ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کوئنتین تارانتینو از فیلم مورد علاقه خود در دنیای سینمایی مارول می‌گوید

علی‌رغم اینکه کوئنتین تارانتینو از فعالان قدیمی سینما است، توجه ویژه‌ای هم به فیلم‌های جدید دارد و سعی می‌کند تا در هر فرصتی به تماشای آن‌ها بپردازد. تارانتینو یکی از طرفداران دنیای سینمایی مارول است ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰

علی‌رغم اینکه کوئنتین تارانتینو از فعالان قدیمی سینما است، توجه ویژه‌ای هم به فیلم‌های جدید دارد و سعی می‌کند تا در هر فرصتی به تماشای آن‌ها بپردازد. تارانتینو یکی از طرفداران دنیای سینمایی مارول است و از چند هفته قبل تماشای فیلم‌های آن را شروع کرده. این در حالی است که تعداد قابل توجهی از فیلمسازان قدیمی از جمله جیمز کامرون نه تنها هیچ علاقه‌ای به فیلم‌های مارول ندارند، بلکه آن‌ را به باد انتقاد می‌گیرند.

کوئنتین تارانتینو چندی پیش مصاحبه‌ای با مجله امپایر با محوریت فیلم Once Upon a Time in Hollywood انجام داد. در میانه گفتگو بحث به سمت مارول کشیده شد و تارانتینو نیز توضیح داد از چند هفته پیش شروع به دیدن فیلم‌های این دنیای سینمایی کرده تا بتواند به تماشای Avengers: Endgame بنشیند.

کوئنتین تارانتینو

او توضیح داد به دلیل مشغله‌های مختلف در چهار سال گذشته نتوانسته فیلم‌های ابرقهرمانی را به طور کامل و مرتب دنبال کند و سال گذشته هم تنها فرصت تماشای Wonder Woman و Black Panther را پیدا کرد: «فکر می‌کنم تنها فیلم‌های کمیک بوکی که سال گذشته در سینما تماشا کردم Wonder Woman و Black Panther بودند. اما از چند هفته قبل شروع به تماشای فیلم‌های مارول کردم تا بتوانم به تماشای Endgame بنشینم.»

کوئنتین تارانتینو در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: «اخیراً Captain America: Civil War را تماشا کرده‌ام و بعدی نیز Doctor Strange خواهد بود. Thor: Ragnarok را هم دیده‌ام که فیلم مورد علاقه من در سری The Avengers بوده است.» متاسفانه این کارگردان آمریکایی هیچ توضیحی درباره انتخاب خود ارائه نداد اما اگر دقت بیشتری در Ragnarok به خرج دهید، متوجه طنزها و دیالوگ‌هایی می‌شوید که می‌توان نمونه آن‌ها را در آثار تارانتینو دید.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران رسمی Once Upon a Time in Hollywood از تاریخ ۴ مرداد آغاز می‌شود. برای مشاهده نمرات این فیلم نیز می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی