ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

از نقشه راه به‌روزرسانی‌های Insurgency: Sandstorm برای شش ماه آینده رونمایی شد

استودیو نیو ورلد اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه از نقشه راه به‌روزرسانی‌های بازی Insurgency: Sandstorm برای شش ماه باقی مانده از سال 2019 میلادی رونمایی کرد. نقشه راه به‌روزرسانی‌های بازی Insurgency: Sandstorm شامل محتویاتی از ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۸

استودیو نیو ورلد اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه از نقشه راه به‌روزرسانی‌های بازی Insurgency: Sandstorm برای شش ماه باقی مانده از سال 2019 میلادی رونمایی کرد.

نقشه راه به‌روزرسانی‌های بازی Insurgency: Sandstorm شامل محتویاتی از جمله نقشه‌های جدید، حالت شب برای نقشه‌های موجود، اسلحه‌ها و تجهیزات جدید، ابزارهای مدسازی، لول ادیتور و یک مجموعه قوانین Hardcore می‌شود. علی‌رغم اینکه اطلاعات کلی درباره هر یک از موردها منتشر شده اما نمی‌دانیم که ترتیب اضافه شدن آن‌ها به بازی چگونه خواهد بود.

تعداد نقشه‌های جدید بازی Insurgency: Sandstorm دو عدد خواهد بود. نخستین نقشه، بازسازی Sinjar از نسخه پیشین سری Insurgency است که شامل تغییرات قابل توجهی می‌شود. مقدار برف قرار گرفته روی سطح زمین بیشتر بوده و در نتیجه رقبا می‌توانند از طریق ردپای باقی مانده کاربر را پیدا کنند. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از دومین نقشه منتشر نشده و اصلاً نمی‌دانیم که شامل چه بخش‌هایی می‌شود.

بازی Insurgency: Sandstorm

حالت شب تمامی نقشه‌های کنونی قرار است در دسترس علاقه مندان قرار گیرد. کاربران بازی Insurgency: Sandstorm از مدت‌ها پیش منتظر این اتفاق بودند. در همین راستا نیز قرار است تجهیزات جدیدی از جمله چراغ قوه، دوربین دید در شب و دوربین فروسرخ اضافه شود. در ضمن، هوش مصنوعی نیز  برای حالت شب نقشه‌ها تغییراتی خواهد کرد و از این پس کاربران باید احتیاط بیشتری به خرج دهند.

پشتیبانی از انواع مد و لول ادیتور دیگر محتوای جدیدی است که می‌توان منتظر اضافه شدن آن به نسخه جدید سری Insurgency بود. به واسطه این قابلیت‌های جدید، کاربران می‌توانند مراحل، اسلحه‌‌‌ها، تجهیزات، مدها و گروه‌های نظامی جدید ساخته و همچنین قوانین مربوط به مدها را تغییر دهند.

مدهای جدید Outpost و Frontline نام دارند. مورد اول، یک مد کوآپ است که در آن تیم‌های کاربران باید تمرکز اصلی خود را روی برنامه‌های تدافعی قرار دهند. مورد دوم اما یک مد کاربر علیه کاربر (PvP) است.در ضمن، با اضافه شدن مجموعه قوانین Hardcore، میزان سختی در تمامی مدهای بازی بیشتر از همیشه خواهد شد.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Insurgency: Sandstorm هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی