ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی HeadHunters io – وقتی منفی در منفی مثبت نمی‌شود

قرار نیست کلون‌های یک بازی موفق هم موفق باشند

۰

اگر طرفدار سبک اکشن هستید هستید، در این مطلب با بررسی بازی اندروید HeadHunters io همراه ویجیاتو باشید.

طبیعی است که عناوین موفق در صنعت بازی‌های ویدیویی با استقبال گسترده بازی‌سازان روبه‌رو شوند. اشتباه نکنید، نه برای تحسین و تقدیر، برای کپی کردن و کلون‌سازی. درواقع این نوع کلون‌سازی از عناوین موفق برای استفاده از پتانسیل‌های موجود و چهارچوب تضمین‌ شده‌ای است که تا حدودی برای بازی‌سازان یک سرمایه‌گذاری مطمئن محسوب می‌شود. البته کلون‌سازی و رسیدن به موفقیت نیز شرط و شروط خود را دارد و الا بختکی نیست! اگر نسخه کلون شده هیچ تفاوتی با نسخه اصلی نداشته باشد، چه دلیلی وجود دارد کاربران آن را دانلود و تجربه کنند؟

بازار بازی‌سازی ایران مملو از بازی‌هایی است که عناوین خارجی کلون شده‌اند. معمولا روند ایجاد تغییرات محدود به بومی‌سازی بازی می‌شود. برای مثال گلمراد [بررسی ویجیاتو] که نسخه کلون شده Homescapes [بررسی ویجیاتو] است. در بازار بازی‌های ویدیویی خارج از کشور نیز این مسئله وجود دارد و از هرگاهی شاهد این هستیم که نسخه کلون شده از عنوان اصلی بهتر عمل می‌کند. در مورد به خصوص نیز می‌توانیم به Creative Destruction [بررسی ویجیاتو] و فورتنایت اشاره کنیم.

استودیو CASUAL AZUR GAMES برای ساخت HeadHunters io سراغ عنوانی رفته که خود ساخته و به سختی‌ می‌تواند گلیمش را از آب بیرون بکشد. در بررسی Axes.io [بررسی ویجیاتو] اعلام کردیم که متاسفانه در مقایسه با سایر بازی‌های بتل رویال موجود و از طرفی حضور Archero [بررسی ویجیاتو]، عملا تجربه بازی هیچ ارزشی ندارد. تصور کنید وقتی یک پروژه نه چندان موفق مانند Axes.io تبدیل به دستاویز تقلب دیگران شود، نتیجه نهایی چه از آب درمی‌آید. این یعنی منفی در منفی و خبری از مثبت شدن نیست، بلکه پای منفی‌تر شدن درمیان است!

اگر Axes.io را تجربه کرده باشید، HeadHunters io نیازی به معرفی ندارد. HeadHunters io یک بازی ایزومتریکِ اکشن است که در آن شما به همراه چندین پلیر (یا بات) دیگر وارد مسابقه می‌شود. هدفتان این است که با کشتن یکدیگر به وسیله سلاح‌هایی مانند شمشیر و نیزه و… (خبری از تجهیزات پرتابی مانند Axes.io نیست) دخل رقبایتان را بیاورید و اول شوید. HeadHunters io دارای دو حالت دث‌مچ و بتل رویال می‌شود. در دث‌مچ آنقدر می‌کشید تا درنهایت کشته شوید، اگر یک ویدیو تبلیغاتی ببینید می‌توانید دوباره به بازی گردید و در غیر اینصورت، رکوردتان ثبت شده و امتیازتان را دریافت می‌کنید.

HeadHunters io

درحالت بتل رویال نیز آخرین بازمانده قهرمان مسابقه می‌شود. بجز جلوه‌های بصری که حتی نسبت به Axes.io بدتر شده‌اند و گیم‌پلی سردرگم و گنگ بازی که باز هم در صورت مقایسه متوجه می‌شویم بدتر شده، تفاوتی میان این دو بازی وجود ندارد. البته ممکن است بسیاری از کاربران تجربه Axes.io را دوست داشته باشند. در این صورت، باز هم HeadHunters io نمی‌تواند شما را به خواسته‌تان برساند و تبدیل به یک تجربه متفاوت و جذاب شود.

علاوه بر قابلیت شخصی‌سازی، می‌توانید اسلحه‌هایتان را نیز ارتقاء دهید. بسیاری از آیتم‌ها و اسلحه‌های بازی وابسته به تبلیغات هستند و تنها در صورتی دردسترس قرار می‌گیرند که به بازی باج دهید و ویدیوهای تبلیغاتی را مشاهده کنید. نه تنها HeadHunters io، بلکه هر بازی دیگری اگر از این روش برای مجبور کردن کاربران به مشاهده تبلیغات استفاده کند پس از مدتی جذابیت و ارزش خود را پیش کاربران از دست می‌دهد. درنهایت توصیه ما به شما این است که قید HeadHunters io را بزنید و اگر از چنین بازی‌هایی خوشتان می‌آید، مشغول Zooba [بررسی ویجیاتو] یا Battlelands Royale [بررسی ویجیاتو] شوید.

پیشنهاد نمیشه

HeadHunters io به کاهدون زده و بازی نادرستی را برای تقلب استفاده کرده. Axes.io با مشکلات فراوانی مواجه است که به شدت ارزش تجربه‌اش را کاهش می‌دهد. حال تصور کنید یک کلون از رویش ساخته شود که به مراتب از کیفیت پایین‌تری برخوردار است. بهترین گزینه، نادیده گرفتن بازی و سرگرم شدن به انتخاب‌های بهتری است که می‌توانید برایشان زمان صرف کنید.
.کپی شد https://vgto.ir/2p9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...