ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مارول
اخبار و مقالات

چهار شگفت انگیز و مردان ایکس در مسیر ورود به دنیای سینمایی مارول قرار دارند

طی 11 سال اخیر دنیای سینمایی مارول توانسته به موفقیت‌های بی‌نظیری با سری فیلم‌های خود دست پیدا کند. عناوینی که به طور منظم بر پرده سینما اکران شدند و هر کدام در گیشه فروش قابل ...

امیررسول تیموری
نوشته شده توسط امیررسول تیموری | ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۰

طی 11 سال اخیر دنیای سینمایی مارول توانسته به موفقیت‌های بی‌نظیری با سری فیلم‌های خود دست پیدا کند. عناوینی که به طور منظم بر پرده سینما اکران شدند و هر کدام در گیشه فروش قابل قبولی داشتند. با این تفاسیر، عجیب هم نیست که کمپانی بعد از اونجرز اندگیم نه تنها به فکر توقف ساخت این سری فیلم‌ها نباشد، بلکه گسترده‌تر کردن دنیای آن را هم در برنامه‌های خود قرار داده باشد. اکنون که دیزنی اقدام به خرید کمپانی فاکس کرده است، شخصیت‌های دنیای مردان ایکس و چهار شگفت انگیز هم می‌توانند به این سری فیلم‌ها وارد شوند.

کوین فایگی، رییس استودیو‌های فیلم‌سازی مارول طی مصاحبه‌ای با Fandango در پاسخ به سوالی در مورد ورود کاراکترهای دیگر مارول به دنیای سینمایی این کمپانی گفته است: «هنوز زود است اما در حال انجام کارهای لذت بخشی هستیم. در حقیقت ما سال‌هاست که داریم این کارها را انجام می‌دهیم. جلسه‌های اولیه‌ای با ایده‌پردازی‌های جالبی پیش می‌روند و ما به طور مداوم تمام پیش‌آمدهای مختلف را در نظر می‌گیریم.»

وی در مورد این پیش‌آمدها توضیح بیشتری داده است: «چه می‌شد اگر فلان کار را انجام می‌دادیم؟ چه می‌شد اگر به فلان کاراکتر دسترسی داشتیم؟ در حقیقت اسپایدرمن نیز به همین صورت به دنیای سینمایی ما با Spider-Man: Homecoming وارد شد. اکنون نیز همین اتفاق در مورد کاراکترهایی که قبلا در اختیار کمپانی فاکس بودند می‌افتد. اگر فکری در مورد این شخصیت‌ها به ذهنمان خطور کند، اکنون می‌توانیم آن را عملی کنیم.»

مارول

قبلا نیز سابقه داشته که کاراکترهای دنیای سینمایی مارول قبل از این که فیلم مختص به خودشان را داشته باشند، در پروژه‌هایی که چندین شخصیت در آن‌ها حضور دارند وارد شوند. فایگی در این باره گفته است: «برخی اوقات کاراکتر خاصی در داستان به خصوصی می‌تواند معرفی شود. مثلا این همان کاری است که با بلک پنتر و اسپایدرمن انجام دادیم. اما گاهی هم در مورد کاراکترهایی مانند آیرون من، دکتر استرنج و کاپیتان مارول قضیه فرق می‌کند و بهتر است در فیلم مخصوص به خودشان رونمایی شوند. این بستگی به داستانی دارد که می‌خواهیم تعریف کنیم.»

به نظر می‌رسد در آینده شاهد معرفی پروژه‌های هیجان انگیزی مربوط به دنیای سینمایی مارول باشیم. فعلا باید منتظر باشیم و ببینیم این ایده‌پردازی‌ها و جلساتی که کوین فایگی در مورد آن‌ها صحبت کرده‌، چه نتایجی را در پی خواهند داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی