ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Olija
اخبار و مقالات

تاریخ انتشار بازی Olija برای پلی استیشن ۴ مشخص شد

پس از معرفی شدن Olija در Devolver Direct 2020، حال تاریخ انتشار بازی برای پلی استیشن ۴ نیز مشخص شده است. استودیو Skeleton Crew با همکاری Devolver Digital وظیفه ساخت این بازی را به عهده ...

محمدامین بهتوئی
نوشته شده توسط محمدامین بهتوئی | ۲۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰

پس از معرفی شدن Olija در Devolver Direct 2020، حال تاریخ انتشار بازی برای پلی استیشن ۴ نیز مشخص شده است. استودیو Skeleton Crew با همکاری Devolver Digital وظیفه ساخت این بازی را به عهده دارند. اطلاعات کمی از بازی بازی Olija در دست داریم اما به نظر می‌رسد قرار است با یک عنوان ایندی و جذاب که به نوعی یاد آور Prince of Persia است مواجه شویم.

بازی Olija داستان ملوانی به نام Faraday را روایت می‌کند. Faraday به هوش می‌آید و متوجه می‌شود کشتی‌اش به گل نشسته و تقریبا از بین رفته. از کشور جدیدی که در آن پا گذاشته چیز خاصی نمی‌داند، اما به نظر می‌رسد هیچ چیز قرار نیست مطابق با انتظارات پیش برود. اتفاقات خطرناکی در این کشور جدید منتظر Faraday هستند و او تمام تلاشش را می‌کند تا از آن‌ها فاصله بگیرد.

بازی Olija

البته Fraday در این ماجراجویی تنها نیست و نیزه مخصوص و برخی از خدمه کشتی را نیز همراه دارد. هدف شما در بازی Olija این است که بتوانید صحیح و سالم از این کشور فرار کنید و راهی خانه‌تان شوید. خوشبختانه قرار نیست برای تجربه این بازی ماه‌ها صبر کنیم. توماس السن که وظیفه کارگردانی Olijia را به عهده دارد اخیرا اعلام کرد که می‌توانیم ۹ بهمن ماه این بازی را روی پلی استیشن ۴ تجربه کنیم.

بازی Olija یکی از اولین عناوین ایندی سال ۲۰۲۱ است که دنیای دو بعدی و منحصر به فرد خود را دارد. گیم‌پلیی که ترکیبی است از پازل، اکشن و ماجراجویی و می‌تواند چند ساعتی مخاطبان را سرگرم کند. بخش عمده تمرکز Olijia روی همکاری با دیگر خدمه کشتی متمرکز شده. درواقع شما نمی‌توانید بدون کمک گرفتن از سایر کارکترها رسیدن به هدفتان را عملی کنید.


بررسی ایکس باکس سری ایکس

تماشای ویدیو از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی