ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Minecraft
اخبار و مقالات

بازی Minecraft به صورت کامل از پلی استیشن VR پشتیبانی خواهد کرد

پستی در بلاگ پلی استیشن از این خبر داد که بازی Minecraft تا اواخر ماه میلادی جاری به صورت کامل از پلی استیشن VR پشتیبانی خواهد کرد. بسیاری از بازیکنان Minecraft روی پلی استیشن 4 ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۲:۳۱

پستی در بلاگ پلی استیشن از این خبر داد که بازی Minecraft تا اواخر ماه میلادی جاری به صورت کامل از پلی استیشن VR پشتیبانی خواهد کرد.

بسیاری از بازیکنان Minecraft روی پلی استیشن 4 خواستار این بودند که بازی از هدست واقعیت مجازی این کنسول پشتیبانی کند. این بازی از قبل برای پلتفرم واقعیت مجازی بهینه سازی شده بود، اما آوردن آن به پلی استیشن VR با تاخیر همراه شد.

هنگام تجربه بازی روی هدست واقعیت مجازی سونی، دقیقا به همان محتوای بازی اصلی دسترسی دارید و هیچ چیزی از بازی حذف نشده است.

بازی Minecraft

همچنین به نظر می‌رسد که استودیو مدت زمان زیادی روی این پورت کار کرده است. بازیکنان برای بازی کردن از کنترل دوال‌شاک 4 استفاده می‌کنند و با هدست واقعیت مجازی در دنیای ماینکرفت غرق می‌شوند. با وجود اینکه پاندمی جهانی ویروس کرونا، کمی در روند توسعه این بازی تاثیر گذاشته بود اما تیم سازنده بلافاصله توانستند به مسیر ادامه توسعه این نسخه بازگردند.

این تغییرات با عرضه یک به روزرسانی رایگان به بازی اضافه می‌شوند و هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نیست. دو استودیو Mojang و SkyBox هم‌اکنون در حال تکمیل این آپدیت هستند. بازی روی پلی استیشن VR دو حالت Immersive وLiving Room را دارد و گزینه‌های زیادی نیز برای بهینه‌ کردن تجربه شخصی بازیکنان ارائه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:


ویجی‌لاگ: برهنگی در بازی‌های ویدیویی از گذشته تا امروز

تماشا از یوتیوب ویجیاتو با کیفیت بالاتر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی