بازی رومیزی IT: Evil Below رونمایی شد

به همراه بررسی کوتاه دیگر عناوین مربوط به این اثر استیون کینگ

0

عنوان جدید شرکت USAopoly برگرفته شده از فیلم مشهور IT، نوشته استیون کینگ ساخته شده است. این بازی که IT: Below board game نام دارد، شما و تا ۶ نفر از دوستانتان در نقش بچه های Losers’ Club قرار می‌گیرید. در طول بازی سعی می‌کنید تا جلوی کشت و کشتار پنیوایز شرور را بگیرید و شهر Derry را نجات دهید. هر کاراکتر قابلیت مخصوص به خودش را دارد و رمز موفقیت شما همکاری و هم‌فکری است؛ حتی اگر یکی از بازیکنان بمیرد، بازی به نفع پنیوایز تمام می‌شود.

اگر فکر می‌کنید گه شما قابلیت این را دارید تا با این چالش مواجه شوید، IT: Evil Below از طریق سایت Warner Bros برای پیش‌خرید موجود شده است. قیمت بازی ۳۸ دلار در نظر گرفته شده است و در تاریخ ۸ مهر عرضه خواهد شد. بازی از طریق سایت آمازون هم در دسترس هست ولی در صورت انتخاب این سایت، هزینه حمل و نقل هنگفتی را متقبل خواهید شد.

عنوان IT البته پیش از این هم به صنعت بازی‌های رومیزی پا گذاشته بود. دو بازی Monopoly و Clue با محوریت این داستان و فیلم به بازار عرضه شده بود که تمی ترسناک را با خود به همراه داشتند. بازی مونوپولی IT با قیمت ۴۰ دلار در دسترس علاقه‌مندان است که هم‌اکنون هم برای خرید در فروشگاه‌ها موجود است. در ادامه به بررسی کوتاهی از این ورژن بازی خواهیم پرداخت.

در این بازی رومیزی،می‌توانید در اطراف شهر Derry، که حوادث فیلم در آن‌جا رخ می‌دهد، به خرید و فروش و معامله بپردازید. اما بازی دارای مکانیزم خاصی است که به آن«بازی صاحب‌خانه» گفته می‌شود. در این مکانیزم می‌توانید با استفاده از اشیا آشنایی که در فیلم دیده اید همانند قایق کاغذی، دوچرخه کارت های بازی را بکشید و اعمال آن‌ها را انجام دهید. این کارت ها خانه‌هایی در قسمت زندگی پنیوایز و فاضلاب بسازید.
بازی Clue هم با قیمت ۴۰ دلار در دسترس مخاطبان است. این عنوان، بازی کلاسیک Clue را با فیلم موفق شرکت برادران وارنر ترکیب کرده است. بیل دنبرو و دوستانش سعی دارند تا سر از نقشه‌های پنیوایز شرور در بیاورند. بازیکنان در بین خانه‌های خیابان نیل‌بولت، سیناگوگ، کتاب‌خانه عمومی شهر و دیگر مکان‌ها حرکت می‌کنند و با جمع‌آوری آیتم‌های مختلف سعی به پیشرفت در بازی دارند. البته در طول مسیر باید از بادکنک‌های قرمز دوری کنید چرا که در صورت برخورد با آن‌ها بازی را می‌بازند و قاتل داستان پیروز ماجرا است.

منبع: Comic Book

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...