ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

FIFA 20 با یک تیزر کوتاه ۶ ثانیه‌ای معرفی شد [تماشا کنید]

الکترونیک آرتز در اقدامی غیر منتظره از بازی FIFA 20 رونمایی کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که انتظار می‌رفت تا در جریان E3 2019 شاهد معرفی نسخه جدید سری فیفا باشیم. تیزر کوتاه ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۲:۱۴

الکترونیک آرتز در اقدامی غیر منتظره از بازی FIFA 20 رونمایی کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که انتظار می‌رفت تا در جریان E3 2019 شاهد معرفی نسخه جدید سری فیفا باشیم.

تیزر کوتاه FIFA 20 تنها شش ثانیه زمان دارد و جز لوگوی بازی چیز دیگری را به نمایش نمی‌گذارد. البته در پایان ویدیو تاریخ 08.06.2019 نشان داده می‌شود که بدون شک به زمان برگزاری کنفرانس EA Play اشاره دارد. ظاهراً، الکترونیک آرتز قصد دارد تا در جریان رویداد E3 2019 نخستین جزئیات از این عنوان مورد انتظار را به اشتراک بگذارد.

 

اگرچه بازی FIFA 20 امروز رسماً معرفی شد اما چند روز پیش شاهد انتشار اولین اطلاعات از تغییرات گیم پلی آن بودیم. قابل توجه ترین تغییر به سیستم دفاعی مربوط می‌شود. در نسخه جدید سیستم دفاعی تاکید و تمرکز بیشتری روی عملکرد دستی توسط کاربر قرار گرفته و در نتیجه سهم کامپیوتر در دفاع از دروازه کاهش یافته است. به طور کلی، میزان تاثیر گذاری دفاع اتوماتیک دیگر همانند گذشته نیست.

سیستم شوت زنی هم بازطراحی شده است. از این پس، مهاجمان در شرایطی که توسط مدافعان یا دروازه بان تحت فشار نیستند، دقت بیشتری در شوت زنی خواهند داشت. در سناریوهای این چنینی، زمان پاسخ دهی دروازه بانان نیز کاهش می‌یابد تا از این پس شاهد واکنش‌های غیر واقعی از سوی آن‌ها نباشیم.

مکانیزم Timed Finishing هم بدون تغییر نبوده است. پنجره زمان بندی برای شوت‌های صحیح کاهش یافته و مقداری نیز از میزان دقت آن‌ها کاسته شده است. البته این نوع شوت‌ها همچنان دقتشان از شوت‌هایی که با استفاده سیستم شوت زنی دستی زده می‌شوند بالاتر است.

الکترونیک آرتز همچنین قصد دارد تا با اعمال تغییراتی در سیستم پاسکاری، آن‌ را واقع گرایانه تر از همیشه بسازد. برای مثال، در بازی FIFA 20 پاس‌های تک ضرب از سرعت و دقت کمتری برخوردار خواهند بود. متاسفانه هیچ اطلاعاتی درباره پلتفرم‌ها و تاریخ انتشار در دسترس نیست اما انتظار می‌رود نسخه جدید فیفا در فصل پاییز برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی