ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم های تابستان
اخبار و مقالات

تبلیغ تلویزیونی جدید The Lion King به مناسبت آغاز بلیت فروشی [تماشا کنید]

با وجود اینکه مدت زیادی از آغاز اکران تابستانه فیلم‌های سینمایی نمی‌گذرد اما تاکنون چندین فیلم از جمله Avengers: Endgame عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. حال که این فیلم‌ها به روز‌های پایانی نمایش خود نزدیک می‌شوند، ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۲

با وجود اینکه مدت زیادی از آغاز اکران تابستانه فیلم‌های سینمایی نمی‌گذرد اما تاکنون چندین فیلم از جمله Avengers: Endgame عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. حال که این فیلم‌ها به روز‌های پایانی نمایش خود نزدیک می‌شوند، چشم‌ها به فیلم The Lion King دوخته شده است. بلیت فروشی این لایو اکشن از فردا آغاز می‌شود و به همین مناسبت تبلیغ تلویزیونی جدیدی از آن منتشر شده است.

در حال حاضر، طرفداران و کارشناسان امید بسیار زیادی به فیلم The Lion King دارند و پیش بینی شده این اثر بهترین هفته افتتاحیه را در میان تمامی فیلم‌های لایو اکشن والت دیزنی به نام خود ثبت می‌کند. با در نظر گرفتن موفقیت‌های انیمیشن کلاسیک و صد البته بازیگران شناخته شده‌ و با استعدادی که برای صداپیشگی نسخه لایو اکشن انتخاب شده‌اند، بسیاری انتظار دارند تا عملکرد خوب جدیدترین ساخته والت دیزنی تنها به هفته افتتاحیه خلاصه نشود.

از این دسته کارشناسان انتظار دارند تا فروش بسیار خوب فیلم The Lion King پس از هفته افتتاحیه ادامه داشته و این فیلم بتواند در کنار Avengers: Endgame، در لیست پرفروش ترین‌های فیلم‌های تابستان قرار گیرد. این اتفاق چندان هم دور ذهن نیست، به خصوص اگر بازخوردهای منتقدان نسبت به آن مثبت باشد.

در حالی که حدوداً یک ماه تا اکران فیلم مانده، تبلیغ تلویزیونی جدیدی منتشر شده که از آغاز بلیت فروشی خبر می‌دهد. تبلیغ جدید فیلم The Lion King یک نکته بسیار مهم دارد. برای موسیقی پس زمینه این کلیپ از نسخه جدید آهنگ Can You Feel The Love Tonight استفاده شده که توسط بیانسه و دونالد گلاور خوانده شده است. التون جان، خواننده مشهور انگلیسی، نسخه اصلی این آهنگ را خوانده بود.

برنامه‌ ریزی‌های والت دیزنی برای ساخت لایو اکشن آثار کلاسیک تا به اینجای کار به خوبی پیش رفته است. پس از اکران موفقیت آمیز The Jungle Book و Beauty and the Beast طی سال‌های گذشته، والت دیزنی اخیراً Aladdin را روی پرده نقره‌ای سینما برد که برخلاف برخی پیش بینی‌ها عملکرد بسیار خوبی در فروش جهانی داشت.

البته تمامی لایو اکشن‌های والت دیزنی سرنوشت خوشی نداشتند. برای مثال، می‌توان به فیلم Dumbo ساخته تیم برتون اشاره کرد که نه تنها منتقدین، بلکه طرفداران نیز از تماشای آن راضی نبوده‌اند. با این‌حال، ساخت لایو اکشن‌ آثار قدیمی همچنان ادامه دارد و در آینده شاهد فیلم‌های بیشتری خواهیم بود. در پایان، لازم به ذکر است که اکران فیلم The Lion King از تاریخ 28 تیر ماه آغاز می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی