ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی Used Car Dealer – دلالی در دنیای مجازی

وقتی تایکون‌ها روی خوبشان را به ما نشان می‌دهند

۰

اگر طرفدار بازی‌های تایکون هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Used Car Dealer همراه ویجیاتو باشید.

تاکنون در ویجیاتو سراغ بازی‌های تایکون نرفته‌ایم. سبکی که بازی‌هایش به شدت اعتیادآورند و می‌توانند چند ساعتی شما را در خود غرق کنند. اشتباه نکنید، قرار نیست با یک داستان‌سرایی متفاوت یا جلوه‌های بصری میخکوب‌کننده مواجه شوید. اتفاقا بازی‌های تایکون عاری از این المان‌ها هستند و برای جلب مخاطب، تنها به ارائه یک تجربه خاص و جذاب بسنده می‌کنند.

اگر تابحال بازی‌های تایکون را تجربه نکرده‌اید، شاید بد نباشد کار را از موفق‌ترین ساخته استودیو DragonflyEntertainment شروع کنید. Used Car Dealer بیشتر از ۵ میلیون بار توسط کاربرهای فروشگاه‌ پلی‌استور دانلود شده و توانسته رضایت آنان را کسب کند. عنوانی که برای یک بازی ویدیویی سوژه جالبی را انتخاب کرده. سوژه‌ای که چندان بی‌ربط به شرایط این روزهای ایران نیست.

Used Car Dealer

داستان از آنجایی شروع می‌شود که شما یک بنگاه معاملات اتومبیل راه‌اندازی می‌کنید. ماشین دست دو می‌خرید و آن را به قیمت مناسب می‌فروشید. برای شروع کار دست تنهایید و بخش اعظمی از کار را می‌بایست خودتان انجام دهید. تنها همکار شما بازاریابی است که در امر فروش اتومبیل‌ها خریده شده کمکتان می‌کند. Used Car Dealer از آن دسته تایکون‌هایی است که بیشتر مربوط به مدیریت می‌شود تا انجام یک پروسه خاص.

درواقع کاری که شما می‌بایست انجام دهید چانه زدن برای کم کردن قیمت خرید ماشین است. ماشین‌ها در قالب یک صف جلوی پارکینگ بزرگ شما صف می‌بندند و می‌توانید به صورت شانسی، صبر و تحمل صاحبشان را با چانه زدن آزمایش کنید. اگر زیاد چانه بزنید و موفق شوید، ماشین را با قیمت کمی خریداری کرده‌اید و‌ آن را به قیمتی مناسب می‌فروشید تا سود خوبی کسب کنید.

اگر هم در چانه‌ زدن زیاده‌روی کنید، صاحب ماشین عصبانی می‌شود و دور فروش اتومبیلش را خط می‌کشد. کافیست چند دقیقه بازی کنید تا برای خرید و فروش ماشین نیز دست به دامن یک بازاریاب دیگر شوید. حال دیگر همه چیز نیمه اتوماتیک است. خرید و فروش به صورت خودکار انجام می‌شود، اما سرعت آن پایین است. درنتیجه شما می‌بایست از درآمدتان برای استخدام نفرات بیشتر یا ارتقاء خصوصیاتشان استفاده کنید.

Used Car Dealer

یکی از ویژگی‌های عناوین تایکون این است که تنها به یک موضوع خاص بسنده نمی‌کنند. آنقدر داستان را بست و گسترش می‌دهند که متوجه می‌شوید کار را از یک بنگاه معاملات خودرو آغاز کردید، اما در کنارش کارواش و تعمیرگاه و… را هم احداث کرده‌اید. درواقع اعتیادآور بودن این دسته از عناوین به همین خاطر است. آنقدر سرعت رشدتان زیاد است و کارهای متنوعی برای انجام دادن دارید که کنترل زمان را از دست می‌دهید.

در این بین تبلیغات نیز نقش بسزایی در گسترش کار و بار شما دارند. منظورمان از تبلیغات همان ویدیو‌های اعصاب خورد کنی است که به صورت متوالی برایتان پخش می‌شوند. البته در بازی‌های تایکون نیازی به اجبار برای مشاهده این دسته از تبلیغات نیست. بازی طوری پیش می‌رود که شما با میل شخصی درخواست دیدن تبلیغات دهید و اتفاقا از آن لذت هم می‌برید!

فرض کنید شما برای داشتن صد میلیون تومان پول می‌بایست ده دقیقه بازی کنید، یا یک تبلیغ ۳۰ ثانیه‌ای ببینید. کدام را انتخاب می‌کنید؟ این دقیقا سیاست جالبی است که این دسته از بازی‌ها پیش می‌گیرند و بدون وارد کردن هیچ فشاری به مخاطب،‌ آنان را سرگرم دیدن ویدیوهای تبلیغاتی می‌کنند. عناوینی مانند Used Car Dealer آنقدر وسیع و گسترده‌اند که دیدن صدها ویدیو تبلیغاتی نیز باعث نمی‌شود هر آنچه داخل بازی است را به دست آورید.

با توجه به سوژه متفاوت، روند رو به رشد سریع و منطقی و از طرفی تنوع بالای کارها و ماموریت‌هایی که به شما داده می‌شود، Used Car Dealer می‌تواند یک گزینه پیشنهادی تلقی شود. مخصوصا برای افرادی که تاکنون فرصت تجربه بازی‌های تایکون را نداشته‌اند. اگر در ایران زندگی می‌کنید و دستتان از خرید و فروش پراید کوتاه است، می‌توانید دلالی را با ماشین‌های خارجی و البته به صورت مجازی شروع کنید. به لطف دانلود کردن Used Car Dealer.

پیشنهاد میشه

بازی‌های تایکون سوژه‌ّهای مختلف و بسیار رندومی را انتخاب می‌کنند. احداث کارخانه‌های مختلف یا ایجاد شرکت‌هایی برای تولید محصولات متنوع. این بار در Used Car Dealer سراغ خرید و فروش ماشین می‌رویم. خوشبختانه گیم‌پلی خوش‌ساخت بازی در کنار گستردگی محتوای آن موجب می‌شود بتوانید چند ساعتی غرق دلالی در دنیای اتومبیل‌های مجازی شود و از این کار لذت ببرید.
.کپی شد https://vgto.ir/4ew

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...