ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ماد Watch Dogs Legion اجازه شخصی‌سازی کل لندن را می‌دهد

به تازگی یک ماد برای Watch Dogs Legion منتشر شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد نه تنها مردم، بلکه کل لندن را به شهربازی خود تبدیل کنند. این ماد توسط NOMAD Group ساخته شده که ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۰

به تازگی یک ماد برای Watch Dogs Legion منتشر شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد نه تنها مردم، بلکه کل لندن را به شهربازی خود تبدیل کنند.

این ماد توسط NOMAD Group ساخته شده که تخصصشان ساخت تول‌کیت و ابزارهای مختلف برای شخصی‌سازی و بازی با سیستم‌های مختلف بازی‌هاست. مادی که آن‌ها بیشتر از همه به خاطرش شناخته می‌شوند ScriptHook نام دارد و حالا قرار است تنها دو روز دیگر، یعنی ۱۴ آپریل (۲۵ فروردین) برای Watch Dogs Legion در دسترس قرار بگیرد. یک خبر جالب هم این است که این ماد مهر تایید یوبیسافت را دریافت کرده است.

طبق تریلری که از ScriptHook در یوتیوب قرار گرفته، این ماد اجازه می‌دهد بسیاری از سیستم‌های بازی را شخصی‌‎سازی کنید. بازیکنان نسخه پی‌سی Watch Dogs Legion قادر خواهند بود تا عواملی همچون میزان ترافیک خیابان‌ها و وضعیت آب و هوایی را کنترل کنند، ماشین‌های دلخواهشان را اسپاون یا تعمیر کنند، هرچقدر که می‌خواهند دشمن ظاهر کنند، آزادانه به هر گوشه مپ تلپورت کنند، حتی پلاک ماشین‌ها را شخصی‌سازی کنند و بسیاری از امکانات دیگر.

این که یوبیسافت شخصا این ماد را تایید کرده خبری بسیار خوب برای بازیکنان خواهد بود. همچنان کمپانی‌های زیادی هستند که نه تنها از مادِرها حمایت نمی‌کنند، بلکه بعضا مستقیما جلویشان را می‌گیرند. اما خوشبختانه یوبیسافت تصمیم گرفته تا درها را برای بازیکنان Watch Dogs Legion باز کند تا آن‌ها کل دنیای این بازی را به شهربازی خود تبدیل کنند.

بیشتر بخوانید:


ویجی‌لاگ: آشنایی با سبک‌های بازی‌ها [قسمت اول]

تماشا نسخه با کیفیت از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی