ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

Team Sonic Racing در صدر پرفروش‌ترین‌ بازی‌های بریتانیا قرار گرفت

همان‌طور که با آغاز هفته‌ جدید انتظار می‌رفت، گروه چارت ترک لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها در بریتانیا را منتشر کرد. با توجه به این لیست، بازی Team Sonic Racing توانست در هفته منتهی به 25 می، ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵

همان‌طور که با آغاز هفته‌ جدید انتظار می‌رفت، گروه چارت ترک لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها در بریتانیا را منتشر کرد. با توجه به این لیست، بازی Team Sonic Racing توانست در هفته منتهی به 25 می، رتبه نخست را از آن خود کند.

متاسفانه آمار دقیقی ارائه نشده اما طبق اعلام گروه چارت ترک میزان فروش Team Sonic Racing بیش از دو برابر میزان فروش Sonic & All-Stars Racing Transformed در هفته آغازین انتشارش بوده است. بازی Rage 2 که هفته گذشته رتبه نخست لیست پرفروش‌ترین‌ها را از آن خود کرده بود، این هفته با کاهش 73 درصدی فروش روبرو شد و رتبه‌ای بهتر از چهارمی کسب نکرد.

در این میان، بازی Days Gone که پیش از عرضه Rage 2 چند هفته متوالی رتبه نخست را از آن خود کرده بود، این هفته توانست در رتبه دوم قرار گیرد. بازی FIFA 19 هم با حفظ رتبه هفته گذشته خود، بار دیگر در رتبه سوم لیست پرفروش‌ترین‌ها دیده می‌شود. جدیدترین ساخته استودیو راکستار گیمز، یعنی Red Dead Redemption 2 نیز به رتبه‌ای بهتر از پنجمی دست پیدا نکرد.

بازی Team Sonic Racing

رد دد، تنها محصول راکستار گیمز نبود که در میان 10 بازی پرفروش این هفته انگلستان دیده می‌شود. دیگر محصول این استودیو آمریکایی، یعنی GTA V با دو پله سقوط نسبت به هفته گذشته، این هفته در رتبه نهم قرار گرفت. بازی اتومبیلرانی Forza Horizon 4 بار دیگر به میان ده بازی پرفروش بازگشت و این هفته در انتهای جدول دیده می‌شود.

بازی اکشن نقش آفرینی Tom Clancy’s The Division 2 هم با فروشی که داشت، از رتبه هشتم به ششم صعود کرد. بازی Mario Kart 8 Deluxe اما دقیقاً برعکس از رتبه ششم در هفته گذشته به رتبه هشتم این هفته سقوط کرد. در نهایت، بازی Mortal Kombat 11 نیز رتبه‌ای بهتر از هفتمی نتوانست برای خود دست و پا کند. در ادامه می‌توانید لیست را به صورت کامل مشاهده کنید:

  1. Team Sonic Racing
  2. Days Gone
  3. FIFA 19
  4. RAGE 2
  5. Red Dead Redemption 2
  6. The Division 2
  7. Mortal Kombat 11
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9. Grand Theft Auto 5
  10. Forza Horizon 4
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی