ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اطلاعات جدیدی از بازی Avengers منتشر شد

سرانجام در جریان کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 2019 بازی Avengers رسما به نمایش درآمد و حال اطلاعات جدیدی از بخش کوآپ این عنوان منتشر شده است. در مصاحبه‌ای با سایت یوروگیمر، فیلیپ تورین، طراح ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۶

سرانجام در جریان کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 2019 بازی Avengers رسما به نمایش درآمد و حال اطلاعات جدیدی از بخش کوآپ این عنوان منتشر شده است.

در مصاحبه‌ای با سایت یوروگیمر، فیلیپ تورین، طراح ارشد بازی توضیحاتی را در مورد بخش‌های مختلف آن داده است. به گفته او به طور کلی مراحل بازی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که چهار نفر به شکل همزمان آن‌ها را تجربه کنند. البته گهگاهی شاهد بخش‌هایی خواهیم بود که بازیکنان از سایر هم‌تیمی‌ها جدا شده و به تنهایی باید بخشی از ماموریت را به سرانجام برسانند.

با توجه به صحبت‌های تورین، مبارزات از راه دور و نزدیک در بازی حضور دارند و البته بعضی از کاراکترها مانند هالک قادر به انجام یکی از آن‌ها هستند.

 

در کل، مراحل اونجرز در بعضی از بخش‌ها خطی و از پیش مشخص شده خواهد بود و برخی لحظات دیگر شما می‌توانید آن‌گونه که خودتان می‌خواهید در محیط بازی گشت زده و مراحل را به سرانجام برسانید.

نکته مهم دیگری که او در صحبت‌های خود به آن اشاره کرده به عدم امکان انتخاب یک کاراکتر یکسان توسط هر ۴ بازیکن برمی‌گردد و اگر با دوستانتان مشغول انجام بازی هستید، هر کدام از شما باید یک قهرمان جداگانه را انتخاب کنید: «در بازی آنلاین شما باید کاراکتر متفاوتی را انتخاب کنید. همه اعضای اونجرز توانایی‌ها و استعدادهای مربوط به خودشان را دارند و در صورتی که یکی از آن‌ها حضور نداشته باشد دیگر تیم معنایی نخواهد داشت.»

بازی Avengers در روز 26 اردیبهشت سال 1399 روی چهار پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی سی و گوگل استیدیا عرضه می‌شود. پیش از این هم گفته شده بود که احتمالا این بازی و عنوان اسپایدرمن پلی استیشن 4 در یک جهان جریان دارند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی