ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

The Suicide Squad در اولین شب اکران خود ۴.۱ میلیون دلار درآمد داشت

فیلم The Suicide Squad با درآمد ۴.۱ میلیون دلاری خود توانست به پرفروش‌ترین فیلم تولید شده با درجه سنی R در زمان شیوع ویروس کرونا تبدیل شود. شب گذشته، تماشاگران برای اولین بار شانس تماشای ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۰

فیلم The Suicide Squad با درآمد ۴.۱ میلیون دلاری خود توانست به پرفروش‌ترین فیلم تولید شده با درجه سنی R در زمان شیوع ویروس کرونا تبدیل شود.

شب گذشته، تماشاگران برای اولین بار شانس تماشای The Suicide Squad به کارگردانی «جیمز گان» را داشتند. فیلم در روز اول اکران خود توانست ۴.۱ میلیون دلار درآمد داشته باشد که تاکنون در زمان شیوع ویروس کرونا هیچ فیلم دیگری با درجه سنی R به این میزان فروش نرسیده است. همچنین The Suicide Squad بخشی از اکران دوگانه وارنر مدیا محسوب می‌شود، با این وجود فیلم به صورت همزمان در سالن‌های سینما و شبکه HBO Max به نمایش درآمده است.

فیلم The Suicide Squad

البته در چند وقت گذشته و همزمان با شیوع ویروس کرونا فیلم‌های زیادی با درجه سنی R اکران نشده است. همچنین The Suicide Squad باید با فیلم Jungle Cruise از دیزنی رقابت کند که هفته گذشته اکران شده است. فیلم دیزنی با بازی «امیلی بلانت» و «دواین جانسون» از زمان اکران خود ۳۲ میلیون دلار فروش داشته است و نقدهای بسیار خوبی نیز دریافت کرده است.

علاوه بر این فیلم‌های Old از «ام. نایت شیامالان» و The Green Knight از «دیوید لاوری» سایر رقبا The Suicide Squad محسوب می‌شوند که عنوان دوم نقدهای مثبت بسیار زیادی دریافت کرده است. فیلم محبوب دیگر دیزنی یعنی Black Widow نیز در گیشه حضور بسیار موفقی داشته است و در حال حاضر با درآمد ۱۷۰.۴ میلیون دلاری طی چهار هفته پرفروش‌ترین فیلم داخلی در طول شیوع ویروس کرونا محسوب می‌شود.

فیلم The Suicide Squad هم اکنون در سینماها و شبکه HBO Max اکران می‌شود و با توجه به بازخوردهای دریافت شده از سوی این فیلم، باید دید در هفته‌های آینده چه روندی را دنبال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:


داستان کامل Call of Duty Modern Warfare 2

تماشا فقط از کانال یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی