ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

درباره ما

به ویجیاتو خوش اومدی


از اینکه ویجیاتو رو برای خوندن انتخاب کردی ازت ممنونیم. هدف اصلی ما سرگرم نگه داشتن تو و دادن اطلاعات ارزشمند راجع به بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون و همه نوع سرگرمی‌های باحال مثل کمیک بوک‌ها و بازی‌هایی هست که می‌تونی با دوستات دور هم بازی کنی. مطمئنیم که کلی ایده‌های باحال داری و می‌تونی بهمون کمک کنی تا در مورد چیزی که دوست داری محتوا تولید کنیم، پس اگه دوست داشتی باهامون در تماس باشی اطلاعات تماسمون این پایین هست.

تحریریه ویجیاتو

نیما فرشین

دبیر بخش محتوای ویدیویی و آموزش

پدرام بهادری

دبیر تحریریه

محسن وفانژاد

سردبیر

آرش پارساپور

دبیر بخش فیلم و سریال

شایان کرمی

دبیر بخش اخبار

بخش‌های ویجیاتو

خانواده ما

لوگوی ویجیاتو
ویجیاتو

۱۱ خرداد ۹۸ میشه روزی که ویجیاتو به دنیا اومد. هدفمون اینه که هر نوع سرگرمی و تفریحی رو معرفی کنیم، در موردشون صحبت کنیم و کلی محتوای خفن برای اونایی که دوستمون دارن و مرتب می‌بیننمون بسازیم.

لوگوی روزیاتو

روزیاتو

روزیاتو فعالیت خودش رو از سال ۹۵ شروع کرد و در زمینه اخبار و مطالب مرتبط با سبک زندگی، دانستنی‌های جذاب و اطلاعات هیجان‌انگیز فعالیت می‌کنه. حالا که تا اینجا اومدی یه سر به روزیاتو بزن… خیلی باحاله.

لوگو دیجیاتو

دیجیاتو

۲۳ اردیبهشت ۹۳ دیجیاتو با یه تیم کوچیک و پرانگیزه کار خودش رو شروع کرد. دیجیاتو از ابتدای فعالیتش در زمینه‌ی فناوری‌های روز، تلفن‌های همراه و لپ‌تاپ، بازی‌های ویدیویی و خودرو فعالیت داشت و هنوزم داره.

شبکه‌های اجتماعی ما

به تیم ما بپیوند


خیلی از ماها نوشتن در مورد بازی‌های ویدیویی و فیلم‌ها رو از سن پایین شروع کردیم. از اینکه بنویسیم نترسیدیم و هر روز تلاش کردیم. خیلی‌ها به ما کمک کردن که توی کارمون پیشرفت کنیم و ما هم دوست داریم به تو کمک کنیم تا نویسنده خوبی باشی. اگه به این کار علاقه داری حتما باهامون در تماس باش. برای شروع روی دکمه پایین کلیک کن.