ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

آستین بورساویچ قهرمان مسابقات Magic: The Gathering 2020 شد

آستین بورساویچ با شکست ارون گرتلر در مسابقات Grand Finals 2020 بازی Magic: The Gathering توانست به مقام قهرمانی برسد. بورساویچ، که با قهرمانی خود موفق به کسب ۲۵ هزار دلار از مجموع جوایز ۲۵۰ ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۹

آستین بورساویچ با شکست ارون گرتلر در مسابقات Grand Finals 2020 بازی Magic: The Gathering توانست به مقام قهرمانی برسد.

بورساویچ، که با قهرمانی خود موفق به کسب ۲۵ هزار دلار از مجموع جوایز ۲۵۰ هزار دلاری مسابقات شد، عملکردی عالی از خود نشان داد. او در روز دوم و در حالی که سه راند دیگر برای بازی داشت، توانست به اولین بازیکنی تبدیل شود که جزو هشت نفر اول قرار بگیرد. بورساویچ که در اولین راند هشت نفر برتر یک مچ را به رافائل لوی باخته بود، چهار مچ بعدی خود در براکت پایین را برنده شد و به فینال راه یافت.

او و هم‌تیمی‌اش، ارون گرتلر، در یک مچ تمام Omnath Adventures سه بازی‌ای با یکدیگر مسابقه دادند. نکته جالب اینجاست که علاوه بر این که بورساویچ و گرتلر با یکدیگر هم‌تیمی هستند، بلکه هر دو نیز در رده‌های بالای مسابقات Magic: The Gathering نسبتا تازه وارد هستند.

گرتلر برای اولین بار توانست در یک رتبه برتر قرار بگیرد و بورساویچ هم تازه از سال ۲۰۱۹ نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته بود. گرتلر هم مانند هم‌تیمی‌اش راه سختی را تا رسیدن به فینال طی کرده بود. در حالی که بورساویچ توانست به راحتی خود را به هشت رتبه برتر برساند، گرتلر از ۹ راند با چهار باخت مواجه شده بود. او سپس توانست چهار پیروزی دیگر به دست آورد و با یک مساوی عمدی، به دور بعدی راه یافت. در نهایت هم در یک رقابت تنگاتنگ بین بورساویچ و گرتلر، این بورساویچ بود که با بازی و بلوف‌های هوشمندانه خود توانست پیروز مسابقات شود.

با پایان فصل ۲۰۲۰، حالا نوبت به بخش Zendikar Rising می‌رسد. اولین مسابقات Zendikar Rising از ۲۴ تا ۲۵ اکتبر (۳ تا ۴ آبان) در کنار اولین مسابقات Magic Esports League برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی