ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Rainbow Six Siege
اخبار و مقالات

آپدیت جدید Rainbow Six Siege قابلیت لغو کردن مسابقه را اضافه می‌کند

آپدیت و پچ بعدی Rainbow Six Siege قابلیت لغو کردن مسابقه را به بازی اضافه می‌کند، قابلیتی که به کمک آن اگر عضوی از تیم بازی را ترک کرده باشد، باقی اعضا می‌توانند برای تمام ...

پدرام بهادری
نوشته شده توسط پدرام بهادری | ۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۱

آپدیت و پچ بعدی Rainbow Six Siege قابلیت لغو کردن مسابقه را به بازی اضافه می‌کند، قابلیتی که به کمک آن اگر عضوی از تیم بازی را ترک کرده باشد، باقی اعضا می‌توانند برای تمام کردن زودهنگام بازی رای‌گیری کنند. مشابه همان قابلیتی که سال‌هاست در CS GO وجود دارد و به تازگی به Valorant هم اضافه شده است.

بخش چند نفره Rainbow Six یکی از پراسترس‌ترین بازی‌های آنلاین به حساب می‌آید و همه گیمرها چه افراد حرفه‌ای و چه تازه وارد باید حسابی حواسشان را به همه‌چی جمع کنند. اما متاسفانه گاهی این استرس برخی را از ادامه بازی باز می‌دارد یا البته تعداد زیادی هم تصمیم می‌گیرند بازی را به خاطر مسخره‌ بازی یا از روی عصبانیت ترک کنند. از آنجایی هم که بازی به شدت تیم‌محور است، حتی رفتن یک نفر از بازی هم می‌تواند روی نتیجه نهایی تاثیر بسزایی بگذارد. بنابراین بازی همیشه برای چنین افرادی جریمه‌هایی را در نظر می‌گیرد.

اما خب این جریمه‌ها هم مشکل بازیکن‌های دیگر تیم را که حالا مجبور هستند تا آخر بازی ۴ نفره و در شرایط نابرابر به رقابت ادامه بدهند، حل نمی‌کند. اما با این آپدیت جدید با گذاشتن یک رای‌گیری می‌توان بازی را در هر لحظه‌ای به پایان رساند. قابلیت بسیار مهمی که جای تعجب دارد ۵ سال طول کشیده تا بالاخره راهش را به Rainbow Six Siege هم باز کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Ali
    Ali | ۱۱ تیر ۱۳۹۹

    فکر کنم اولین بار تو لیگ اف لجند اومد ولی دمشون گرم من دیروز تازه رینبو پلی دادم امروز هم اومد

مطالب پیشنهادی