ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

نسخه تضعیف شده فیفا 20 به نینتندو سوییچ خواهد آمد

شب گذشته شاهد معرفی رسمی FIFA 20 با ویژگی‌هایی جدید بودیم که مهم‌ترین آن‌ها، یک حالت فوتبال خیابانی به نام Volta Football است. اما نسخه نینتندو سوییچ فیفا 20 شامل این حالت نخواهد بود و ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۱

شب گذشته شاهد معرفی رسمی FIFA 20 با ویژگی‌هایی جدید بودیم که مهم‌ترین آن‌ها، یک حالت فوتبال خیابانی به نام Volta Football است. اما نسخه نینتندو سوییچ فیفا 20 شامل این حالت نخواهد بود و در واقع گفته می‌شود باید منتظر ورژن «Legacy» بازی روی کنسول هیبریدی نینتندو باشیم؛ این همان عنوانی است که برای توصیف نسخه‌های نسل هفتمی فیفاهای قبلی استفاده شده.

بعد از مراسم EA Play شب گذشته، وب سایت یوروگیمر به پای صحبت با آرون مک‌هاردی، تهیه‌کننده اجرایی فیفا 20 نشست و او توضیح داد که این موضوع دقیقاً چه معنایی برای طرفداران کنسول سوییچ خواهد داشت.

وقتی این پرسش مطرح می‌شود که نسخه سوییچ شامل چه محتویاتی خواهد بود، مک‌هاردی می‌گوید: «شما قرار است شاهد ظاهری جدید روی سوییچ اشید، با کیت‌ها و لیست‌ بازیکن‌ها و تمام این‌ها. اما قرار نیست Volta یا هر قابلیت بزرگ جدیدی را دریافت کنید».

چه قابلیت‌های بزرگ جدیدی؟ شب گذشته الکترونیک آرتز درباره سیستم جدید ضربات ایستگاهی و پنالتی‌ها صحبت کرد و به نظر می‌رسد تغییرات به وجود آمده در این سیستم‌ها، راه خودشان را به ورژن سوییچ باز نمی‌کنند. بنابراین فیفا 20 روی سوییچ کاملاً مشابه Legacy Edition برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 در سال‌های گذشته است. بنابر صفحه سوالات متداول الکترونیک آرتز، نسخه Legacy «به ارائه همان گیم‌پلی عالی، حالت‌های بازی و قابلیت‌هایی که انتظارشان را دارید، لیگ‌ها، لایسنس‌ها، و کیت به‌روزرسانی شده تیم و ترکیب‌ها ادامه می‌دهد، همگی با قیمتی ارزشمند».

و در ادامه همین توضیحات آمده که: «بهبودهای کوچک و به‌روزرسانی‌ها شاید با مدهای خاصی ادغام شوند، اما خبری از هیچ ابداع یا قابلیت جدید نیست».گفتنی است نسخه سوییچ فیفا 20 هم‌اکنون با قیمت ۴۹.۹۹ پوند در آمازون بریتانیا لیست شده که ۱۰ پوند از قیمتی ۵۹.۹۹ پوندی نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان کمتر است؛ اختلاف قیمتی قابل توجه اما احتمالاً ناکافی با درنظرگیری تفاوت‌های چشمگیری که میان نسخه سوییچ و سایر نسخه‌ها وجود دارد

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی