ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سونی از برنامه‌های خود برای پشتیبانی از پلی استیشن 4 می‌گوید

در ماه‌های گذشته، پلی استیشن 5 به موضوع اصلی صحبت‌های علاقه مندان به بازی‌های ویدئویی و کارشناسان این صنعت تبدیل شده است. حتی مدیران سونی نیز تصمیم گرفتند تا از قافله عقب نمانده و درباره ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۵

در ماه‌های گذشته، پلی استیشن 5 به موضوع اصلی صحبت‌های علاقه مندان به بازی‌های ویدئویی و کارشناسان این صنعت تبدیل شده است. حتی مدیران سونی نیز تصمیم گرفتند تا از قافله عقب نمانده و درباره سرعت بارگذاری این کنسول نسل نهمی و قابلیت پشتیبانی از بازی‌های قدیمی صحبت کنند. در شرایط کنونی، بسیاری انتظار داشتند تا سونی تمرکز کامل خود را روی کنسول بعدی‌اش قرار داده و پلی استیشن 4 را به نوعی فراموش کند؛ اتفاقی که به نظر می‌رسد رخ نخواهد داد.

در جلسه‌ای که اخیراً با حضور سرمایه گذاران برگزار شد، سونی به صحبت درباره پلی استیشن 4 و میزان اهمیت آن پس از عرضه کنسول بعدی پرداخت. اینطور که به نظر می‌رسد، دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی نباید نسبت به آینده کنسول شان چندان نگران نباشند، زیرا به این زودی‌ها از مرکز توجه سونی خارج نخواهد شد. سونی برای کنسول کنونی‌اش به عنوان «موتور تعامل و سود آوری» اهمیت بسیاری حائز است و قصد دارد تا حداقل سه سال دیگر از آن پشتیبانی کند.

پلی استیشن 4

سونی چند روز پیش بار دیگر تاکید کرد که عناوین مورد انتظار The Last of Us: Part 2 ،Ghost of Tsushima و Death Stranding برای پلی استیشن 4 عرضه خواهند شد. این شرکت هرگز درباره عدم انتشار این 3 بازی برای کنسول نسل نهمی‌اش صحبت نکرده بود اما انتشار برخی شایعات در این مورد آن‌ها را به واکنش واداشت. سونی همچنین درباره عرضه این بازی‌ها برای پلی استیشن 5 حرفی به میان نیاورد اما به احتمال زیاد شاهد انتشار آن‌ها برای کنسول بعدی سونی خواهیم بود.

ادامه پشتیبانی از پلی استیشن 4 پس از عرضه کنسول بعدی کاملاً قابل پیش بینی بود و اگر سونی چنین کاری نمی‌کرد جای تعجب داشت. پیش از این شاهد بودیم که کنسول‌های پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 چند سال پس از عرضه کنسول جدید همچنان پشتیبانی دریافت کردند. جدا از این مورد، نباید فراموش کرد عرضه پلی استیشن 4 موفقیت‌های بسیاری را برای سونی به همراه داشته است و میزان فروش آن به تازگی از مرز 100 میلیون دستگاه عبور کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی