ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Metroid Prime 4
اخبار سایت

روند توسعه بازی Metroid Prime 4 به خوبی پیش نمی‌رود

اخیرا استودیو Retro به صورت مرتب دنبال نیرو جدید بوده که باعث شده شایعات زیادی حول بازی Metroid Prime 4 به وجود بیاید. این استودیو اکنون به دنبال یک تهیه کننده ارشد برای Metroid Prime ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۱:۱۶

اخیرا استودیو Retro به صورت مرتب دنبال نیرو جدید بوده که باعث شده شایعات زیادی حول بازی Metroid Prime 4 به وجود بیاید. این استودیو اکنون به دنبال یک تهیه کننده ارشد برای Metroid Prime 4 است.

بازی Metroid Prime 4 در E3 2017 معرفی شد و به نظر می‌رسد که توسعه آن به خوبی پیش نمی‌رود. این بازی که دنباله مستقیم Metroid Prime 3: Corruption (عرضه شده در سال 2007) است، روند توسعه خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. بیش از یک سال پیش بود که نینتندو با انتشار یک ویدئو خبر داد که ساخت این بازی از ابتدا در استویدو Retro شروع می‌شود.

از آن موقع ما به صورت مرتب شاهد این بوده‌ایم که استودیو Retro در حال جذب نیرو جدید بوده و این موضوع طرفداران را نگران می‌کند. اکنون استودیو یک فراخوان جدید منتشر کرده که به دنبال یک تهیه کننده ارشد برای بازی Metroid Prime 4 است.

وظیفه این شخص حفظ روند توسعه، کار با بخش‌های مختلف استودیو و کار با اعضای تیم است تا همه افراد به صورت درست در توسعه نقش داشته باشند. همچنین استودیو به دنبال جذب یک مهدنس گرافیک ارشد، طراح مراحل ارشد و انیماتور ارشد است. با توجه به تمامی پست‌های خالی در استودیو می‌توان برداشت کرد که با عرضه این عنوان فاصله زیادی وجود دارد.

به همین خاطر است که تمامی طرفداران این مجموعه به شدت نگران Metroid Prime 4 هستند. حداقل با توجه به اینکه نینتندو به کیفیت بازی اهمیت می‌دهد و استودیو برای توسعه درست بازی به دنبال جذب نیرو است، می‌توان به بازی امیدوار بود.

البته اصلا امیدی نیست که Metroid Prime 4 جز لاین آپ بازی‌های انحصاری نینتندو برای تعطیلات آخر سال میلادی جاری باشد. از طرف دیگر شایعات زیادی نسبت به عرضه بازی 3D Mario collection وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • amirbob
    amirbob | ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

    ای بابا :(

مطالب پیشنهادی