ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

۷ اپلیکیشن برتر برای برنامه ریزی کارهای روزانه

چک لیست کارها از روزهایی که یادداشت‌ها را روی تکه های کاغذ یادداشت می‌کردید و بعداً دیوانه‌وار همه چیز را روی میزتان در جست‌وجوی یک یادداشت زیر و رو می‌کردید، راه درازی را پیموده‌اند. امروزه،  ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۵

چک لیست کارها از روزهایی که یادداشت‌ها را روی تکه های کاغذ یادداشت می‌کردید و بعداً دیوانه‌وار همه چیز را روی میزتان در جست‌وجوی یک یادداشت زیر و رو می‌کردید، راه درازی را پیموده‌اند. امروزه،  فروشگاه‌های اپلیکیشن پر از برنامه های لیست کارهای دیجیتالی و برنامه ریزی روزانه هستند. دیگر خبری از تکه کاغذ یا تلاش برای رمزگشایی دست نوشته های نامرتب نیست و این مشکلات مربوط به گذشته است.

البته اپلیکیشن های برنامه ریزی مدرن بسیار فراتر از یادداشت های دیجیتال روی تلفن همراه هستند. می‌توانید از آنها برای برنامه‌ریزی و مدیریت کل گردش کار خود، تعیین تاریخ سررسید برای هر کار و تنظیم یادآوری استفاده کنید تا چیزی از قلم نیفتد یا فراموش نشود. با برخی از اپلیکیشن های برنامه ‌ریزی کارهای روزانه جامع تر، می‌توانید کل پروژه ‌ها و تیم‌ های کاری متعدد را مدیریت کنید.

اگر به دنبال افزایش بهره وری شخصی یا تیمی هستید، اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه اولین ابزاری است که باید به لیست خود اضافه کنید. در ادامه با ۷ اپلیکیشن برتر برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزانه آشنا شوید.

۱- اپلیکیشن تسکینو

اپلیکیشن تسکینو بهترین ابزار برنامه ریزی روزانه فارسی زبان است که به شما امکان برنامه ریزی، طبقه بندی کارها، تنظیم یادآور و ایجاد چک لیست را می‌دهد. به عنوان مدیر می توانید برای تیمتان کارها و وظایف مختلف همراه با تاریخ و زمان سر رسید تعیین کنید و ارزیابی عملکرد کارکنان خود را بررسی کنید. روند پیشرفت کارها و وظایف را بررسی کنید و در لحظه در جریان باشید هر کدام از اعضای تیم که کاری به او سپرده شده، چه مقدار از آن کار را در چه زمانی و چگونه انجام داده است. اپلیکیشن تسکینو که یک اپلیکیشن برنامه ریزی کارها به زبان فارسی است، در نسخه اندروید و ios و نسخه سازمانی تحت وب در دسترس می باشد.

۲- Any Do

Any Do یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه با طراحی زیبا  و دسترسی آسان است که باعث می شود در هنگام برنامه ریزی با علاقه کارهایتان را در آن ثبت کنید. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به ایجاد چک لیست، تنظیم یادآور و تقویم است. این اپلیکیشن بر روی Android و iOS در دسترس است.

۳- Todoist

Todoist یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های رایگان برنامه ریزی برای کارهای روزانه است که به شما این امکان را می دهد بسیاری از فعالیت هایتان را با ثبت وظایف به همراه یک ساعت و تاریخ هماهنگ کنید. این برنامه با سیستم هایUI  و  UXسازگار است و با اندروید 5 یا بالاتر در دسترس است.

۴- Trello

Trello در Android 5.0 یا بالاتر و همچنین در iOS 10 یا بالاتر قابل اجرا و در دسترس است. برنامه Trello برای هر کار تیمی، مانند ثبت وظایف، برنامه ریزی کارهای روزانه یا پروژه های جانبی مناسب است، بنابراین یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی کارها برای انواع شرکت ها است.

۵-  Evernote

Evernote یک اپلیکیشن برنامه ریزی است که می توانید علاه بر تمرکز بر کارهای اصلی خودتان، از جزئیات یادداشت برداری کرده و همیشه همراه خودتان داشته باشید این اپلیکیشن بر روی سیستم عامل های اندروید، آی او اس، مک و ویندوز در دسترس است. این برنامه تاکنون، حدود ۱٫۶ میلیون بار بررسی و ۱۳۰۰۰۰ دانلود داشته است. برای استفاده نامحدود می توانید خدمات پولی این اپلیکیشن را خریداری کنید.

۶- Google keep

Google Keep  به شما این امکان را می دهد هر چیزی در ذهن خود دارید را ضبط کنید و همچنین بتوانید آن را در یک چک لیست ذخیره کنید. حتی شما با این اپلیکیشن می توانید چک لیست های خودتان را برای دوست یا اعضای خوانواده ارسال کنید. اپلیکیشن Google Keep  با Android  و iOS سازگار است. این اپلیکیشن با گوگل درایو همگام سازی می شود به طوری که شما می توانید با استفاده از اکانت گوگل خود به چک لیست هایی که قبلا ثبت کردید دسرسی پیدا کنید.

۷-  Ticktick

Ticktick  یک اپلیکیشن مدیریت کارها و وظایف رایگان است. از ویژگی های این برنامه می توان به داشتن یادآور، ایجاد چک لیست و داشتن تقویم اشاره کرد. برنامه Ticktick یک میلیون بار دانلود در دسکتاپ، iOS  و برنامه های افزودنی کروم و Android داشته و یکی از بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایفی است که بر روی هر سیستم عاملی در دسترس است.

نتیجه

هنگامی که اپلیکیشن برنامه ریزی کارهای روزانه مناسب خود را پیدا کردید، می توانید مسیرتان به سمت یک گردش کار سازنده تر مدیریت کنید و شروع به اضافه کردن ابزارهای دیگر به جعبه ابزار بهره وری خود نمایید.

مطالب پیشنهادی