ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی بهترین تیم‌های فیفا 19

کدام تیم برای سبک بازی من مناسب است؟

۰

الکترونیک آرتز، سازنده و ناشر سری بازی‌های فیفا، جدا از تغییراتی که در گیم پلی به وجود می‌آورد، سعی می‌کند تا نقاط ضعف و قدرت تیم‌ها را براساس خریدها و عملکردشان در فصل گذشته تغییر دهد. فیفا 19 نیز از این قاعده مستثنا نیست و وضعیت تیم‌ها نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته است.

برخی از کاربران برای تجربه مدهای مختلف فیفا 19 یا انجام بازی‌های دوستانه با اطرافیان خود، از تیم‌های محبوبشان استفاده کنند. برخی هم در این یک مورد، اهمیت چندانی برای تیم محبوب شان قائل نیستند و ترجیح می‌دهند تیمی را انتخاب کنند که باعث پیروزی شان شود. در این مقاله قصد داریم تا با معرفی بهترین تیم تهاجمی، بهترین تیم تدافعی، سریع ترین تیم و …، به شما در یافتن تیم مناسب برای سبک بازی تان کمک کنیم.

بهترین تیم: رئال مادرید

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 86 – قدرت خط هافبک: 89 – قدرت خط حمله: 84
 • بهترین بازیکنان: لوکا مودریچ (امتیاز کلی: 91)، سرخیو راموس (امتیاز کلی: 91) و تیبو کورتوا (امتیاز کلی: 90)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: مارکو آسنسیو (امتیاز کلی: 85)، آلوارو اودریزولا (امتیاز کلی: 80) و وینیسیوس جونیور (امتیاز کلی: 77)
 • بودجه برای خرید بازیکن: 166 میلیون یورو
 • بودجه برای پرداخت دستمزدها: 434 هزار یورو

رئال مادرید که در 3 فینال متوالی لیگ قهرمانان اروپا حضور یافت و برنده شد، در رتبه نخست بهترین تیم‌های فیفا 19 قرار دارد. علی‌رغم اینکه کهکشانی‌ها کریستیانو رونالدو را در نقل و اننقالات تابستانی از دست دادند اما قدرت این تیم در خط حمله همچنان حفظ شده است. در نوک حمله این تیم، کریم بنزما (امتیاز کلی: 84) حضور دارد که گرت بیل (امتیاز کلی: 88) و ایسکو (امتیاز کلی: 89) از جناحین او را تغذیه می‌کنند.

خط هافبک رئال مادرید نسبت به فصل گذشته تغییر نیافت و لوکا مودریچ در کنار تونی کروس (امتیاز کلی: 90) وظیفه حضور در میانه زمین و بازی سازی را بر عهده دارد. سرخیو راموس که بازوبند کاپیتانی را به بازو می‌بندد، به همراه رافائل واران (امتیاز کلی: 86) خط دفاعی تیم را رهبری می‌کند. در سمت چپ خط دفاع نیز مارسلوی کهنه کار (امتیاز کلی: 86) دیده می‌شود که سدی محکم در برابر نفوذ بازیکنان تیم حریف است. تیبو کورتوا هم که اخیراً از چلسی به رئال مادرید پیوسته، درون دروازه می‌ایستد تا  یکی از پرخرج ترین تیم‌های حال و حاضر دنیا حداقل از لحاظ اسم هیچ کم و کسری در خط دفاع نداشته باشد.

بهترین تیم تهاجمی: یوونتوس

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 85 – قدرت خط هافبک: 85 – قدرت خط حمله: 89
 • بهترین بازیکنان: کریستیانو رونالدو (امتیاز کلی: 94)، پائولو دیبالا (امتیاز کلی: 89) و جورجیو کیلینی (امتیاز کلی: 89)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: دنیله روگانی (امتیاز کلی: 82)، رودریگو بنتنکور (امتیاز کلی: 76) و مویزه کین (امتیاز کلی: 72)
 • بودجه برای خرید بازیکن: 101 میلیون یورو
 • بودجه برای پرداخت دستمزدها: 286 هزار یورو

شاید کریستیانو رونالدو دیگر جایی در بهترین تیم فیفا 19 نداشته باشد اما اکنون در باشگاهی توپ می‌زند که از لحاظ تهاجمی بهترین است. برای استفاده از پتانسیل‌های تهاجمی یکی از محبوب ترین تیم‌های ایتالیا، دو انتخاب دارید: رونالدو را در میانه میدان قرار داده و داگلاس کاستا (امتیاز کلی: 86) و خوان کواردادو (امتیاز کلی: 84) را در دو طرف او قرار دهید؛ یا می‌توانید رونالدو را به سمت چپ فرستاده و ماریو مانجوکیچ (امتیاز کلی: 84) را به عنوان مهاجم هدف در ترکیب بگذارید تا خط دفاع تیم حریف با چالش‌های فراوانی روبرو شوند. – گزینه جایگزین: تاتنهام هاتسپر

بهترین تیم دفاعی: بایرن مونیخ

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 85 – قدرت خط هافبک: 85 – قدرت خط حمله: 90
 • بهترین بازیکنان: رابرت لواندوفسکی (امتیاز کلی: 90)، مانوئل نویر (امتیاز کلی: 90) و متس هوملس (امتیاز کلی: 89)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: جاشوآ کیمیچ (امتیاز کلی: 85)، نیکلاس زوله (امتیاز کلی: 84) و لئون گورتزکا (امتیاز کلی: 83)
 • بودجه برای خرید بازیکن: 106 میلیون یورو
 • بودجه برای پرداخت دستمزد: 197 هزار یورو

مانوئل نویر که از سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ چهار بار متوالی جایزه بهترین دروازه ‌بان جهان را دریافت کرد، سنگربان شماره یک بایرن مونیخ است تا از این جهت هیچ نگرانی وجود نداشته باشد. متس هوملس و جرومی بوآتنگ (امتیاز کلی: 86) به عنوان زوج اصلی خط دفاع در ترکیب حضور دارند و وظیفه محافظت از سمت راست و چپ خط دفاعی نیز به ترتیب بر عهده کیمیچ و داوید آلابا (امتیاز کلی: 85) قرار دارد. اگرچه بایرن مونیخ غیر قابل نفوذ ترین خط دفاع را در اختیار دارد اما این بدان معنا نیست که با یک تیم تدافعی روبرو هستیم.

به طور کلی، مدافعان کناری بایرن مونیخ تمایل دارند تا با پیشروی در زمین به حمایت از هافبک‌های بازیساز تیم،  تیاگو (امتیاز کلی: 86) و خامس رودریگز (امتیاز کلی: 88) بپردازند. بدین ترتیب، این دو بازیکن فرصت‌‌های بیشتری را برای تغذیه تک مهاجم تیم، یعنی لواندوفسکی خواهند داشت. – گزینه جایگزین: اتلتیکو مادرید

سریع ترین تیم: لیورپول

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 +ه – قدرت خط دفاع: 81 – قدرت خط هافبک: 82 – قدرت خط حمله: 85
 • بهترین بازیکنان: محمد صلاح (امتیاز کلی: 88)، روبروتو فرمینیو: (امتیاز کلی: 86) و سادیو مانه (امتیاز کلی: 86)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: نبی کیتا (امتیاز کلی: 83)، ترنت الکساندر-آرنولد (امتیاز کلی: 78) و جو گومز (امتیاز کلی: 77)
 • بودجه برای خرید بازیکن: 94 میلیون یورو
 • بودجه برای پرداخت دستمزد: 252 هزار یورو

در سال‌های گذشته لیورپول وضعیت چندان خوبی نداشت اما پیوستن یورگن کلوپ در سال 2015 به این باشگاه ورق را برگرداند. این تیم که در برهه‌ای به خاطر عملکرد ضعیف خود در لیگ برتر انگلستان، به سخت سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را دریافت می‌کرد، در سال 2018 به فینال این رقابت‌ها راه یافت. سرخ‌ها در روز‌های پایانی لیگ برتر در سال 2018 – 2019 رقابت‌ نزدیکی با منچستر سیتی داشتند و در نهایت به خاطر یک اختلاف امتیاز جام را از دست دادند.

جدا از عملکرد یورگن کلوپ به عنوان مربی، بخش قابل توجهی از موفقیت‌های لیورپول در سال‌های گذشته را باید به پای 3 بازیکن خط حمله سریع و خشن تیم نوشت؛ خط حمله‌ای که بدون حضور محمد صلاح، روبرتو فرمینیو و سادیو مانه نمی‌توانست اینقدر زهرآگین باشد.

نقاط قوت لیورپول به همین 3 بازیکن خلاصه نمی‌شود. اندرو رابرتسون (امتیاز سرعت: 86) و الکس اکسلید-چمبرلین (امتیاز سرعت: 85) که به عنوان مدافعان کناری در ترکیب قرار می‌گیرند، از سرعت بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی می‌توانند از سد بازیکنان حریف عبور کنند. اگر با تیم لیورپول برای دوستان خود شاخ و شانه می‌کشید، یک توصیه بسیار مهم داریم:  استراتژی خود برای دستیابی به گل را روی سرعت ( به خصوص ضد حملات) متمرکز کنید. – گزینه جایگزین: لایپزیگ

خلاق ترین تیم: منچستر سیتی

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 83 – قدرت خط هافبک: 87 – قدرت خط حمله: 85
 • بهترین بازیکنان: کوین دی بروینه (امتیاز کلی: 91)، سرخیو آگوئرو (امتیاز کلی: 89) و داوید سیلوا (امتیاز کلی: 89)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: لروی سانه (امتیاز کلی: 86)، برناردو سیلوا (امتیاز کلی: 84) و گابریل ژسوس (امتیاز کلی: 83)
 • بودجه برای خرید بازیکن: 168 میلیون یورو
 • بودجه برای پرداخت دستمزد: 324 هزار یورو

منچستر سیتی برخلاف رقیب دیرینه‌ خود، یعنی شیاطین سرخ در سال‌های اخیر وضعیت بسیار خوبی داشته است. این تیم در فصل 2017-2018 لیگ برتر انگلیس با کسب 100 امتیاز رتبه اول را بدست آورد تا بدین ترتیب اولین تیمی باشد که در جریان رقابت‌های یک فصل تعداد امتیازهایش 3 رقمی می‌شود. سیتیزن‌ها در فصل 2018-2019 نیز توانست در رقابتی تنگاتنگ، لیورپول را پشت سر گذاشته و جام قهرمانی را از آن خود کند.

بازیکنان باکیفیت و مستعد را می‌توان در تمامی پست‌های تیم منچستر سیتی دید اما نقطه قوت اصلی سیتیزن‌ها در مرکز زمین است. در خط هافبک این تیم بازیکنان خلاق و بازی سازی همچون کوین دی بروینه و داوید سیلوا دیده می‌شوند که به راحتی هر چه تمام تر می‌توانند نظم تیم حریف را با حرکات خود بهم بزنند.

کایل واکر (امتیاز کلی: 84) و بنجامین مندی (امتیاز کلی: 81) که وظیفه محافظت از راست و چپ دفاع را بر عهده دارند، در زمان حمله یک پست جلوتر می‌آیند. لروی سانه و رحیم استرلینگ هم که به عنوان وینگر معمولاً در ترکیب تیم حضور می‌یابند، این روزها حکم کابوس را برای مدافعان کناری تیم حریف پیدا کرده‌اند. به طور معمول، سیتیزن‌ها با تک مهاجم حمله می‌کنند اما در در شرایط خاص شاهد حضور زوج آگوئرو و ژسوس در کنار یکدیگر هستیم. – گزینه جایگزین: بارسلونا

هیجان انگیزترین تیم: پاری سن ژرمن

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 82 – قدرت خط هافبک: 84 – قدرت خط حمله:86
 • بهترین بازیکنان: نیمار (امتیاز کلی: 92)، ادینسون کاوانی (امتیاز کلی: 89) و تیاگوو سیلوا (امتیاز کلی: 88)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: کیلین امباپه (امتیاز کلی: 87)، پینل کیمپمبه (امتیاز کلی: 83) و آدرین رابیو (امتیاز کلی: 83)
 • بودجه برای خرید بازیکن: 160 میلیون یورو
 • بودجه برای پرداخت دستمزد: 186 هزار یورو

مهم نیست چقدر در بازی فیفا 19 مهارت دارید، اگر حریفتان پاری سن ژرمن را انتخاب کرد، به هیچ وجه بازی را ساده نگیرید. بالاخره، با تیمی روبرو می‌شوید که بهترین مثلث تهاجمی جهان را در اختیار دارد؛ نیمار، کاوانی و امباپه در فصل 2017 – 2018 مجموعاً 89 گل به ثبت رساندند.

وضعیت در خط هافبک پاری سن ژرمن مقداری پیچیده است و کسی که این تیم را برای بازی انتخاب می‌کند، احتمالاً در انتخاب ترکیب نهایی با مشکل مواجه خواهد شد. در میانه زمین چهار انتخاب از جمله آنخل دی ماریا (امتیاز کلی: 84)، جولیان درکسلر (امتیاز کلی: 83)، مارکو وراتی (امتیاز کلی: 86) و آدرین رابیو دارید که توصیه می‌کنیم براساس سبک بازی خودتان و ویژگی‌های فردی بازیکنان، آن‌ها را در ترکیب اصلی قرار دهید.

همچنین فراموش نکنید با انتخاب بازیکنانی که تمایل زیادی به شرکت در حمله‌ها دارد، احتمال اینکه مدافعان میانی و دروازه تیم با مشکل مواجه شوند وجود دارد. بنابراین، برقراری تعادل مورد نیاز در ترکیب یک امر بسیار حیاتی است. – گزینه جایگزین: ناپولی

بهترین تیم ملی: اسپانیا

بهترین تیم‌های فیفا 19

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 86 – قدرت خط هافبک: 86 – قدرت خط حمله: 86
 • بهترین بازیکنان: داوید د خیا (امتیاز کلی: 91)، سرخیو راموس و ایسکو (امتیاز کلی: 89)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: مارکو آسنسیو (امتیاز کلی: 85)، سائول (امتیاز کلی: 85)، کِپا (امتیاز کلی: 85) و رودری (امتیاز کلی: 82)

با وجود اینکه تیم ملی اسپانیا در جام جهانی اخیر عملکرد چندان قابل توجهی نداشت اما روی کاغذ همچنان بهترین تیم ملی است. هر چند بازیکنان نخستین نسل طلایی اسپانیا یکی پس از دیگری از بازی‌های ملی خداحافظی می‌کنند اما با در نظر گرفتن استعدادهای جوان تیم، می‌توان امیدوار بود که دومین نسل طلایی فوتبال اسپانیا بسیار زود خودش را نشان دهد.

در لیست بازیکنان تیم ملی اسپانیا ستاره‌های جدیدی از جمله تیاگو (امتیاز کلی: 86)، سائول و آسنسیو دیده می‌شود که در کنار بازیکنان با تجربه‌ تیم، داوید د خیا، ایسکو و سرخیو راموس، حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهند داشت. البته تیم ملی اسپانیا یک ضعف اساسی دارد که آن‌ هم سرعت پایین بازیکنان است. احتمالاً این مشکل را بتوان با قرار دادن آسپاس (امتیاز کلی: 85) و رودریگو (امتیاز کلی: 84) در ترکیب تیم حل کرد.

بهترین تیم ملی بانوان: آمریکا

 • 5 ستاره – قدرت خط دفاع: 81 – قدرت خط هافبک: 83 – قدرت خط حمله: 87
 • بهترین بازیکنان: مگان رپینو (امتیاز کلی: 92)، توبین هیت (امتیاز کلی: 89) و اشلین هریس (امتیاز کلی: 89)
 • بازیکنانی که احتمال درخششان در جریان مسابقه وجود دارد: مالوری پیو (امتیاز کلی: 78)، رُز لِوِل (امتیاز کلی: 78)

تاکنون 7 بار جام جهانی بانوان برگزار شده که از این تعداد 3 بارِ آن تیم ملی آمریکا به مقام قهرمانی رسیده است. این تیم همچنین مجموعاً 8 بازیکن دارد که امتیاز کلی شان در فیفا 19 رقم 86 یا بالاتر از آن است.

مگان رپینو که به عنوان بهترین بازیکن تیم ملی آمریکا شناخته می‌شود، در کنار الکس مورگان (امتیاز کلی: 88) و توبین هیت یکی از خطرناک ترین خطوط حمله در میان تیم‌های ملی بانوان را تشکیل داده است. در خط میانی، کارلی لوید (امتیاز کلی: 89) دیده می‌شود که تاکنون در 259 بازی ملی حضور داشته و 102 گل به ثمر رسانده است. لوید معمولاً به عنوان هافبک تهاجمی یا هافبک میانی در ترکیب قرار می‌گیرد.

جدا از بِکی سائِربرن (امتیاز کلی: 88) و آلیسا نِهِر (امتیاز کلی: 87) که به ترتیب به عنوان مدافع میانی و دروازه بان بارِ اصلی حفاظت از دروازه را بر دوش دارند، جوی اِرتز (امتیاز کلی: 88) نیز سهم تاثیر گذاری در کارهای دفاعی دارد. پست اصلی ارتز، هافبک تدافعی است. – گزینه جایگزین: آلمان

منبع: Real Sport 101

.کپی شد https://vgto.ir/xf

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...