ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

نید فور اسپید بعدی در راه است

ساعاتی پیش بن واکی، مدیر جامعه آنلاین الکترونیک آرتز، با انتشار یک پست از در دست ساخت بودن نسخه جدید نید فور اسپید خبر داد. بن واکی در پست خود نوشت طی 25 سالی که ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۳

ساعاتی پیش بن واکی، مدیر جامعه آنلاین الکترونیک آرتز، با انتشار یک پست از در دست ساخت بودن نسخه جدید نید فور اسپید خبر داد.

بن واکی در پست خود نوشت طی 25 سالی که از عرضه اولین نسخه سری نید فور اسپید می‌گذرد، خاطرات بسیار خوشی با همدیگر داشتیم اما این بدان معنا نیست که تنها به گذشته نگاه می‌کنیم و به یادآوری آن روزها می‌پردازیم. واکی در ادامه متن خود تاکید کرد مسیری که تیم سازنده اکنون در آن قدم می‌گذارد با مسیری که در گذشته طی می‌کرده کاملاً متفاوت است.

طبق صحبت‌های واکر، خودروها و شخصی سازی آن‌ها قلب تپنده نید فور اسپید در سال‌های اخیر بوده‌ است و بدون آن‌ها این سری هرگز وجود خارجی نداشت: «بدون این دو، نید فور اسپید نمی‌تواند وجود داشته باشد. این دو المان نقش بسیار محوری را در سری ایفا می‌کنند و از دید ما نیز بسیار بنیادین هستند.» اگرچه واکر به طور مستقیم به این موضوع اشاره نکرده اما احتمالاً خودروهای متنوع و شخصی سازی‌های بسیار جزیی از ویژگی‌های اصلی نسخه جدید خواهند بود.

نید فور اسپید

واکر با تاکید بر اینکه آن‌ها مشغول ساخت یک نید فور اسپید «شگفت انگیز» هستند گفت طی ماه ژوئن هیچ اطلاعاتی از بازی به اشتراک گذاشته نمی‌شود. بنابراین نباید منتظر معرفی و نمایش بازی در رویداد E3 2019 بود:

آیا قرار است چیزهای بیشتری درباره نید فور اسپید بعدی بشنویم؟ بله. آیا این بازی امسال عرضه می‌شود؟ بله. آیا برنامه خاصی برای ماه ژوئن داریم؟ خیر. هدف ما ارائه یک تجربه خاطره انگیز و پرسرعت در بیست و پنجمین سالگرد سری است.

اخیر ترین نسخه سری با نام Need for Speed Payback در سال 2017 برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شد. این بازی به خاطر عدم وجود پلیس در سطح شهر، داستان اسکریپت شده و استفاده از مکانیزم لوت باکس برای پیدا کردن آیتم‌های شخصی سازی مورد انتقاد بسیاری از منتقدان و طرفداران قرار گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی