بخش پرطرفدار Spec Ops در Call of Duty: Modern Warfare حضور خواهد داشت

جایی برای زامبی‌ها نیست

0

زمانی که Call of Duty: Modern Warfare معرفی شد سازندگان بازی در استودیو اینفینیتی وارد بیشتر توجه خود را معطوف به بخش داستانی بازی کردند و حال سرانجام طی E3 2019 شاهد جزییات جدیدی از دیگر بخش‌های این عنوان هستیم.

یکی از کارگردانان بازی در جریان پنلی اعلام کرده که باید منتظر بازگشت مد پرطرفدار Spec Ops به این عنوان باشیم. به گفته او قرار است این بازی جدید به ریشه‌های سری مدرن وارفر وفادار بماند و به همین دلیل حضور بخش‌های پرطرفدار سه قسمت قبلی مانند Spec Ops چندان اتفاق دور از انتظاری نیست.

با توجه به این اطلاعات، حال مطمئن هستیم که بخش کوآپ یکی از مهم‌ترین حالت‌هایی است که شما می‌توانید در Call of Duty: Modern Warfare منتظر آن باشید.

برای آن‌هایی که نمی‌دانند، Spec Ops مجموعه‌ای از مراحل رقابتی کوتاه است که بعضی از آن‌ها مربوط به بخش داستانی بازی بوده و برخی نیز به طور کامل جداگانه برای این بخش طراحی شده‌اند.

در همین راستا، مدتی پیش اعلام شده بود که نباید منتظر حالت زامبی در این عنوان باشیم. همچنین خبری از حالت بتل رویال در Call of Duty: Modern Warfare نخواهد بود و سازندگان سعی کرده‌اند تا روی بخش‌های متمرکز باشند که هواداران سری مدرن وارفر از بازی توقع دارند. جدا از این موارد پیش از این هم پشتیبانی از قابلیت کراس پلی در این بازی تایید شده بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 3 آبان برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. شما چه توقعاتی از این عنوان دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

.کپی شد http://dgto.ir/1bxp

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...