ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم
اخبار و مقالات

فیلم جنگو/زورو روی پرده سینما خواهد رفت

سری کامیک‌های جنگو/زورو قرار است احتمالا با همکاری کوئنتین تارانتینو و جراد کارمایکل به دنیای سینما وارد شود. کارمایکل نوشتن فیلم‌نامه را بر عهده خواهد داشت اما هنوز معلوم نیست که تارانتینو هم به او ...

امیررسول تیموری
نوشته شده توسط امیررسول تیموری | ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۱

سری کامیک‌های جنگو/زورو قرار است احتمالا با همکاری کوئنتین تارانتینو و جراد کارمایکل به دنیای سینما وارد شود. کارمایکل نوشتن فیلم‌نامه را بر عهده خواهد داشت اما هنوز معلوم نیست که تارانتینو هم به او در این زمینه کمک خواهد کرد یا نه.

همچنین این که وی کارگردانی را خودش بر عهده خواهد داشت یا آن را به شخص دیگری واگذار خواهد کرد، نامشخص است. فیلم قرار است بر اساس دنباله کامیکیِ اثر سینمایی جنگو آنچیند ساخته شود که در آن کاراکتر جنگو با زوروی افسانه‌ای همکاری می‌کند. البته هنوز خبری به طور رسمی اعلام نشده و فقط برخی منابع، خبر از وجود چنین فیلمی داده‌اند.

طبق گفته این منابع، روند ساخت فیلم آغاز شده و کارمایکل جزئی از نویسندگان آن خواهد بود، ولی نقش کارگردان جنگوی زنجیرگسسته در نوشتن فیلم‌نامه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

کامیک جنگو/زورو به قلم مت واگنر و طراحی استیو پولز، به عنوان دنباله رسمی فیلم سال 2012 شناخته می‌شود. این کامیک، ماجرای هفت تیرکش خبره، جنگو را روایت می‌کند که در مسیر مبارزه با تبهکاران و شکار آنان برای گرفتن پاداش، با زورو، شمشیرزن افسانه‌ای برخورد می‌کند و آنان با کمک یکدیگر، به از میان برداشتن دشمنان مشترک‌شان می‌پردازند.

فیلم

داستان پروژه بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد اما امیدواریم این فیلم به کارگردانی تارانتینو روی صحنه برود چرا که تصور وجود کاراکترهای جنگو و زورو در اثری به کارگردانی وی، برای دوست‌داران سینما خوشایند خواهد بود. می‌توان گفت بار طنز فیلم با توجه به سابقه کارمایکل، تایید شده است.

هنوز سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارد. چه کسی نقش زورو را بازی خواهد کرد؟ آیا جیمی فاکس دوباره در نقش جنگو ظاهر خواهد شد؟ نقش تارانتینو دقیقا چه خواهد بود؟ باید منتظر ماند و دید که تهیه‌کنندگان در آینده چه واکنشی نسبت به این سوالات خواهند داشت.

با توجه به بازخوردهای بسیار مثبت منتقدان نسبت به ساخته اخیر کوئنتین تارانتینو، یعنی روزی روزگاری در هالیوود، اکنون وجود چنین اخباری در مورد پروژه جنگو/زورو، طرفداران را به وجد آورده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی