ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

موشکافی و تحلیل تریلر رزیدنت اویل 8 – آیا کریس ردفیلد آنتاگونیست این قسمت خواهد بود؟

پاسخ به سوالاتی که ممکن است ذهنتان را درگیر کرده باشند

۱۶۴
انارگیفت

در رویداد رونمایی از ظاهر پلی استیشن 5، بازی‌های زیادی معرفی شدند که یکی از مهترین آن‌ها قطعا Resident Evil 8: Village بود. رزیدنت اویل 8، با تریلر عجیبی معرفی شد که شاید در نگاه اول به نظر می‌رسید کپکام چند تصویر از بازی را برداشته و کنار هم قرار داده. اما نه، اینطور نیست. خب طبیعتا کپکام نمی‌خواسته شما با دیدن اولین تریلر از بازی همه چیز را در موردش بفهمید. اما آن‌ها با یک کارگردانی نسبتا خوب، اطلاعات جالبی را هم در تریلر معرفی رزیدنت اویل 8 قرار داده‌اند که فقط برای فهمیدنشان باید کمی بیشتر دقت می‌کردید.

البته برای اینکه موضوع کمی برای طرفداران مجموعه روشن‌تر شود، تیم توسعه‌دهنده ویدیویی منتشر کرد و از ویژگی‌های هشتمین قسمت از سری رزیدنت اویل برایمان گفت. در کنار این، تریلر بازی تقریبا با تمام شایعاتی که از رزیدنت اویل 8 شنیده بودیم، همخوانی داشت و حالا به نوعی می‌شود به آن‌ها هم استناد کرد. من هم از تمام این اطلاعات و چیزهایی که از خود تریلر بیرون کشیدم برای نوشتن این مقاله استفاده کردم و در ادامه از مسائلی برایتان می‌گویم که احتمالا با تماشای تریلر متوجه‌شان نشدید. پس در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

ایتن و میا به زندگی عادیشان برگشته‌اند

داستان رزیدنت اویل 8 در اصل ما رو به چند سال بعد از وقایع قسمت هفتم می‌برد. جایی که میا و ایتن دوباره به زندگی خود سر و سامان دادن و دارند در کنار هم به زندگی عادیشان ادامه می‌دهند. حتی به نظر می‌رسد که آن‌ها بچه‌دار هم شده‌اند. البته در جریان تریلر، این بچه را هیچ وقت در آغوش ایتن یا میا نمی‌بینیم. اما سه دلیل باعث شدند به این فکر کنم که این بچه واقعا وجود دارد.

اول اینکه پیش از معرفی بازی، شایعات زیادی در مورد فرزند ایتن و نقش مهمش در داستان قسمت هشتم شنیده بودیم. اما خب قطعا الان دارید از خودتان می‌پرسید نوزادی که هنوز راه هم نمی‌تواند برود، چطور می‌تواند قصه رزیدنت اویل 8 را به دست بگیرد و روی آن تاثیر بگذارد؟ پاسخش ساده‌ است؛ این نوزاد با نمکی که داریم در موردش حرف می‌زنیم، می‌تواند یک سلاح بیولوژیکی قدرتمند باشد.

در قسمت هفتم دیدیم که میا توسط اِولین به مولد (بخوانید Mold) آلوده شد و پس از کشمکش‌هایش با ایتن، او را هم درگیر این ارگانیسم بیولوژیکی کرد. با این حال، هر دوی آن‌ها با استفاده از یک سری سرم به خصوص، مولد را از بدنشان خارج کردند و حالا داریم می‌بینیم که ایتن و میا به خانه برگشته‌اند و احتمالا بچه‌دار هم شده‌اند. خب بیایید با این پیش‌فرض شروع کنیم که تاریخ در حال تکرار است. در قسمت سوم، جیل ولنتاین توسط نمسیس به ویروس تی آلوده شد و به کمک واکسنی که کارلوس پیدا کرد، توانست دوباره روی پای خودش بایستد.

با این حال، در قسمت پنجم فهمیدیم که ویروس به طور کامل از بدن جیل خارج نشده و آلبرت وسکر با سواستفاده از این موضوع، توانسته بود کنترل ذهن او را به دست بگیرد. بنابراین، بعید نیست که میا و ایتن نیز به چنین سرنوشتی دچار شوند و ارگانیسم‌های مولد به جا مانده در بدنشان، باعث تولد یک سلاح بیولوژیکی خطرناک مثل اِولین شده باشد. این مسئله می‌تواند دلیل دومی هم که می‌‌خواستم در موردش صحبت کنم را توجیه کند.

اصولا ریشه بسیاری از نماد‌های مختلف، به پیشگویی‌ها برمی‌گردند. تریلر رزیدنت اویل 8 نیز مدام روی نمایش نماد دهکده که در مرکز آن یک نوزاد کوچک دیده می‌شد پافشاری می‌کرد. البته تیم توسعه‌دهنده باز هم به همین نمایش پرتکرار راضی نبود و در جریان مصاحبه تصویریشان اعلام کرد که این نماد اهمیت زیادی در قصه قسمت هشتم دارد. اما بیایید کمی نماد مورد بحث را از نزدیک‌ بررسی کنیم.

همانطور که می‌بینید مدل خوابیدن این نوزاد، شباهت زیادی به شکل قرارگیری نوزادها در رحم مادرهایشان دارد. از طرفی، با دقت بیشتر می‌توانید ببینید که از پشت این نوزاد، ارگان‌های عجیبی بیرون زده که شباهت زیادی به رشته‌های کشیده شده روی بدن مولدِدها دارند. بنابراین، اگر فرض اولم درست باشد، احتمالا این نماد بعد از پیشگویی‌هایی درست شده که خبر از تولد نوزادی با قدرت‌های فرابشری می‌دادند. با توجه به توضیحاتی که دادم، تولد فرزند ایتن و میا، کاملا می‌تواند با این پیشگویی‌ها مرتبط باشد. پس دور از انتظار هم نیست که همین پیشگوها به جای دست گذاشتن روی دست، به دنبال این نوزاد بگردند و بخواهند که از قدرتش سو استفاده کنند.

اینجاست که می‌رسیم به سومین دلیل. طبیعتا دهکده‌ای که اصل داستان رزیدنت اویل 8 در آن روایت می‌شود، در آمریکا نیست. بلکه با توجه به لهجه کاراکترها و طبیعت سرد منطقه، می‌توان حدس زد که وقایع قسمت هشتم در بخش‌های شمالی اروپا رخ خواهند داد. بنابراین، باید دلیل خوبی وجود داشته باشد که ایتن بخواهد خانه‌ و کاشانه‌اش را برای تجربه یک سافاری وحشت رها کند و به اروپا برود. اگر میا را از معادله حذف کنیم (در ادامه توضیح می‌دهم چرا)، فقط یک دلیل باقی خواهد ماند: ربوده شدن فرزند ایتن، آن هم توسط ساکنین مقید دهکده.

کریس ردفیلد واقعا یکی از آنتاگونیست‌های بازی است؟

چرا میا را از معادله حذف کردم؟ یک دلیل ساده برایش وجود دارد: مرده‌ها سفر نمی‌کنند و عملا به درد دزدیده شدن هم نمی‌خورند. بله، میا در رزیدنت اویل 8 می‌میرد. این را بسیاری از شما هم در تریلر دیده‌اید اما متو‌جه‌اش نشدید. در اواخر تریلر، وقتی که کریس جلوی ایتن ایستاده و به سر یک زن شلیک می‌کند، آن زن کسی نیست جز میا. اگر باور نمی‌کنید، تصویرش را برایتان می‌گذارم که مطمئن شوید.

البته در نگاه اول اینطور به نظر می‌رسید که کریس برای نجات جان ایتن آمده اما خیلی بعید می‌دانم که میا یک شبه و بعد از گذشت چند سال به سرش زده باشد و بخواهد پدر فرزندش را بکشد. از طرفی، تن صدای کریس و ظاهرش نیز خیلی تغییر کرده و به راحتی می‌توان حدس زد که این کریس، آن کاراکتر مهربانی نیست که می‌شناختیم. این مسئله را سازندگان بازی هم به نوعی تایید کرده‌اند و گفته‌اند که در رزیدنت اویل 8 با بعد تاریکی از شخصیت کریس ردفیلد رو به رو خواهیم شد. خب برای این موضوع چند فرضیه مختلف وجود دارد.

اول اینکه در آخرین لحظات رزیدنت اویل 7، دیدیم که کریس با بلوآمبرلا وارد همکاری شده. بلوآمبرلا در ظاهر، شرکتی شیطانی نیست و همانطور که در بسته‌الحاقی Not a Hero دیدیم، هدف آن‌ها مبارزه با سلاح‌های بیولوژیکی و جبران خسارت‌هایی است که آمبرلای اصلی به بار آورده. با این حال، وقتی اسم آمبرلا روی هر شرکتی باشد، طبیعتا نباید به آن راحت اعتماد کرد. چراکه آمبرلای اصلی هم در اصل یک شرکت داروسازی بود که می‌خواست زندگی مردم عادی را بهبود ببخشد. اما در پس این ظاهر بخشنده، باطنی کثیف وجود داشت که از هر چیزی برای رسیدن به هدفش استفاده می‌کرد.

احتمال کمی وجود دارد که کریس ردفیلد توسط بلوآمبرلا، شستشوی مغزی شده و برای بردن فرزند ایتن آمده باشد. اما حقیقتش را بخواهید، من روی داستان دیگری شرط می‌بندم. اگر به تصاویری که از کریس منتشر شده دقت کنید، می‌بینید که در کنار چشمش، چیزی شبیه به خون جمع شده. البته به نظرم این خون نیست و به خاطر رنگ سیاهش، بیشتر به ارگانیسم مولدها شباهت دارد. این یعنی ممکن است که کریس در رزیدنت اویل 8، آلوده به مولد باشد و ذهنش توسط شخص دیگری کنترل می‌شود.

شخصی که احتمالا در دهکده حضور دارد و سعی کرده با استفاده از تیم و مهارت‌های نظامی عالی کریس، فرزند ایتن را از آمریکا خارج کند و به اروپا ببرد. اگر حدسم درست از آب دربیاید، بعد از مدت‌ها شاهد یک آنتاگونیست فوق‌العاده خواهیم بود که رویارویی با او می‌تواند واقعا هیجان‌انگیز باشد. از طرفی کپکام با این حرکت می‌تواند شخصیت کریس را به روزهای اوجش برگرداند. البته اگر بنای انجام این کار، پایان دادن به قصه کریس ردفیلد نباشد.

داستان چه کسی به پایان خودش می‌رسد؟

تریلر معرفی رزیدنت اویل 8، با جمله عجیب «داستان او [مذکر] به پایان می‌رسد» شروع شد و خیلی‌ها به این فکر فرو رفتند که منظور کپکام از این جمله چه بوده. خب با توجه به اطلاعات فعلی، ممکن است رزیدنت اویل 8، پایان کار ایتن وینترز یا کریس ردفیلد باشد. هر دوی این کاراکترها هم پتانسیل بازنشسته شدن را دارند.

اما من بر این باورم که این بار نوبت کریس ردفیلد است. چراکه چند وقتی هست که کپکام برای کریس برنامه‌ای نداشته و نه حضورش در انیمیشن‌ها سری پر رنگ بوده و نه خط داستانی خوبی برای عرض‌اندام کردنش وجود داشته. اما این حرف، به منزله این نیست که کریس حتما در انتهای رزیدنت اویل 8 می‌میرد. بلکه احتمالش هست که کریس به خاطر کشتن میا و دیگر کارهایی که در طول بازی انجام خواهد داد، احساس پشیمانی شدیدی پیدا کند و برای همیشه سلاح‌هایش را کنار بگذارد.

ایتن تنها کاراکتری نیست که کنترلش را به دست می‌گیریم

در کنار ایتن و کریس اما یک دختر جوان را هم چندین بار در طول تریلر دیدیم. قبل از معرفی بازی شایعات می‌گفتند که کاراکتر قابل کنترلی به نام امیلی در بازی حضور دارد که در دهکده به دنبال پدرش می‌گردد.

پس با توجه به تریلر می‌توان گفت که امیلی واقعی است و احتمالا بخش‌هایی از مدت زمان گیم‌پلی را با او تجربه خواهیم کرد. با این حال، فعلا در همین حد در مورد امیلی می‌دانیم و باید ببینیم که در آینده اطلاعات بیشتری در موردش منتشر می‌شود یا نه.

زنی که در اول تریلر دیدیم، چه کسی می‌تواند باشد؟

رزیدنت اویل 8

اما یک زن مرموز دیگر هم در همان تریلر بازی حضور داشت که صورتش را ندیدیم. زنی که برای ایتن، قصه‌ای ترسناک را روایت می‌کرد و به نظر می‌رسید که شخصیت اصلی بازی، او را خوب می‌شناسد.

برخی‌ها فکر می‌کنند که این زن مرموز، در اصل میا است که موهایش را کوتاه و رنگ کرده. ولی با توجه به همان صحنه قتل، می‌توانم تقریبا بگویم که مدل‌سازی میا دقیقا مثل نسخه هفتم انجام شده. اما به خاطر مدل‌ موی این کاراکتر مرموز، من احتمال می‌دهم که این شخص زویی باشد. کسی که در طول اتفاقات نسخه هفتم، به ما کمک کرد تا از عمارت بیکرها فرار کنیم اما در نهایت ما میا را به او ترجیح دادیم و رهایش کردیم تا بمیرد.

با این حال، اگر بسته‌الحاقی End of Zoe را تجربه کرده‌ باشید، می‌دانید که زویی توسط عمویش نجات پیدا می‌کند و دور از انتظار نیست که بخواهد انتقام درد و رنجی که متحمل شده را از ایتن و خانواده‌اش بگیرد.

حتی زویی می‌تواند به نقطه عطف داستان رزیدنت اویل 8 تبدیل شود و در نقش کسی قرار بگیرد که اطلاعات خانواده ایتن را به فرقه‌ ساکن دهکده داده. به این شکل، هم داستان زویی نیمه تمام نمی‌ماند، هم با بازی پر کاراکتری رو به رو خواهیم شد که هر کدامشان داستان‌های زیادی برای گفتن دارند.

بعید نیست در بازی خون‌‌آشام هم وجود داشته باشد

رزیدنت اویل 8

صحبت از کاراکترهای زیاد بازی شد. پس بگذارید از یک کاراکتر دیگر تریلر هم برایتان بگویم که نظرم را خیلی به خودش جلب کرده. اصولا در افسانه‌ها همیشه گرگینه‌ها در کنار خون‌آشام‌ها زندگی می‌کنند. این دو دسته معمولا به شکار یکدیگر مشغولند و به نوعی دشمن خونی هم محسوب می‌شوند.

خب دیگر این را می‌دانیم که گرگینه‌ها یکی از دشمنان مهم ما در رزیدنت اویل 8 هستند. اما آیا خون‌آشام‌ها هم در دنیای بازی جایی دارند؟ احساس می‌کنم که همینطور است. در تریلر بازی، یک زن اشرافی را مشاهده کردیم که به نظر می‌رسید یکی از صاحبین عمارت بزرگ بالای دهکده باشد.

در یک سکانس کوتاه و ناملموس دیدیم که سر این کاراکتر خیلی به دوربین نزدیک است و انگار دارد در گوش ایتن چیزی را زمزمه می‌کند. اما نه، اینطور نیست. کافیست کمی بیشتر دقت کنید تا ببینید این زن، وصله‌های دست قطع شده ایتن را باز کرده و در حال مکیدن خون اوست.

رزیدنت اویل 8

حالا با دانستن این موضوع، می‌توان روی دو موضوع فکر کرد. اول اینکه این زن صرفا یک خون‌آشام است و دارد از ایتن تغذیه می‌کند. اما دومین موضوع به نظرم جذاب‌تر است. همانطور که پیش‌تر گفتم، مولد هنوز به طور کامل از بدن ایتن خارج نشده و بعید نیست که این زن بخواهد با خوردن خون او، مولد را وارد بدنش بکند.

همه مسائلی که در موردشان حرف زدیم توهم بودند؟

خب تا اینجا سعی کردم، تریلر را با استفاده از دانشی که از سری رزیدنت اویل دارم برایتان تحلیل کنم. اما تریلر بازی خیلی نامفهوم‌تر از چیزی است که بشود در مورد تمام بخش‌هایش نظر قطعی صادر کرد. از طرفی در یکی از شایعات آمده بود که ایتن حین گشت و گذارهایش در دهکده، توهمات زیادی را تجربه خواهد کرد. پس این احتمال وجود دارد که بخش‌هایی از تریلر، مربوط به توهمات ایتن باشند و نیمی از آنچه گفتیم در واقعیت اصلا اتفاق نیفتند.

رزیدنت اویل 8 چقدر به ریشه‌ها وفادار خواهد بود؟

رزیدنت اویل 8

با توجه به چیزی که من از بازی دیدم، می‌توانم برایتان بگویم که رزیدنت اویل 8 از نظر گیم‌پلی شباهت‌های زیادی به نسخه‌های کلاسیک خواهد داشت اما از لحاظ داستان ممکن است به هیچ عنوان به ریشه‌هایش وفادار نباشد. به هر حال، خودتان هم دارید می‌بینید که پای گرگینه و موجودات افسانه‌ای هم به سری باز شده. پس عملا باید فکر وابستگی بیش از حد رزیدنت اویل 8 به داستان‌هایی که در قسمت‌های قبل شنیده‌ایم را از سرمان بیرون کنیم.

اما با توجه به اینکه استایل گیم‌پلی بازی شباهت خیلی زیادی به رزیدنت اویل 7 دارد و عمارت بزرگ بالای دهکده هم بزرگ و تو در تو به نظر می‌رسد، احتمال می‌دهم که رزیدنت اویل 8 بتواند مثل نسخه قبل طرفداران سری را راضی نگه دارد. نکته جالب اینکه، به نظرم تیم توسعه‌دهنده برای اولین بار رزیدنت اویلی طراحی کرده که هم شبیه رزیدنت اویل‌های کلاسیک است و هم نسخه چهارم.

برای مثال، احتمالا جهانی تو در تو و خاص داریم که برای باز کردن بخش‌های مختلفش باید همه جا را زیر و رو کنید. اما از طرف دیگر، تیم توسعه‌دهنده ظاهر اینونتوری بازی را هم نشانمان داده که شباهت خیلی زیادی به اینونتوری رزیدنت اویل 4 دارد.

رزیدنت اویل 8

اینونتوری بازی دیگر مثل نسخه‌های کلاسیک محدود نیست و به اندازه کافی جا برای برداشتن آیتم‌های مختلف دارد. همچنین در بالای فضای اینونتوری، سکه‌ای قرار گرفته که نمایش دهنده میزان پولی است که همراه دارید. این یعنی احتمالا ویژگی خرید و فروش هم به بازی برگشته تا مثل رزیدنت اویل 4 بتوانیم سلاح‌های جدید بخریم و تجهیزاتمان را ارتقا دهیم.

خب این هم از هر آن چیزی که از تریلر رزیدنت اویل 8 می‌شد بیرون کشید. حالا نظر شما در مورد بازی چیست. حتما در بخش کامنت‌ها نظراتتان را برایم بنویسید تا با هم بیشتر در مورد نسخه بعدی صحبت کنیم.

تماشای ویدیو با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو

.کپی شد https://vgto.ir/4qn

164
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
54 نظرات
110 پاسخ ها
4 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
44 نویسندگان دیدگاه
SamyarمهدیناشناسمحمدA.sh آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Samyar
مهمان
Samyar

Ashمن
هم کاملا با همه نظر های شما موافقم

Samyar
مهمان
Samyar

سلام مجدد Ash عزیز منم کاملا با همه نظر های شما موافقم

مهدی
مهمان
مهدی

عشق فقط لیان که نباید حذف شه

ناشناس
مهمان
ناشناس

بچه ها من طرفدار لیان هستم و از کریس خوشم نمیاد اما دوست ندارم کریس حذف بشه و بعدشم کی لیان به دخترا می چسبه؟ یکی جواب بده و نظر من اینکه هیچ کدومشون حذف نشن

مهدی
مهمان
مهدی

اره کریس حذف شد که شد اما لیان به هیچ وج حذف نشه چون لیان خیلی طرفدار داره و ممکنه که بعضی ها بدون لیا رزیدنت اویل رو بازی نکن یا کیف نکند مثل خودم

محمد
مهمان
محمد

الان که داشتم تریلر بازی رو نگاه میکردم، به شدت مجذوب موسیقی زیباش شدم. ولی به موسیقی تریلر هم نگاه کنیم میتونه باعث تقویت تئوری شما بشه. چون که اواخر بصورت ریتمیک صدایی که در دل موسیقی تکرار میشه انگار گریه نوزاد هست.

Samyar
مهمان
Samyar

elia پایین ترم نوشتم این جا می‌نویسم. منضورت چیه لیان با دخترا میچرخی کریس خودت توی رزیدنت ۱ با جیب تو۵ باشوا تو کد ورونیکا با خواهرش بود بعدش لیان با اشلی وضیفه اش بو د بعد با کلر اتفاقی آشنا شدن با آیدا عاشق شد جرم که نکرده

A.sh
مهمان
A.sh

داش این زورش گرفته حرف مفت میزنه زیاد جدی نگیر

Samyar
مهمان
Samyar

ومن در پیام اول خودم نظرم درباره تفاوت داستانی برگشت ولی هنوز سر حرف اینکه باید بازی زامبی داشته باشد هستم

Samyar
مهمان
Samyar

سوم یعنی سنم و علت یعنی غلط

Samyar
مهمان
Samyar

Mahعزیز ببخشید ولی من منضور تو را نمی فهم و بابت علت املایی ها هم بگم سوم هستش۱۱ و زیاد با تایپ کردن راحت نیستم و دستم اشتباهی میخوره .

Mah
مهمان
Mah

A.sh عزیز اینکه انقدر وقت داری که بشینی به تک تک کامنتایی که درباره لیون منفی گفته جواب بدی واحساساتی جواب بدی و تازه به دوستاتم بگی بیان به خودت مثبت بدن و به بقیه منفی (جدای از غلط های املایی) خودش گویای اینه که سنت اونقدرم نیست قول میدم خیلی بیشتر از ۱۸ نباشه. ببین اینجا اومدم یه نظر دیدم و دوست داشتم که بهش جواب بدم. نظر شما بود مگه که انقدر بهت برخورده؟ عزیزم، انقدر چیزای مهم توی زندگی هست، سعی کن وقت و انرژیتو بذاری روی اونا. مثل یه خواهر بزرگتر اینو گفتم دیگه ام جوابی… ادامه مطلب »

A.sh
مهمان
A.sh

خب جناب mah خدمتت عرض کنم که اولا تو چرا به خودت میگیری . دوما من همون دو سه تا کامنتی که دادی رو جواب دادم بقیش رو با تو نبودم با اونی که بی احترامی میکرد بودم . سوما واقعا اگه فکر میکنی دوستای من اینقد بی کارن که بیان اینجا لایکو دیس لایک بدن پس ذهنیتتو نسبت به آدمایی که میبینی درست کن . کسایی هم که لایک کردن دمشون گرم و کسی هم که دیس لایک کرده فدا سرش نظر لطفشه. در ضمن غلط املایی هام بخاطر کیبوردمه که خرابه. درمورد اینی هم که میگی اینقد وقت… ادامه مطلب »

Samyar
مهمان
Samyar

حزبش یعنی حزفش

Samyar
مهمان
Samyar

و بخش را بکنید بهش

Samyar
مهمان
Samyar

تر

Samyar
مهمان
Samyar

منظورم در بود

Samyar
مهمان
Samyar

ولطفا موئدب در باشید

Samyar
مهمان
Samyar

ببخشید اول خط گفتم فقط نسخه های اصلی را میشناسم

Samyar
مهمان
Samyar

سلام مجدد اره من فقط نسخه های را می شناسم ولی هنوز سر حرفم هستم . میدونم از متن ناراحتین که اما این متن فقط بر اساس تریلر هست و صد در صد کپکام نمیاد کریس را سالها بسازه بخش شهرت بده بعد یکدفعه بیاد حزبش کنم ممکنه اصلا منضور داستان مذکر به پایان می‌رسد برای نقش منفی یا خیر یا بچه ایتن باشه.

elia
مهمان
elia

ولی من شنیدم کریس یه اتفاقه بدی براش میافته احتمالا این اویل ۸ قبل از اویل ۷ دقیقا مثل اویل ۳ و اویل ۲ ولی اینو موافقم که لیون باید حذف شه هیچ کاره خاصی به جز خرابکاری نکرده اگه میزاشت ایدا رو بکشه خیلی خوب میشد من خودم از ایدا خوشم نمیاد ولی اون تیکه ی کریس ردفیلد که زد اون سنگرو انداخت رو دیدم مقایسه کردم با اونیکه سنگ کوچیک تر از اون افتاد دنبال لیان مثل … فرار میکرید XD در هر حال کریس نقشه خیلی مهمی داره ولی لیون نقشه مهمی نداره تاحالا به جز اشلی… ادامه مطلب »

A.sh
مهمان
A.sh

بچه جون یعنی واقعا تا حالا نفهمیدی تو اویل شیش اون زنه کریس رنبالش بود ایدا نبود و اسم واقعیش کارلا بود. از فن های کریس بیشتر از این انتظار نمیره

A.sh
مهمان
A.sh

دوست عزیز همین مشت زدن کریس جونت به سنگم یه مدت شده بود سوژه همه داشتن به این قضیه میخندیدن و تازه نمیفهمم یعنی چی که میگی لیان دنیارو نجات نداده خب دیوونه سطح درکت از رزیدنت پایینه نشین بازی کن اگه تو اویل چهار لیان اشلی رو نجات نمیداد اشلی هم تمام دنیا رو آلوده میکرد. تو انیمه رزیدنت اویل تباهی لیان بود که آخرین بار با ویروس جی و تی مبارزه کرد و کلا این ویروس رو از بین برد یا تو رزیدنت اویل شیش لیان مقصر همه این ماجرا ها یعنی سیمنز رو کشت آخه داری چی… ادامه مطلب »

A.sh
مهمان
A.sh

تازه سطح مقایسه کردنتم عین بچه هاست تو واقعا فرق سنگ هول دادن با اومدن یه سنگ بزرگ به سمتت رو چرا باهم مقایسع میکنی تازه اونم درحالی که لیان به اون زیبایی از اون سنگه جاخالی داد اگه راست میگی ضربات یا حرکاتشون رو باهم مقایسه کن

A.sh
مهمان
A.sh

نمیمردن اگه بدن مقاومی داشتن همه دنیا مثل وسکر تبدیل به یه ابر انسان میشدن کسانی هم بدنشون ضعیف بود اروبوروس تبدیل به هیولاشون میکرد به نظرم اگه اتفاق میوفتاد چیز جالبی میشد.بعد اینکه واقعا فکر میکنی اگه ویروس پخش میشد لیان زامبی یا هرچی که اسمشو میخوای بزاری میشد معلومه سطح درکت خیلی پایینه

elia
مهمان
elia

خفه شو بابا یعنی چی کریس باید حذف شه ها کریس نقشه اصلیه بازیه لیون میشه گفت ۳ نقشو داره بعدشم میگی لیون تو بیشتر از بازیا بوده تا کریس ببینیم کریس تو یکش بوده این ۱ // لیون تو ۲ بوده که میگن تو دوباره ریمیکش کریس میاد ولی نمیگم به نفع کریس این لیون۱/رزدنت اویل ۴ اینم لیون ۲ / اویل ۵ کریس ۲/اویل شیش دوتاشون ۳ اویل ۸ کریس ۴ اویل هشتم که میاد کریس ۵ الان کریس ۵ بار تو سریه رزدنت اویل بوده بعد میگی لیون بیشتر از کریس بوده و نقشه اصلیه؟

A.sh
مهمان
A.sh

دیدی از اویل هیچی نمیدونی فقط نسخه های اصلی بازی رو میشناسی لیان تو خیلی رزیدنت اویل ها حضور داشته برو داش من برو هروقت اویل رو شناختی اونموقع بیا

Samyar
مهمان
Samyar

ببخشید چند ازحرف هار درست ننوشتم تغییر یعنی تقصیرو ریکا یعنی ربکاو رباتی یعنی ربطی و آنجا در خط آخر پیام طولانی ام نباید دیعنی باید ببرد در جمع شخصیت های قدیمی

Samyar
مهمان
Samyar

لطفا تغییر را نیندازد گردن لیان همه خوب می‌دونیم لیان از کریس بهتره. و طرفطار بیشتری و بازی های بیشتری داره و حقش حذف شدن نیست ولی کریس هم نباید حذف شده باید ایتن حذف شده چون اضافی است.

A.sh
مهمان
A.sh

با نظرتون موافقم دوست عزیز منم نمیخوام کسی حذف شه مخصوصا لیان که بهترین شخصیت رزیدنت اویله

Samyar
مهمان
Samyar

از نظر من رزیدنت ایول ۷ را کپکام باید سری ۱ یک بازی دیگه مکردو ایتن را با یک داستان بهتر وارد میکرد مثلا باید با ریکا چمبرز که خیلی وقته نیامده آشنا میکرد و رو ند بازی را از رزیدنت های قبلی خارج نمی کرد . بعد اینکه باید دشمنان را در حالت زامبی ویروس زده نگه دارند نه دشمنانی مثل گرگینه ها بعد کپکام با ساختن رزیدنت ایول ۷ باعث شد لیان یا کلر یا آیدا یا وسکر داستانشان تمام شد ولی باید برگردونه رزیدنت ایول را زودتر به آن زمان چون چیزی که باعث دوران اوج رزیدنت… ادامه مطلب »

A.sh
مهمان
A.sh

به نظر من که این سری داستان جالب و مخوفی داشته و خوشحالم که فضای بازی منو یاد رزیدنت اویل چهار میندازه فقط جای لیانش خالیه😁

Joe
مهمان
Joe

یه جورایی اون چیزی ک پیرزنه میلیسه شبیه پای نوزاده. راجب کریس فکر کنم آنتاگونیست نشده باشه. اون وظیفش نابود کردن سلاح های بیولیژیکیه. پس میشه گفت ک بچه ایتن و میا یه جور سلاحه و بخاطر همین کریس میکشتش و البته میتونه تو توهم ایتن باشه

Yousef
مهمان
Yousef

من نسخه ۷ بازی نکردم آیا ممکنه این قسمت ادامه ای باشه که ایتن بجای میا، زویی انتخاب کرده باشه ؟
و این انتقام میا باشه ؟

Yousef
مهمان
Yousef

یا اینکه انتقام نیست و ایتن فهمیده میا زندست و رفته دنبالش

SinaFard
مهمان
SinaFard

چی میشه کپکام یه سه گانه از رزیدنت ایول بسازه که تمام شخصیت های قدیمی رزیدنت ایول داخلش باشن
کریس ، لیان ، کلر ، جیل ، ربکا ، آیدا و….

SinaFard
مهمان
SinaFard

اصلاً امکان نداره کریس شخصیت منفی باشه ، کریس از همون اولین نسخه رزیدنت ایول یه ناجی برای جهان بوده ، از همه شخصیت های رزیدنت ایول قدیمی تره و میشه گفت سمبل سری بازی های رزیدنت ایول بعد میان توی رزیدنت ایول ۸ اونو به عنوان شخصیت منفی اعلام میکنن ، مطمئن باش همه اینا تعوری های خود فن ها هستن کریس همیشه تو هر سری بازی که بوده وظیفه اش همیشه انجام می‌داده شاید توی اون صحنه برای این که بیماری دوباره شیوع پیدا نکنه اون زنه رو کشت ، ‏‎از چهره کریس توی RE8 خیلی خوشم اومد‌… ادامه مطلب »

Shayan
مهمان
Shayan

کریس ردفیلد مگه فرشته است که همش برای مردم بجنگه😂اونم یه انسان امکان داره مولد ، توی وجودش بره اتفاقا یه مقدار بازی به واقعیت نزدیک تر میشه و (البته نظر شخصی ) از اون حالت خیالی بودن رزیدنت اویل در میاد(چیه بابا یه بار میزنه زیر یه سنگ یه بار مارکوس فینیکس)

بهزاد
مهمان
بهزاد

فقط پشت سر هم دارن عناوین مختلف میسازن که یجوری این عدد رومی رو بشه ازش در بیارن.حدس میزنم عنوان ایندشون اسمش این باشه:
resident evil IX(رزیدنت اویل ۹) = Resident Evil : Identification eXtreme

hafezehsan
کاربر
hafezehsan

سلام خیلی قشنگ و کالبد شکافانه بود برام جالب بود ولی یه چیزی که به نظر اشتباه بود کریس میو های بوری نداشت و تو اویل ۷ مو ها ی او بور بودند و نظر اینه که ردفیلد اویل ۷ اسمش هانک بوده باشه چون با توجه عنوانی که گفته بودید داستان زویی نیمه تمام نمیماند پس ممکن است داستان هانک در سری های پیشین ناتمام مانده باشد و این هانک مامور شده که خودشو به عنوان کریس جا بزنه تا گندی که آمبرلا خودشون زده رو از وجود مدرک پاک کنه و به نظرم امکان دارد که جو بیکر… ادامه مطلب »

عرفان سکاکی
مهمان
عرفان سکاکی

عالی بود نیما جان، کلی کیف کردم از این مقاله 🙂 والا از کار کپکام نمیشه سر در آورد. با اون تغییر چهره کریس در نسخه هفتم و دوباره برگردوندنش به نسخه ششم، چیزی که در وهله اول به ذهن من رسید این بود که کریس RE7 کریس اصلی نبود. شاید یه شخصیت دیگه رو آوردن خودش رو کریس ردفیلد معرفی کرده یا پای یه کلون در میونه و ممکنه کریس RE8 کریس اصلی باشه همون آدمی که خودش رو اول داستان نسخه ششم بخاطر از دست دادن نیروهاش باخته بود. اینکه چرا میا رو کشت هم جای صحبت داره… ادامه مطلب »

Morteza0935
مهمان
Morteza0935

لیون داخل اویل ۴ حذف نمیشه چون داخل اویل۶ هم هست.

elia
مهمان
elia

کی گفته توی ۴ حذف میشه؟؟؟؟؟؟؟

یه طرفدار قدیمی
مهمان
یه طرفدار قدیمی

عرفان جان عزیزم مگه میشه لیان با اون مو های بلند و قشنگش حذف بشه، حالا درسته کریس از اول بوده ولی خب کپکام انقدر روی این کریس بدبخت تغیر اعمال کرده که دیگه اصلا وجودش رو نمی تونم یا بهتر بگم نمی تونیم تحمل کنیم . (حالا نه به این شدت ولی خداییش گند زدن به یکی از بهترین اسطوره های دنیای گیم. )
در ضمن با بقیه حرفات (به جز تیکه آخر) موافقم.
اها راستی به عمو استاتیون(نیما هاشمی) هم سلام منو برسون و بگو راجع به شخصیت مورد علاقش چی گفتی.

عرفان سکاکی
مهمان
عرفان سکاکی

لیون هم از اول بوده، رزیدنت اویل ۱ و ۲ جفتشون نقش مهمی در شخصیت پردازی کاراکترهای بازی داشتن. لیون هم شخصیت خیلی خفنی داره من به نیما فرشین عزیز هم گفتم اگه بخونی. من سر رزیدنت اویل ۶ و انیمیشن وندتا یکم دیدم نسبت بهش تغییر کرد وگرنه در بقیه نسخه ها خصوصا RE4 خفن درخشید

elia
مهمان
elia

نمیدونم توی رزدنت اویل ۲ چیکار کرده یا در رزدنت اویل ۶؟ فقط اویل ۴ یه اشلی نجات داد ولی کریس توی همه نسخه هاش نقش خیلی مهمی داشته مخصوصا ۵ که دنیا رو نجات داد

A.sh
مهمان
A.sh

تو اویل چهار ماموریتش نجات دختر رئیس جمهور بود که این کار رو هم کرد ماموریتش رو انجام داد مشکلیه تو اویل شیش هم مقصر اصلیه اتفاقات سیمنز بود که لیان کشتش تو اویل دو هم میتونست همون اول که به شهر رسید برگرده ولی موند تا بازمانده ای پیدا کنه . خب کریس تو اویل شیش یا هفت چه نقشی داشت واقعا

elia
مهمان
elia

لیون باید حذف شه گندشو دروارد اینقدر با دخترا میگرده هیچ نقشی توی بازی نداشه جز نجات اشلی ولی کریس چی کریس دنیا رو نجات داد

A.sh
مهمان
A.sh

چی داری میگی واقعا سطح درکت خیلی پایینه دوست عزیز به نظرم یه بار دیگه بشین و رزیدنت اویل رو بازی کن یا اگه نمیکشی بازی کنی کسی مجبورت نکرده بیای اینجا حرف چرتوپرت بزنی اعصاب چهارنفر دیگه هم خراب کنی

HusseinDTS
مهمان
HusseinDTS

من نظرم اینکه که لیان کریس رو بکشه راحت شیم دی :)))) . چیه این کریس یه بازوش اندازه ی ده تای منه! ولی امید وارم که این بازی یکم معما داشته باشه کنار ترسش.

عرفان سکاکی
مهمان
عرفان سکاکی

It’s not gonna happen
هر دوشون به اندازه کافی کشیدن از این دنیا، اول رزیدنت اویل ۶ کریس ردفیلد عرق نعنا میخورد، اول انیمیشن وندتا لیون عرق بیدمشک، جفتشونم بخاطر از دست دادن نیروهاشون :))))

HusseinDTS
مهمان
HusseinDTS

ولی جدا از شوخی ، راست میگی لیون برای حذف شدن بهتره ، اگه لیون نمیزاشت ایدا ویروس رو برداره یا از بین میبردش (که از دستش افتاد) هیچ رزیدنت اویلی شکل نمیگرفت عرفان جــــــــان :))))))))))))))))))))))! 🙁 .

Mah
مهمان
Mah

🙂
چرا شکل نمی‌گرفت؟
اصلا بوجود اومدن اویل هیچ ارتباطی با لیون نداشت.
مسخره نیست واقعا؟ این دلیل تکراری، احمقانه و مسخره برای شیوع ویروس؟
بعد وسکر چی بود؟

A.sh
مهمان
A.sh

اصلا اینی که میگی ربطی نداره تازه ایدا تو رزیدنت اویل چهار نمونه رو به وسکر نداد😑😑

elia
مهمان
elia

موافقم کاری کرد که دنیا تموم بشه که کریس جلوشو گرفت لیون سوتیه

elia
مهمان
elia

لیون کریسو بکشه؟ کریس برگشته به خوده اویل ۵ سریع غیرتی قوی لیون تنها قدرتش اینه که دختر بیاره سمتش

A.sh
مهمان
A.sh

عمم بود پس کرازرو کشت همون کرازر میومد سمت کریس کریس پاره بود . اگه الانم میخوای بگی وسکرو کشتو این چرتو پرتا والا من تو اویل پنج همش دیدم کریس از وسکر کتک خورد حالا از شانس بد وسکر هواپیما سقوت کرد تو آتشفشان این کریسو جیل دوتا آرپی جی خالی کردن تو مغز اون بدبخت الکی الکی شدن قهرمان

mah
مهمان
mah

وایییییییی
بالاخره یکی نظر قشنگ داد
دقیقا که لیون گزینه بهتری برای حذف شدنه
آخه از نسخه ۲ و ۴ و ۶ داره هی میگه ایدا… تهشم میذاره ویروسو برداره ببره یه جا دیگه رو آلوده کنه.
کریس کاش باهاش این کارو نکنن. خیلی خیلی کاراکتر بهتر و جذاب تریه نسبت به لیون.

عرفان سکاکی
مهمان
عرفان سکاکی

چاکریم، طرز فکرت قشنگه 🙂
البته من هیتر لیون نیستم اما شخصیت های دیگه برام جذابیت بیشتری دارن و لیون در رده ۷-۸ عه واسم.

عجب
مهمان
عجب

آقا اصلا ن لیون و ن کریس اسم یکی دیگه بگین این دوتا بیچاره چ گناهی کردن😂😂
از نظر بدردنخور ترین شخصیت کل رزیدنت اویل
اشلی بود😂😂 میخوردی بهش میمرد هرچی بدبختی بود سر اون کشیدیم😂

Mah
مهمان
Mah

وای با اون صدای جیغش :))

elia
مهمان
elia

ای خدااااا یادم نیاررررر فهمیدم تو اویل ۶ هست خواستم خود کشی کنم ولی فهمیدم بهتر شده خوبه جنگجو شده ولی تو ۴ … ولی کریس بهتره

Mah
مهمان
Mah

مچکرم 🙂
من راستشو بگم هیترش بودم اما وقتی یکی از انیمیشن ها رو دیدم(شایدم بهتره بگم انیمه) دیگه اون حسو بهش نداشتم.
ولی واسه منم کریس، جیل و یه سری دیگه از کاراکترها جالب تره تا لیون

A.sh
مهمان
A.sh

اصلا یعنی چی خب اگه اینطور باشه کریسم گزینه بهتری چه خبرشه از رزیدنت اول ۱ .۵.۶.۷.۸ همینطوری داره پشت سر هم میاد هیچ کاری هم نمیکنه . تازه کارای ایدا هیچوقت باعث نابودی نشده نمیفهمم چرا چرتوپرت میگین

elia
مهمان
elia

چی میگی خاک تو سر کریس نبود لیونت میمرد کریس تو ۵ دنیا رو نجات داد میفهمی ولی لیونه تو چیکار کرده رفته یه دختر رو نجات بده که جیغجیغوعه همیشه به دخترا میچسبه

A.sh
مهمان
A.sh

داش این اراجیف چیه داری میگی وای خدا اینا چرا منقرض نمیشن الان مثلا خب میخوای چی بگی چون تو بگی کریس خوبه کریس خوب میشه نه دوست عزیز واقعیت تغییر نمیکنه حتی ign هم تایید کرده تو نظر سنجی بین شخصیت خای رزیدنت اویل لیان اول بود ولی کریستو حتی به سوم هم نمیرسه شده نفر پنجم . برو یکم تحقیقی پیگیری چیزی بکن بعد بیا حرف بزن

elia
مهمان
elia

پس چی میخوای لیون جذاب باشه ایدا گفتن لیون شماردمشوشن شده ۳۴۵

Mah
مهمان
Mah

چقد تند میری شما؟؟؟ :/
یه جور میگین انگار اینا آدم واقعین.
ول کنین بابا
این چیزا ام مگه دعوا داره؟ :/

A.sh
مهمان
A.sh

دوست عزیز اول اینکه لیان جز پر طرفدار ترین و بهترین شخصیت های رزیدنت اویله و اینکه تو میگی لیان حذف بشه معلومه از رو عصبانیتت نسبت به شایعه حذف کریسه . دوم اینکه دلیلی برا گزینه بهتر بودنش برای حذف نیاوردی و اینکه لیان از کریس از هر لحاظ برتری داره

Mah
مهمان
Mah

😂😂😂
یعنی انقدر چیزای مهم هست که عصبانیت از لیون جکه.
ببینید، شخصیت لئون برای اونایی جذابه که سن پایین تری دارن، یعنی اویل رو اکثرا از نسخه ۴ شروع کردن. فکرمیکنم شما ام جزو اون دسته باشین، من احتیاجی نیست دلیلی بیارم که چرا لیون باید به جای کریس حذف بشه، شما یه دلیل بیار که اصلا چرا باید کسی حذف بشه و اون کریس، اولین پروتاگونیست سری باشه؟

A.sh
مهمان
A.sh

بنده هم نگفتم کریس حذف بشه و دوستم ندارم همچین اتفاقی برای هیچ یک از شخصیت های این سری بیفته گفتم توهم سر شایعه ها نرو شخصیت دیگه ای رو خراب کن🤗🤗

Mah
مهمان
Mah

بابا چه خبره؟ 😐 جواب همه پیامایی که برای من بود و شما نوشته بودین و همین جا میگم. من که دعوا ندارم. چرا گارد میگیرین؟ اینا ام که مینویسم هیچکدوم به کنایه یا چیز دیگه ای نیست فقط خیلی عادی دارم حرفمو میزنم. من سر هیچ شایعه ای نرفتم و شخصیتی رو خراب نکردم. همون قدر که بقیه نظرشونه و دوست دارن بگن کریس حذف بشه خب منم نظر خودمو میگم. من که نیومدم زیر نظر کسی که گفته لیون خوبه بگم نه خیلی بده باید بره.یه نفر یه نظر داده من نسبت به نظر ایشون حرفمو زدم. بعدم… ادامه مطلب »

Mah
مهمان
Mah

برای من کریس جذاب تره، اون چیزی که از شخصیتش میبینم برای من قشنگ تره تا لیون و اتفاقاتی که براش میفته.حالا هرچی ام که طرفدارای لیون بیشتر باشن و هرچی ام که منفی بدن، نظر من همینه که هست. واقعا کل این پاراگراف برام بی معنی اومد. “فن یک شخصیت بودن کجاش نشون دهنده یه بچه بودنه و این نتیجه افکار بچه گانه خودتون هست و اگر هم اینطور باشه که تو میگی توهم بچه ای که طرفدار کریسی چون مثلا اویل رو از پنجش شروع کردی چون کریس قبل از اون عضله ای نداشت” من نگفتم فن یک… ادامه مطلب »

A.sh
مهمان
A.sh

نه بنده خواستم همین نظر تو که گفتی سن پایینا طرفدار لیانن توجیح کنم و با این نظرم مثلا بگم نظر دادن تو هم در همون هد بی اساس بود ولی من اویل یکم بازی کردم همون زمانا رو ps1 ولی اولش اویل دو کلاسیک رو شروع کردم بعد کنجکاو شدم بدونم نسخه قبلش چجوریه و اونم بازی کردم در کل بگم طرفدار شخصیتی بودن به سنو سال ربطی نداره

elia
مهمان
elia

نه واقعا لیون شورشو در اورده هی به دخترا میچسبه . من رزدنت اویلو از ۵ شروع کردم بعد ۶ بعد ۴ بعدش ۳ بعد ۲ بعدش ۱ هفت چون شخصیت اول بود بازی نکردم

A.sh
مهمان
A.sh

چی میگی تو ها اومدی اینجا به شخصیت محبوب دیگران توهین میکنی منم میتونم توهین کنم کریسم خیلی ویژگی های بدی داره که نمیشه به رو آورد بعدشم لیان کی به دخترا چسبیده همین کلر خواهر کریس رو لیان کراش داره ولشم نمیکنه

A.sh
مهمان
A.sh

دیگه خودت داری میگی از پنجم شروع کردم وقتی اعتراف میکنی معلومه دیگه از پنج شروع کردی تو بازی اولین کسی که دیدی کریس بوده گفتی بشم طرفدارش حالا کاری ندارم طرفدار کی هستی چرا حرف مفت میزنی اینقد خدایی زورت اومده چرتو پرت به هم نباف حرفی بزن که یه دلیل محکم داشته باشی

Samyar
مهمان
Samyar

eliaیعنی چی لیان هی به دخترا میچسبه کریس جون خودت تو رزیدنت ۱ با جیب بو تو رزیدنت ۵ با شوا تو کد ورونیکا با کلر .

Mah
مهمان
Mah

و لطفا اون همه لحاظ برتری لیون نسبت به کریس رو فقط یه موردشو بگین ما ام بدونیم :))

A.sh
مهمان
A.sh

تو گفتی یکی بگو من چند تا میگم اول اینکه لیان خوشتیپ تر و جذاب تره بعد اینکه توی هر مبارزه ای نسبت به کریس برتریش رو نشون داده مخصوصا سلاح سرد در ضمن تو میگی معلومه بچه اول اینکه بهت بگم بنده رزیدنت اویل رو از نسخه دوم کلاسیک شروع کردم و بعدشم اینکه فن یک شخصیت بودن کجاش نشون دهنده یه بچه بودنه و این نتیجه افکار بچه گانه خودتون هست و اگر هم اینطور باشه که تو میگی توهم بچه ای که طرفدار کریسی چون مثلا اویل رو از پنجش شروع کردی چون کریس قبل از اون… ادامه مطلب »

elia
مهمان
elia

خوشتیئ شدن شد دلیل؟؟؟ تو میگی لیون با سلاح سرد یارورو میکشه کریس با مشت یه نفر که تفنگ داره رو میکشه . کریسم خیلی خوشتیئه بعدشم که لیونو دوست داره پاین ۱۸ سال سن داره بعد تو به خوشتیپی میگی کار؟اگه کریس نبود لیون تس میشد کریس دنیارو نجات داد ولی کریس چی؟؟؟ ۲ نفرو تاحالا نجات داده یکیش ایدا یکیش اشللی شورشو دراورده اینقدر به دخترا میچسبه اه

A.sh
مهمان
A.sh

فقط همینو بلدی کریس کی با مشت کسیو کشته اگه اون گیم پلی بازی رو میگی که لیانم تاحالا هزار نفرو با لگد کشته تازه ضرباتشم خیلی خفن تر از کریسه

A.sh
مهمان
A.sh

آخه من میگم با چاقو با یکی مثل کرازر جنگیدن مرد میخواد کریستو نمیتونست با تفنگم حریف کرازر شه یا تاحالا کریس تو اویل با مستر ایکسی چیزی روبه رو شده . نمیدونم چرا حرف بیخود میزنی طرفدار شی باش میومدی نظرت رو عین آدم میگفتی میرفتی منم باتو حرفی نزدم که جوابمو دادی اگه هم دادی باید عفت کلام رو رعایت میکردی که متاسفانه چیزی ندیدم

A.sh
مهمان
A.sh

من گفتم از هر لحاظ نسبت به کریس برتری داره خب از هر لحاظ یعنی شامل تیپو قیافه طرفم میشه

A.sh
مهمان
A.sh

در ضمن ببخشید کریس کی رو با مشت کشت چرا بنده یادم نمیاد🤔🤔 تازه تو اویل پنج همون اول بازی اگه اون هلیکوبتره نمیومد اون زامبی جلاد رو با آر پی جی بزنه که کریس مرده بود

Mah
مهمان
Mah

واقعا خوشتیپ تر بودن و جذاب تر بودن دلیل نمیشه حتی اگم بخواد بشه یه چیز کاملا سلیقه ایه و برای من که کاملا برعکسه، همون قدری که لیون برای شما جذابه من از کریس خوشم میاد.
تو هر مبارزه ای برتریشو ثابت کرده؟ :/
مگه این دوتا باهم مبارزه کردن که لیون برتری هاش ثابت بشه؟ :/
اینا که دلیل نبود و لی به هرحال که قرار نیست کسی حذف بشه نه کریس و نه لیون
پس جدی نگیرین زیاد 🙂

A.sh
مهمان
A.sh

به صلیغه شما احترام میزارم ولی میشه بگین کریس کجا و تو چه مبارزه ای خودشو ثابت کرده🙂🙂

A.sh
مهمان
A.sh

و درضمن دیدی صحبت کردنت کشکه آدم برای هر حرفی که میزنه دلیل داره غیر از اون کسی حتی خداهم حرفشو قبول نمیکنه . تو میگی دلیل نداره چون تو میخوای خواستن تو واقعیت رو تغیر نمیده😏😏

A.sh
مهمان
A.sh

تازه توی نظر سنجی تو همین سایت درمورد شخصیت های رزیدنت اویل لیان اول شده نه فقط تو این سایت تو هر سابتی بری اینو به وضوح میبینی حتی سایت های خارجی😏😏

elia
مهمان
elia

برو بابا توی خارجی همه میگن کریس لیون هیچ افتخاری نداره

A.sh
مهمان
A.sh

هه من دیگه حرفی ندارم ثابت کردی هیچی نمیدونی

A.sh
مهمان
A.sh

تازه اگه لیان تو رزیدنت اویل وندتا نبود که کریستون تا الان مرده بود. به من بگو بببنم تو رریدنت اویل وندتا کربس کجای ماموریتشو خودش انجام داد؟؟ نه خداوکیلی به من بگو کامیون های حامل ویروس رو که لیان ترکوند.سگ زامبی ها هم که لیان کشت .زامبی های تو اون راهرو هم که کریس رفت همشو لیان کشت. اون ریاسم که همش ازش کتک خورد آخرشم لیان اومد کمکش کریس در رفت. تازه همه این کارا هم لیان با یه تفنگ ساده( کلت) انجام داد کافیه یا بازم بگم☺☺

elia
مهمان
elia

تو داری میری فیلمی که توسط کپکام ساخته نشده رو تعریف میکنی واس ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو بازیشو یا فیلمشو ببین تو فیلمش لیون اصلا نیست تو بازیشم هیچ افتخاری نداره بعدشم میگی با صلاح ساده میزنه کریس با مشت میزنه

A.sh
مهمان
A.sh

دیدی زورت گرفته داش کی گفته انیمه رو کپکام نساخته پس اون آرم اول فیلم که نمایش میده چرا نمیبینی بعدشم لیان تو فیلماش هست و درسته که نقد های منفی زیادی به فیلم های رزیدنت اویل شد و به داستان بازیاشم هیچ ربطی نداره ولی تو اونجاهم لیان بود دیدی داری حرف الکی میزنی تازه تو فیلماشم کریس هی داشت کتک میخورد شرت میبندم حتی نمیدونی لیان تو کدوم قسمت فیلمش حضور داشته یا اسم انیمه هاسم نمیدونی

Mah
مهمان
Mah

اون انیمیشنه و واقعا انیمیشنای این سری فوق العاده ضعیف دراومده.
و اگه درست تو ذهنم باشه که اولش کریس رفت سراغ لیون که اونجوری که دیدیم همچین خیلی ام حالش خوب نبود.
ولی به هرحال اینا مطرح نیستن، حالا هرکی توش هرجور بوده و هرچی شده

A.sh
مهمان
A.sh

اولا چرا وقتی کریستون سیگار میکشه مشروب میخوره حق داره اونوقت لیان هم بخاطر از دست دادن نیروهاش اونم به خاطر اینکه یکی جاشون رو لو داد مقصر میشه تازه بعدشم همون فردی که جاشونو لو داد از لیان درخواست کمک کرد وقتی مرد لیان تصمیم گرفت حتی به اونم کمک کنه

A.sh
مهمان
A.sh

درضمن جایی ندیدم بگن انیمه هاش بد بوده یا ضعیف عمل کرده همش تعریف تمجید دیدمو شنیدم

elia
مهمان
elia

واقعا نمیدونم چی شد اینو گف کریس بینهایت برابر لیون برتری داره فقط کریس تونست جون کله دنیارو نجات بده ولی لیون تاحالا ۲ نفر گزاشته نمیرن یکی ایدا یکی اشلی

A.sh
مهمان
A.sh

دیدی داری فقط همینو میگی چون چیز دیگه ای بلد نیستی بعدشم تو حرف بیخود میزنی منم میخوام مثل خودت بشم پس کریس فقط زورش به زنا میرسه از اون ایدا تقلبیه تو اویل شیش بگیر تا میا زن ایتن بدبخت

elia
مهمان
elia

چه برتری داره من نفهمیدم لیون ضعیف کریس با بازو . لیون سریع . کریس سریع . نجات دنیا کریس . نجات اشلی لیون چه برتری داره؟

A.sh
مهمان
A.sh

با سرچ ساده خودت میفهمی داش نیازی نیست بگم ولی حالا میخوام روت رو کم کنم میگم. اولا اینکه اون بازو های کریس هیچی به جز جو گیری سازنده هاش نبود وتا قبل از رزیدنت اویل پنج و حتی رزیدنت اویل های بعدش کریس اون عضله ها رو نداره و در ضمن عضله ای که ازش استفاده نشه چه فایده ای داره بعدشم کریس تو کل رزیدنت اویل یه پشتک هم نزده. اینا به کنار لیان تو هر نوع مبارزه ای اینو ثابت کرده چه تن به تن چه سلاح سرد و چه با سلاح گرم و اینا تمامش تو… ادامه مطلب »

elia
مهمان
elia

دقیقا منم فک میکنم re7 هانک بود کریسش ولی عکسی که توی رزدنت اویل ۸ درباره ی کریس دیدم دقیقا موهاش بلند شده بود ولی چهرش کامل شبیه re 5 و re6 سهت موش یه زره از re 5 بلند شده بود به نظره منم لیون باید حذف شه

Mah
مهمان
Mah

چه ربطی داره؟ 😐

A.sh
مهمان
A.sh

چی چه ربطی داره

Hosein
مهمان
Hosein

تو تریلر دقیقه ۲:۳ زامبی هم نشون میده که یعنی تو بازی هم زامبی هست هم گرگینه
و اون دزدای سیاه پوش هم یه نفر روبروی در وایساده که اورکتش شبیه اورکت کریسه موهاشم شبیه شه پس میشه گفت دزیدن کار کریسه

AMZ
مهمان
AMZ

ولی فک نکنم زامبی باشه
همون گرگینه ایه که تو چندثانیه بعد هست ها!

بهزاد
مهمان
بهزاد

فقط مونده که زامبیا به منوی رستوران راه پیدا کنن.وگرنه همه جا و در هر سبکی هستن

elia
مهمان
elia

برو بابا کریس تو هر شمارش موش یه جوره تو ۱ اش مو هاش خیلی بلند بود تو ۵ یزره کوتا میکنه تو ۶ شبیه کچل میشه تو ۷ موهاش نارنجی میشه

مبین
مهمان
مبین

بعد هم اگر بیشتر دقت کنید متوجه میشید شکم میا در انتهای تریلر برجسته‌ست!

بهزاد
مهمان
بهزاد

نفخ کرده دوست عزیز.بخاطر استرسه.شما ندیده بگیر.

Hosein
مهمان
Hosein

اگه بتونن یه تاریخچه از ایتن درست کنن و ربطش بدن و کاراکتر های قدیمی مثل لیان اتفاقا جزو شخصیت های جالب و دوست داشتنی میشه این از این و مثل همیشه دوست دارم سیف روم جذابی داشته باشه هم موسیقی هم مکانش مث نسخه های ۲و۳و۴و۷ و ب نظرم خوبه که چیزای زیاد اضافه کردن به بازی پایپند بودن زیاد بازی به ویژگی ها گذشته هم خوب نیست باید جیزای جدید اضافه بشن مثل خوناشام ها ولی باید کار بشه روش که مثل نسخه چهار که ایدهای جدیدی به اویل اضافه کرد. و دوست دارم خیلی بازی سختی باشه… ادامه مطلب »

AMZ
مهمان
AMZ

آخه میدونی چیه
این لینکم در مورد RE8 هست
و من به این خاطر گفتم چشم آبیه کیه چون واقعا خوشحال میشم که لیان تو بازی باشه
https://vigiato.net/p/93583

Hosein
مهمان
Hosein

من عاشق لیانم ولی مطمئنا لیان تو این قسمت نیست ولی دوست دارم ایتن یه تاریخچه ایی با لیان داشته باشه مثلا دوستش…
و تریلر رو ببینی اون دزدا و اون سکانس اخر کریس تقریبا یجا هستن و نشون میده کاره کیرسه که میاد تو خونه ایتن

مبین
مهمان
مبین

حدث می زنم گرگینه‌ای که در تریلر نمایش داده شد در واقع یک جهش یافته یا سلاح زیستی باشه
و در ضمن شما فرضیه ای در مورد اون پیرزن در انتهای تریلر ارائه نکردید

AMZ
مهمان
AMZ

سلام و درود به همه
آقا من موندم که اون دو نفر که تو تریلر با ماسک مشکی نشون داده شدن کین؟
مخصوصا اونی که چشمای آبی داره؟
یا اینکه اصلا کسی نیستن?

Kıvanç
مهمان
Kıvanç

قیمت احتمالی ps 5

Kıvanç
مهمان
Kıvanç

برای پی اس فور هم میاد

Morteza0935
مهمان
Morteza0935

احتمالش خیلی کمه.

reza
مهمان
reza

نخیر فقط برای کنسول های نسل جدید میاد

Kıvanç
مهمان
Kıvanç

اخ از الان منتظرشم عشقم فقط رزیدنت اویل هر چه ترسناک تر بهتر .جونم فقط کریس و لیون

Kıvanç
مهمان
Kıvanç

جیک چطور بود. تو رزیدنت اول۶

Morteza0935
مهمان
Morteza0935

یه جورایی شبیه یه ورژن کچل از دانته ریبوت بود.ولی حضورش با جو خاص رزیدنت اویل ۷ و ۸ هماهنگ در نمیومد و چیز جالبی نمیشد.

مسعود
مهمان
مسعود

میشه یه ویدئو از همین بسازید؟

Abolfazlcr
مهمان
Abolfazlcr

سلام ممنون نیما جان . خب مقاله جالبی بود . در مورد کریس راستش امیدوارم شخصیتش منفی نباشه . ما با کریس ردفیلد بزرگ شدیم و همیشه تو قالب یه قهرمان دیدیمش . خیلی از سوالاتمون رو جواب نداده کپکام . تو تریلر یک پیر مرد به ایتن شلیک می‌کنه که هیچ اتفاقی نمی‌افتد و ایتن آسیب نمی‌بینه . ممکنه اینا همش توهم باشه حتی کریس . اگه به تریلر دقت کنید اون کسایی که ماسک زدن و به نظر تو خونه ایتن هستند دارم باهاش صحبت میکنن . یک مرد جلوی در ایستاده که نمی‌دونم کیه ولی کریس نیست… ادامه مطلب »

وحید
مهمان
وحید

من واقعا موندم شخصیت ایتن یهویی از کجا پیداش شد، هر طور فکر میکنم این کاراکتر به رزیدنت اویل نمیخوره!‌ ، باید داستان این ایتن در همون رزیدنت اویل ۷ تموم میشد.
به نظرم بهتر بود داستان رزیدنت اویل ۸ جدا از نسخه هفتم بود و شخصیت های قدیمی و خاطره انگیز سری رزیدنت اویل رو در نسخه هشتم رزیدنت اویل قرار میدادن، کاراکترهایی که اگر در رزیدنت اویل ۸ بودن عالی میشد این نسخه:
لیان اس. کندی – ایدا وانگ – ربکا چمبرز – بری بارتون – جیک مولر پسر البرت وسکر – هانک – شری برکین و…

پریسا
مهمان
پریسا

به شدت موافقم و امیدوارم داستان ایتن تو اویل ۸ دیگه تموم بشه و از شخصیت های قدیمی(لیان) استفاده بشه برای سری بعدی

ali
مهمان
ali

آره واقعا حیف کریس و لیون اگه بخوان حذف شن چون هردو شون اونقدر دستان سازی خوبی دارن که هنوز بشه روشون حساب کرد و در ضمن اگر کاراکتر مرگی هم شاهد باشیم باید در عین شجاعت و فداکاری باشه به خصوص واسه شخصیت های اصلی

فرجاد
مهمان
فرجاد

البته من ی تئوری هم تو ذهنم نقش بسته زمان پخش تریلر در قسمتی نشون میده که اون زن اشرافی ایستاده و در کنارش ۳ زن سیاهپوش دیگه هم هستن اگر بهشون توجه کنید هر کدوم دارای ویژگی ظاهری خاصی هستن که با یه فلش بک به بازی رزیدنت اویل رولوشن ۲ میبینید که گردن بند هایی که گردن داره مثل گردنبند مویرا ، کلیر و ناتالیا هست و اون زن اشرافی لباسی مثل لباس الکسیا وسکر به تن داره…

نیما
مهمان
نیما

حد اقل قیافه کریس اوکی شد 😐 ولی خداوکیلی دیه کریس و لیان رو نباید شخصیت بد کرد 😐 در اون صحنه آخر ۲ تا امکان هس ۱-کریس بد باشه ۲-کریس بخواد ایدن رو نجات بده و میا رو میکشه

Morteza0935
مهمان
Morteza0935

منفی شدن شخصیت کریس ردفیلد یه حرکت رو به جلو برای سری هستش.در دوره ای که امثال the last of usکاراکتر های چند بعدب و واقع گرا رو به نمایش می گذارند،کپکام باید در شخصیت پردازی کاراکتر های بازی های خود،مخصوصا رزیدنت و دویل،تجدید نظر بکنه که انگار داره کم کم سرش به سنگ می خوره.
از طرفی ما کاراکتر های جذابی مثل کارلوس و بیلی کویین رو داخل سری داریم که اصلا بهشون بها داده نمیشه و شخصیت پردازیشون حداقل از ایتن قوی تره.

Aliasghar
مهمان
Aliasghar

به نظر من کریس آلوده نشده همونطوری که میدونیم کریس با بایوتروریسم مبارزه میکنه برای آمبرلا و میاد میا رو میکشه سر اینکه ویروس اولین از بین ببره ولی احتمالا دستش به بچه نمیرسه و احتمال میدم که اونو اون نینجا هایی که تو تیزر دیدیم دزدیده باشن و ببرن توی اون روستا احتمالا کریس میاد بچه رو بکشه اون روستایی ها از قدرتش میخوان سو استفاده کنن و ایتن هم میخواد نجاتش بده

Amin
مهمان
Amin

سلام و خسته نباشید و ممنون بابت مقاله مفیدتون. اینکه گفتید اون زنه ممکنه زویی باشه بعید میدونم، چون تو پایان دی ال سی End of Zoe، خود زویی از ایتن تشکر میکنه بابت عمل کردن به قولش و فرستادن تیم نجات. و راجب گرگینه و اون زنایی که تو شایعات میگفتن جادوگرن، احتمال خیلی زیاد توهمات ویروس جدیدی هستش که تو اون روستا پخش شده(البته اینم تو شایعات خونده بودم و احتمال میدم صد در صد درست باشه) و اینکه میگن زنه خون آشام الکس وسکره، قطعا اشتباهه چراکه دیدیم توی بدن ناتالیا دوباره احیا شد و اینکه بخوان… ادامه مطلب »

Aliasghar
مهمان
Aliasghar

کپکام قبل از این همه ی کاراکترای کلاسیکو توی این دو سری جدید حذف کرده بود حالا همین کریس هم که مونده اونم میخواد حذف کنه؟
به نظر من دیگه نسخه های بعد از این دیگه رزیدنت ایول نیستن

ehsansh8964
کاربر
ehsansh8964

عاشق این مقالات تحلیل و موشکافی تریلرهان
مرسی از آقا نیمای عزیز
خسته نباشین واقعا

hamed
مهمان
hamed

ببخشید منظورم میا بود

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...