ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی Last Arrows – حساب تیرهایت را داشته باش

دفاع در برابر ونوم‌ها، با دستانی خالی

۰

اگر به تجربه بازی‌های آرکید روی موبایل علاقه‌مندید، در این مطلب با بررسی بازی اندروید Last Arrows همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های آرکید به واسطه گیم‌پلی ساده اما سرگرم‌کننده‌شان شناخته می‌شوند. شاید نوآوری خاصی در چنین بازی‌هایی دیده نشود، اما همین که بتوانند برای چند ساعتی کاربرانشان را سرگرم کنند برایشان کفایت می‌کند. البته ماجرا به همین سادگی نیست. با توجه به گستره قابل توجه بازی‌های کلون شده، اگر بخواهیم روی بازی‌های آرکید ارزش‌گذاری کنیم قطعا به عنصر خلاقیت امتیاز ویژه‌ای تعلق می‌گیرد.

استودیو RedSugar تلاش کرده تا با الهام‌گیری از عناوینی مانند Shoutout 3D [بررسی ویجیاتو]، خود را تبدیل به یک اثر مستقل کند. اثری که با تکیه برخصوصیات منحصربه‌فردی مانند داستان‌پردازی سعی می‌کند از سایر بازی‌های آرکید فاصله بگیرد. اینکه Last Arrows چقدر به خواسته خود نزدیک شده، سوالی است که مستقیما با میزان صبر و حوصله مخاطبان درارتباط است.

Last Arrows

داستان از این قرار است که در دوران مدیوال و زمانی که شوالیه‌ها کلاه‌خودهای آهنی به سر می‌گذاشتند، ناگهان شهاب سنگی به زمین برخورد می‌کند. این شهاب سنگ مهمانان ویژه‌ای که بی‌شباهت با ونوم نیستند به همراه دارد و پس از انفجار، آنان را راهی محیط اطراف می‌کند. درمیان خرابه‌هایی که این موجودات از نزدیک‌ترین پایگاه سربازان به جا می‌گذارند، یک تیرانداز زنده می‌ماند تا برای نجات مردمان بی‌دفاع شهر شروع به از بین بردن این موجودات کند.

به عنوان یک تیرانداز می‌بایست با محدود تیرهایی که در اختیار دارید محیط اطراف را از شر موجودات ونوم شکل پاک کنید. این کار با لمس صفحه و هدف‌گیری در راستای دشمنانتان انجام می‌شود و محدودیت تیرهایی که به همراه دارید چالشی است که پیشروی در بازی را برایتان سخت می‌کند. یکی از نکات مهم درخصوص Last Arrows این است که مانند Shootout 3D با دشمنانی ساکن مواجه نیستید.

Last Arrows

گرچه مراحل زیادی باید طی شوند تا دشمنانتان قصد حرکت کردن پیدا کنند، اما اگر این صبر و حوصله را داشته باشید بازی قسمت‌های خوبش را به شما نمایش می‌دهد. موجودات ونوم شکل به مرور زمان حرکت می‌کنند و اگر در بازه بیناییشان حرکتی یا اتفاقی را متوجه شوند، به سمت شما حمله می‌کنند. این تهاجم از سوی دشمنان دقیقا همان سنگی است که یخ بازی را می‌شکند و جذابیتش را دو چندان می‌کند.

فارغ از حالت کلاسیک بازی، یک بخش با نام Survival وجود دارد که می‌بایست در آن با موج‌های متعدد دشمنان مقابله کنید. همچنین برخی قابلیت‌های شخصی سازی در Last Arrows قرار داده شده تا با جوایزی که کسب می‌کنید، بتوانید آنان را خریداری کنید. به صورت کلی Last Arrows می‌تواند تجربه‌ای مفرح محسوب شود، اگر صبر و حوصله لازم را داشته باشید و تا رسیدن به آن نقطه، بازی را همراهی کنید.

پیشنهاد میشه

Last Arrows با الهام گرفتن از عنوان شکست‌ خورده Shootout 3D تلاش کرده تا تجربه‌ای متفاوت را برایتان به ارمغان بیاورد. اگر به اندازه کافی خوصله داشته باشید و بتوانید مراحل ابتدایی و ساده بازی را پشت سر بگذارید، آرام آرام آن روی سکه و قسمت مفرح بازی به شما نمایش داده می‌شود.
.کپی شد https://vgto.ir/36u

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...