ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تریلر جدید سریال Swamp Thing منتشر شد

تریلر جدیدی از سریال Swamp Thing منتشر شده که وقایع مهم آن را به تصویر می‌کشد. داستان Swamp Thing در مورد یک دکتر گیاه شناس به نام الک هالند است که پروژه جدیدش بعد از ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۲:۴۱

تریلر جدیدی از سریال Swamp Thing منتشر شده که وقایع مهم آن را به تصویر می‌کشد.

داستان Swamp Thing در مورد یک دکتر گیاه شناس به نام الک هالند است که پروژه جدیدش بعد از یک اشتباه آزمایشگاهی خرابی به بار آورده و او را تبدیل به یک موجود سبز ترسناک می‌کند. در مقابل، گروه‌های مختلفی هستند که سعی دارند با سو استفاده از محیط زیست و نشر بیماری‌های بیولوژیکی، سلامت بشر را دچار خطر کنند.

در این بین، هالند که حالا با نام سوامپ تینگ شناخته می‌شود باید به همراه سایر دوستانش از رخ دادن چنین اتفاقی جلوگیری کند. مهم‌ترین دستیار او، ابی هالند است که جدا از همکار، همسر دکتر هالند نیز محسوب می‌شود. هر کدام از این کاراکترها با گذشت زمان دچار تغییرات ماورالطبیعه فراوانی می‌شوند و باید منتظر ماند و دید که تا چه حدی از این تغییرات در Swamp Thing به تصویر کشیده خواهد شد.

Swamp Thing

در حال حاضر بخشی از نمرات منتقدان به Swamp Thing منتشر شده و آن‌طور که به نظر می‌رسد با یک سریال ابرقهرمانی موفق دیگر طرف هستیم. بسیاری از این منتقدان وظایف تاریک حاکم بر سریال را ستوده و Swamp Thing را اثر متفاوتی نسبت به سایر سریال‌های ابرقهرمانی می‌دانند.

مدت زیادی هم تا آغاز پخش Swamp Thing نمانده و از ۱۰ خرداد یعنی جمعه همین هفته می‌توانید اولین قسمت از این مجموعه را تماشا کنید. دی سی اعلام کرده که تا پایان ماه آگوست (۹ شهریور) پخش فصل از سوامپ تینگ به پایان خواهد رسید. این سری از سرویس DC Universe پخش می‌شود که قرار است ابرقهرمان‌های زیادی را از دنیای کمیک‌های DC به تلویزیون بیاورد. در همین راستا، در ماه‌های آتی هم باید منتظر آغاز پخش سری انیمیشن‌ هارلی کویین و سریال استارگرل باشیم.

در انتها، برای تماشای این تریلر جدید می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی