ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Rainbow Six Siege
اخبار و مقالات

یوبیسافت برنامه‌ای برای ساخت Rainbow Six Siege 2 ندارد

بازی Rainbow Six Siege از سال ۲۰۱۵ راه پر پیچ و خم و طولانی را طی کرده و به نظر می‌رسد این مسیر به‌زودی دستخوش تغییرات اساسی نخواهد شد. به گفته لیروی آتاناسوف، کارگردان خلاق ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰

بازی Rainbow Six Siege از سال ۲۰۱۵ راه پر پیچ و خم و طولانی را طی کرده و به نظر می‌رسد این مسیر به‌زودی دستخوش تغییرات اساسی نخواهد شد. به گفته لیروی آتاناسوف، کارگردان خلاق بازی، Siege همچنان آپدیت‌های مختلفی دریافت می‌کند و ساخت دنباله برای آن اصلا ایده خوبی برای مخاطبان نیست.

زمانی که آتاناسوف در ردیت مشغول گفتگو با مخاطبان بود، توضیحاتی درباره آینده Rainbow Six Siege ارائه کرد. با اینکه این بازی حدود ۶ سال پیش عرضه شده، اما تیم سازنده قصد ندارد فعلا سراغ دنباله آن برود. ظاهرا همین آپدیت‌های منظم به تغییر آهسته و پیوسته بازی ادامه می‌دهند:

Siege یک بازی در حال تکامل است. این بازی در آینده بسیار متفاوت‌تر از آنچه امروز می‌بینید خواهد بود، تا جایی که می‌توانید آن را Siege 2 بخوانید. با این حال، به عنوان یک تیم، ما باور داریم می‌توانیم این تغییرات بزرگ را از طریق آپدیت‌های کوچک در بازی پیاده کنیم و با همین چارچوب کاری پیش برویم.

Rainbow Six Siege

او ادامه داد:

Siege 2 یعنی یک بازی جدید، یک محیط جدید، و احتمالا یک تیم جدید. ما احساس نمی‌کنیم جامعه بازیکنان به چنین چیزی احتیاج داشته باشد. ما به سرمایه‌گذاری شما در بازی اهمیت می‌دهیم و نمی‌خواهیم وارد یک مرحله دیگر شویم. در عوض می‌خواهیم از سرمایه‌گذاری شما محافظت کنیم و ارزش آن را با بهتر کردن Siege افزایش دهیم. درست مثل بازسازی یک خانه قدیمی و تبدیل آن به یک آپارتمان جدید، شیک و جذاب.

با این اوصاف، فعلا کسی انتظار ساخت Rainbow Six Siege 2 را ندارد و در عوض شاهد تکامل و تغییر همین نسخه اول خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:


۱۰ حقیقت جالب از سری GTA

تماشا نسخه با کیفیت از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی