نسخه بعدی God of War در دست ساخت است

برای آخرالزمان آماده شوید

1

مدت زمان زیادی از توییت‌های کوری بارلوگ، کارگردان گاد آو وار که در آن به نسخه جدید سری اشاره کرده بود، نگذشته است. حروف اول آن رشته توییت‌ها جمله «راگناروک دارد می‌آید» را تشکیل می‌دادند. راگناروک به نوعی آخرالزمان دنیای اساطیر اسکاندیناوی را تشکیل می‌دهد و بنابراین، چنین جمله‌ای اصلا با فضای نسخه اول در تضاد نیست.

اکنون با توجه به اخبار استخدامی سانتا مونیکا، می‌توان با قاطعیت گفت که استودیو کار روی گاد آو وار ۲ را شروع کرده است. در وبسایت رسمی و در بخش مشاغل مورد نیار آن، نیاز به یک طراح در بخش مبارزات دیده می‌شود که «نسبت به آخرین نسخه گاد آو وار و سیستم مبارزات آن، آشنایی داشته باشد» و در بخش دیگری، از استخدام طراحی صحبت شده که «بتواند در حوزه عناوین نسل بعدی کار کند.»

هر دوی این اعلانات و همچنین آگهی استخدامی «فردی که در بازی‌های اکشن یا اکشن نقش آفرینی متخصص باشد» به طور واضح نشان می‌دهد که سانتا مونیکا پروژه گاد آو وار ۲، گاد آو وار: راگناروک یا نسخه بعدی سری با هر پسوند دیگری را با جدیت دنبال می‌کند.

گاد آو وار

البته انتشار این اخبار چندان جای شگفتی هم ندارد. عنوانی انحصاری که با دنیای دگرگون شده خود توانست به یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم تبدیل شود و موفقیت بزرگی را برای سونی به ارمغان بیاورد، قطعا دنباله آن در برنامه‌های نسل بعد کمپانی جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت. فروش کلی گاد آو وار در ماه می امسال به ۱۰ میلیون نسخه رسید و این بازی در میان انحصاری‌های پلی استیشن 4 به رکورد سریع‌ترین فروش دست یافت.

باید منتظر ماند و دید که سانتا مونیکا چه زمانی به طور رسمی در دست ساخت بودن دومین گاو آو وار سبک جدید را اعلام می‌کند. البته با توجه به این که هنوز حدود یک و نیم سال به شروع نسل بعدی مانده و کار روی چنین عنوانی بسیار زمان بر خواهد بود، فعلا نمی‌توان به انتشار تریلر یا تصاویر مربوط به بازی امید داشت. اگر هنوز در مورد کنسول بعدی سونی اطلاعی ندارید، می‌توانید نگاهی به ویدیوی هر آنچه که در مورد پلی استیشن 5 می‌دانیم بیندازید.

.کپی شد https://vgto.ir/1f

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
...KIAN... آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
...KIAN...
کاربر
...KIAN...

ragnarok is coming

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...