ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دث استرندینگ
اخبار و مقالات

Death Stranding یک عنوان در سبک مخفی کاری نخواهد بود

با توجه به پیشینه هیدئو کوجیما و سبک فرنچایز مشهورش، متال گیر سالید، بسیاری گمان می‌کردند که ساخته جدید وی، یعنی دث استرندینگ (Death Stranding) عنوانی مخفی کاری خواهد بود. اما او در توییتر خود ...

امیررسول تیموری
نوشته شده توسط امیررسول تیموری | ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۲

با توجه به پیشینه هیدئو کوجیما و سبک فرنچایز مشهورش، متال گیر سالید، بسیاری گمان می‌کردند که ساخته جدید وی، یعنی دث استرندینگ (Death Stranding) عنوانی مخفی کاری خواهد بود. اما او در توییتر خود رسما اعلام کرده که چنین چیزی صحت ندارد.

به گفته او، دث استرندینگ یک بازی اکشن خواهد بود و سبک اصلی آن که تا به حال در دنیای ویدیوگیم سابقه نداشته، ارتباط (Strand) نام خواهد داشت.

شاید با دیدن تریلر پر سر و صدای چند روز پیش بازی و دیدن سم (شخصیت اول) که در میان علف‌ها مخفی شده بود، چنین گمان می‌رفت که سبک آن همانند متال گیر سالید باشد اما چنین چیزی صحیح نیست. قرار است در دث استرندینگ، فقط شاهد المان‌هایی از مخفی کاری باشیم و بی سر و صدا حرکت کردن یکی از انتخاب‌های بازیکن در پیش برد بازی باشد.

اما منظور کوجیما از سبک ارتباط دقیقا چیست؟ در حال حاضر نمی‌توان پاسخ دقیقی داد اما به گفته خود وی، این ارتباط قرار است بخش‌های مختلف بازی اعم از داستان و گیم پلی را به هم مربوط سازد. بازیکن قادر خواهد بود از طریق این ارتباطات، با دیگران در سراسر دنیا همکاری کند.

دث استرندینگ

اگر چنین چیزی درست باشد، گفته‌های سازندگان مبنی بر ارائه سبکی جدید و ایجاد تحول در دنیای بازی‌های ویدیویی را باید کاملا جدی بگیریم چرا که این مفهوم ارتباط می‌تواند تجربه‌های متفاوتی را برای بازیکنان رقم بزند. فعلا بهتر است دست نگه داریم و منتظر جزئیات بیشتری در این مورد باشیم.

دث استرندینگ قرار است در تاریخ 17 آبان سال جاری، به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شود. تریلر هشت دقیقه‌ای بازی را می‌توانید با زیر نویس فارسی در ویجیاتو تماشا کنید. همچنین صحنه‌های مربوط به مبارزه سم با یکی از باس فایت‌ها را می‌توانید در اینجا نظاره‌گر باشید. این صحنه‌ها مربوط به نسخه ژاپنی تریلر بازی هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی