood

سلام من یه سوال دارم چطور تو بخش داستانی ماشین های جدید رو بردارم ؟

Rasoul
مهمان
Rasoul

زمانی ک‌ برنده بشی،میره توی گاراژ.توی گاراژ ال۱ بزن میاد

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

سلام میشه بگید چطوری ماشين بخرم

متین
مهمان
متین

دم گراژ پایین تر عکی دو تا مشت برو اونجا بخر

Alo
مهمان
Alo

بهتر شده
اما به پای سابق نمیرسه
من موندم چطور این یکی دو سال های اخیر فقط مایکروسافت تونست ریسینگ عالی بده بیرون؟ واقعا چرا؟ اون از گرید، گرم توریسمو، نید فور اسپید…
البته که نباید هیچکدوم از اینها و با فورتزا و با هم مقایسه کرد.

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...