ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

Beyond Good and Evil 2 بر پایه دو مفهوم آزادی و تقدیر ساخته شده است

روز گذشته، سازندگان بازی Beyond Good and Evil 2 قسمت پنجم از سری لایم استریم‌های Space Monkey Report را برگزار کردند. در جریان آن نه تنها جزئیات تازه‌ای از گیم پلی به اشتراک گذاشته شد، ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۰:۳۰

روز گذشته، سازندگان بازی Beyond Good and Evil 2 قسمت پنجم از سری لایم استریم‌های Space Monkey Report را برگزار کردند. در جریان آن نه تنها جزئیات تازه‌ای از گیم پلی به اشتراک گذاشته شد، بلکه تعدادی کانسپت آرت‌ نیز برای نخستین بار به نمایش در آمدند.

طبق اطلاعات منتشر شده تمامی موجودات حاضر در System 3، کلون و دورگه‌های خلق شده از طریق ترکیب دی ان ای انسانی و حیوانی هستند. یک گروه از کلون‌ها، میمون‌های دورگه بوده که برای کار در معدن و یافتن آیتم‌های ارزشمندی با نام Diwalite مورد استفاده قرار می‌گیرند. آیتم‌های Diwalite در اثر برخورد شهاب سنگ با خاک حاوی گوگرد ایجاد می‌شوند، در نتیجه بسیار خطر خطرناک هستند.

این آیتم‌ها همچنین به شدت فرار بوده و تنها 15 ثانیه پس از در معرض هوا قرار گرفتن بخار می‌شوند، مگر اینکه جمع آوری شده و در تحت شرایط خاص نگهداری شود. اما میمون‌های دورگه عملاً برده بوده و با پایین ترین میزان حفاظت به جمع آوری Diwalite می‌پردازند. آن‌ها در خدمت شرکت Chimera Corporatio هستند و اگر نتوانند حداقل مقدار مشخص شده را جمع آوری کنند، اجازه بازگشت به سفینه را نداشته و رها می‌شوند تا در نهایت بمیرند.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، اعضای استودیو یوبیسافت مونپلیه در جریان لایو استریم چندین کانسپت آرت به نمایش گذاشتند. تعدادی از آن‌ها میمون‌های دورگه را نشان می‌دهند که چندان خوش شانس نبوده و بر اثر انفجار Diwalite به یک نوع مجسمه گوگردی تبدیل شده‌اند. برخی از این دورگه‌ها ترجیح می‌دهند که فرار کنند. کاربر به عنوان یک دزد فضایی می‌تواند آن‌ها را از سرنوشت شوم خود نجات داده و در سفینه‌اش به کار بگیرد.

طبق گفته سازندگان، کاربر می‌تواند به عنوان یک انسان یا دورگه بازی را آغاز کرده و داستان مختص به خود را روایت کند. همچنین مفاهیم آزادی، تقدیر و تضادهای میان آن دو یکی از تم‌های اصلی بازی Beyond Good and Evil 2 است. به خصوص اینکه کاربر باید تصمیم بگیرید که زندگی‌اش را چطور بگذراند.

در یکی از بخش‌های لایو استریم، شاهد نمایش مخفیگاه دزدان فضایی بودیم که توسط کمربند سیارک‌ها مخفی شده و خانه یک هوش مصنوعی باستانی با نام پریمرا است. اگر کاربر انتخاب کند که به عنوان یک دورگه داستان را شروع کند، راهنمایی‌های بسیاری از پریمرا دریافت خواهد کرد تا بتواند آینده را ساخته و به یک افسانه تبدیل شود. در ضمن، شخصیت ماماگو از نسخه قبلی در این بازی حضور خواهد داشت.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی از پلتفرم‌ها و تاریخ انتشار بازی در دسترس نیست. در ضمن، از آن‌جایی که سازندگانتمرکز اصلی خود را روی توسعه قرار داده‌اند، Beyond Good and Evil 2 در E3 2019 حاضر نخواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی