ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم Ghostbusters 3 با حضور بازیگران دوگانه اصلی ساخته می‌شود

در جریان رویداد Ghostbusters Fan Fest که روز گذشته برگزار شد، جیسون رایتمن به طور غیر مستقیم به حضور تعدادی از بازیگران دوگانه اصلی اشاره کرد. طبق صحبت‌های رایتمن، احتمال معرفی نسل جدیدی از شکارچیان ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۸

در جریان رویداد Ghostbusters Fan Fest که روز گذشته برگزار شد، جیسون رایتمن به طور غیر مستقیم به حضور تعدادی از بازیگران دوگانه اصلی اشاره کرد. طبق صحبت‌های رایتمن، احتمال معرفی نسل جدیدی از شکارچیان روح در قسمت جدید وجود دارد اما در عین حال شاهد بازیگران قدیمی خواهیم بود.

پس از تایید ساخت فیلم Ghostbusters 3 توسط جیسون رایتمن، شایعات بسیاری پیرامون قسمت جدید سری شکارچیان روح در فضای مجازی منتشر شد که یکی از آن‌ها به بازگشت بازیگران دوگانه اصلی اشاره داشت. اینطور که به نظر می‌رسد، این شایعه درست بوده است. دیروز، رویداد Ghostbusters Fan Fest توسط شرکت ویزارد ورلد برگزار شد و رایتمن نیز در آن حاضر شد تا درباره فیلم جدیدش صحبت کند.

رایتمن به صورت غیر مستقیم تایید کرد دن اکروید، سیگورنی ویور، ارنی هادسون و بیل مری در فیلم Ghostbusters 3 حضور خواهند داشت. اینکه شخصیت‌های آنان چه مقدار در جریان اتفاقات داستان نقش خواهند داشت مشخص نیست: «سیگورنی فیلمنامه را خوانده است.دن آن را خوانده است. ارنی فیلمنامه را خوانده است. بیل مری نیز آن را خوانده است.»

فیلم Ghostbusters 3

ویور چندی پیش اعلام کرده بود در قسمت جدید شکارچیان ارواح بار دیگر نقش دِنا بَرِت را ایفا خواهد کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالاً اکروید، هادسون و مری نیز به عنوان سانتز، زدمور و وینکمن جلوی دوربین خواهند رفت. البته این احتمال نیز وجود دارد که نقش آفرینی شخصیت‌های کاملاً جدیدی را بر عهده بگیرند؛ همانطور که در فیلم Ghostbusters 2016 این کار را کردند.

رایتمن در ادامه توضیح داد از تمامی افرادی که روی فیلم‌های اصلی کار کردند درخواست کرد تا در روند تولید Ghostbusters 3 حاضر شوند. هدف او این است که فیلمی شایسته سری شکارچیان روح بسازد. در ضمن، رایتمن در ابتدا علاقه نداشت تا کارگردانی قسمت جدید را بر عهده بگیرد اما مشاهده یک دختربچه 12 ساله با پروتون پک در ذهنش او را تحت تاثیر قرار داد:

این کاراکتر پیش من آمد و یک دخترچه 12 ساله بود. نمی‌دانم او چه کسی بود اما ناگهان وارد ذهنم شد. او را دیدم که یک پروتون پک دارد و اینطوری روند شکل گیری داستان آغاز شد. طی سال‌ها، این تصویر ذهنی رشد کرد و در نهایت به یک خانواده تبدیل شد. می‌دانستم این همان فیلمی است که باید داستانش را بنویسم. به همین دلیل پیش همکارم، گیل کینان رفتم. با هم نشستیم و نوشتن داستان را آغاز کردیم.

از دیگر بازیگران فیلم Ghostbusters 3 می‌توان به فین ولفهارد، کری کُن و مکینا گریس اشاره کرد. ظاهراً شخصیت‌های این سه بازیگر در قسمت جدید به نوعی با شخصیت‌های دوگانه اصلی در ارتباط هستند. در پایان، لازم به ذکر است که اکران این فیلم از تاریخ 20 تیر 1399 آغاز خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی