ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تریلر دوم فیلم Shang-Chi به شهر افسانه‌ای آتلانتیس اشاره دارد

دومین تریلر فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه (Shang-Chi and the Legend of the Rings) چند روز پیش منتشر شد و به نظر می‌رسد در این فیلم شاهد شهر افسانه‌ای آتلانتیس مارول خواهیم بود. ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۵

دومین تریلر فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه (Shang-Chi and the Legend of the Rings) چند روز پیش منتشر شد و به نظر می‌رسد در این فیلم شاهد شهر افسانه‌ای آتلانتیس مارول خواهیم بود.

دومین تریلر از Shang-Chi and the Legend of the Rings چند روز پیش منتشر شد (این تریلر را در کانال ویجیاتو می‌توانید مشاهده کنید.) و در بخشی از آن شاهد حضور یک اژدها عظیم‌الجثه بودیم. اژدهای به تصویر کشیده شده در تریلر فیلم، ممکن است اشاراتی به شهر خیالی و زیر آب آتلانتیس و زادگاه شخصیت «نِیمور ساب-مارینر» اشاره داشته باشد. تاکنون، مارول به صورت مستقیم درباره پادشاهی زیر دریا و زادگاه نِیمور صحبت نکرده است.

پیش از این در فیلم Iron Man 2 یک مکان به ظاهر تصادفی در اقیانوس اطلس به عنوان شهر آتلانتیس در نظر گرفته شد و نشانه‌ای از وجود این شهر مخفی در زیر آب ارائه شده بود. با این حال، به سختی می‌توان عنوان کرد که Iron Man 2 به طور خاصی به شهر خیالی آتلانتیس اشاره دارد.

فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه

مارول پیش از این در Avengers: Endgame نیز به زادگاه نِیمور اشاره‌ای داشته است اما به نظر می‌رسد قصد دارد در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه یک گام دیگر رو به جلو بردارد. در یکی از بخش‌های دومین تریلر منتشر شده از عنوان جدید مارول، شاهد یک اژدهای دریایی عظیم‌الجثه بودیم. پیش از این مشخص شده بود که این موجود در دنیای سینمایی مارول به عنوان «محافظ بزرگ» شناخته می‌شود. هنوز مشخص نیست که او از چه چیزی محافظت می‌کند اما این احتمال وجود دارد که به شهر آتلانتیس مربوط شود. همچنین در کمیک‌های مارول نیز شهر آتلانتیس توسط اژدهای نگهبان عظیمی محافظت می‌شود.

بدون توجه به اینکه، این اژدهای نگهبان از شهر آتلانتیس محافظت می‌کند یا خیر، همچنان می‌توان او را به این شهر افسانه‌ای ارتباط داد. در کمیک‌های نِیمور ساب-مارینر چندین اژدها آتلانتیسی نشان داده شده که به نظر می‌رسد این گونه بومی نیز به زادگاه نیمور مرتبط باشد. همچنین خود شانگ-چی نیز در یکی از کمیک‌های اخیر با یک اژدها روبرو شده است، بنابراین با تمام این ذهنیت‌ها می‌توان عنوان کرد، هیولایی که در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Rings وجود دارد نیز می‌تواند از آتلانتیس باشد.

فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه روز جمعه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد.

بیشتر بخوانید:


بمب‌گذاری در دفتر ویجیاتو! – با سلاح‌های Nerf بیشتر آشنا شوید

تماشا نسخه با کیفیت از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی