ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Alita: Battle Angel
اخبار و مقالات

بیبی یودا خبر از اکران مجدد فیلم سینمایی Alita: Battle Angel می‌دهد

کارگردان فیلم سینمایی Alita: Battle Angel، رابرت رودریگز، طراحی را با حضور آلیتا و کودک/بیبی یودا به اشتراک گذاشت که در تاریخ سی‌ام اکتبر در معرض توجه مخاطبان قرار خواهند گرفت. طراحی‌شده توسط هنرمند Paul ...

نگار درستکارفر
نوشته شده توسط نگار درستکارفر | ۹ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶

کارگردان فیلم سینمایی Alita: Battle Angel، رابرت رودریگز، طراحی را با حضور آلیتا و کودک/بیبی یودا به اشتراک گذاشت که در تاریخ سی‌ام اکتبر در معرض توجه مخاطبان قرار خواهند گرفت.

طراحی‌شده توسط هنرمند Paul Untitled، این طراحی، کراس-اوری را بین نسخه بسیار جوان‌تر آلیتا و کودک (که میان هواداران به بیبی یودا شناخته می‌شود) از The Mandalorian به تصویر می‌کشد. در طراحی می‌توان این دو شخصیت را ایستاده در کنار هم در پیش زمینه‌ای بایر و بی‌آب دید.

این پوستر جو مناسبی را برای بازگشت فیلم Alita: Battle Angel به سالن‌های سینما همزمان با پخش فصل دوم مجموعه The Mandalorian در تاریخ سی‌ام اکتبر ایجاد کرده است.
بااینکه این فیلم در زمان عرضه خود با بازخورد نه چندان مثبت منتقدین روبه‌رو شد اما باگذشت زمان جامعه هواداری وفادار و با اشتیاقی را برای خود دست‌وپا کرد. این هواداران حتی خواهان ساخت دنباله برای این فیلم شدند.

Alita: Battle Angel

ساخته‌شده توسط دکتر دایسون ایدوی کریستوف والتس، آلیتای رزا سلزار، یک سایبورگ جنگجو است که خودش را در یک ویرانشهر سایبرپانکی بدون هیچ حافظه‌ای از گذشته می‌یابد.
او مأموریت خود را بازپس‌گیری حافظه از دست رفته‌اش در کنار تبدیل‌شدن به یک شکارچی جایزه‌بگیر قرار می‌دهد. او همچنین در مسابقه ورزشی خشن که به موتوربال شناخته می‌شود شرکت می‌کند.

فیلم سینمایی Alita: Battle Angel به کارگردانی رابرت رودریگز و بازی رزا سلزار (آلیتا/99)، کریستوف والتس (دکتر دایسون ایدو)، کین جانسون (هیو)، ماهرشالا علی (وکتور)، جنیفر کانلی (دکتر شیرن) و اد اسکرین (زَپان) در تاریخ سی‌ام اکتبر مصادف با جمعه نهم آبان به سینماها بازمی‌گردد.

بیشتر بخوانید:
مروری بر تمام تاخیرهای بازی Cyberpunk 2077
پیش‌فروش رمان گرافیکی «تخت جاویدان» از روز گذشته آغاز شده است

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی