ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم دیویژن با حضور جیک جیلنهال ساخته می‌شود

سال‌ها پیش یوبیسافت اعلام کرده بود که علاقه ساخت فیلمی بر اساس دنیای دیویژن را دارد. اما در حال حاضر مشخص شد که این اتفاق با همکاری شبکه نتفلیکس در حال رخ دادن است و ...

نیما فرشین
نوشته شده توسط نیما فرشین | ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۲:۱۵

سال‌ها پیش یوبیسافت اعلام کرده بود که علاقه ساخت فیلمی بر اساس دنیای دیویژن را دارد. اما در حال حاضر مشخص شد که این اتفاق با همکاری شبکه نتفلیکس در حال رخ دادن است و بعید نیست خیلی زود شاهد اطلاعات بیشتری از این فیلم باشیم.

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است در این فیلم، جیک جیلنهال و جسیکا چستین حضور داشته باشند و وظیفه کارگردانی آن را دیوید لیچ بر عهده گرفته. با این حال، هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم در دسترس نیست و احتمالا باید کمی صبر کنیم تا بیشتر در مورد آن بفهمیم.

قسمت اول بازی دیویژن داستان بیماری فراگیری را دنبال می‌کرد که از طریق مبادله پول نقد در روز جمعه سیاه گسترش یافته بود. از این رو، ایجنت‌‌های دیویژن برای برقراری امنیت پا به خیابان‌های آشفته نیویورک می‌گذاشتند و اینجا بود که تازه قصه اصلی بازی شروع می‌شد. به همین خاطر بعید نیست که فیلم دیویژن هم دقیقا به روایت همین قصه بپردازد و جلوه دیگری از آن را به نمایش بگذارد.

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی