ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ماتریکس ۴
اخبار و مقالات

مایکل بی. جردن جایگزین کیانو ریوز در فیلم ماتریکس ۴ می‌شود؟

با توجه به گزارشات اخیر، فیلم ماتریکس ۴ زودتر آنچه که تصور می‌شد به پرده نقره‌ای راه خواهد یافت و در این صورت، احتمالا کیانو ریوز توسط ستاره فیلم Black Panther، یعنی مایکل ب. جردن ...

مهرشاد مرادزاده
نوشته شده توسط مهرشاد مرادزاده | ۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۲

با توجه به گزارشات اخیر، فیلم ماتریکس ۴ زودتر آنچه که تصور می‌شد به پرده نقره‌ای راه خواهد یافت و در این صورت، احتمالا کیانو ریوز توسط ستاره فیلم Black Panther، یعنی مایکل ب. جردن جایگزین می‌شود.

به گزارش ایندیپندنت، لانا واچوسکی کارگردانی فیلم ماتریکس ۴ را عهده‌دار خواهد بود. چند هفته پیش، چاد استاهِلسکی کارگردان فیلم جان ویک ۳ در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرد که واچوسکی‌ها کارگردان‌ ماتریکس بعدی خواهند بود اما نماینده او پس از این مصاحبه صحبت وی را رد کرد و اظهار داشت که استاهلسکی به طور فرضی صحبت می‌کرد. این موضوع موجب شد امید طرفداران برای نسخه‌ای دیگر از این فرنچایز بیش از پیش شود. شرکت برادران وارنر سال‌هاست که به توسعه پروژه‌ای از این سری مشغول است که احتمالا ریبوت خواهد بود.

ظاهرا ماتریکس جدید تحت نام کاری Project Ice Cream از مایکل بی. جردن در قامت بازیگر و لانا واچوسکی به عنوان کارگردان بهره خواهد برد. با توجه به شایعات جدید، این فیلم در مرحله توسعه و آمادگی کامل برای آغاز فیلمبرداری در شیکاگو قرار دارد. زک پِن که پیش‌تر فیلمنامه The Incredible Hulk را نوشته بود، وظیفه نویسندگی ماتریکس بعدی را نیز بر عهده خواهد داشت. البته باید به این نکته توجه داشت که هیچکس از شرکت برادران وارنر به طور رسمی این پروژه را تأیید نکرده و حتی از ریبوت بودن آن نیز مطمئن نیستیم. در هر صورت، طرفداران مشتاق‌اند تا ادامه این فرنچایز را به هر نوعی ببینند.

این اولین باری نیست که نام مایکل بی. جردن حول فرنچایز ماتریکس به چشم می‌خورد و در سال ۲۰۱۷ نیز شاهد این موضوع بودیم. در آن زمان، واچوسکی‌ها درگیر این شایعات نبودند اما با گذشت دو سال و بازگشت لانا واچوسکی به عنوان کارگردان، شاهد تغییراتی در این زمینه بوده‌ایم. اگر ماتریکس بعدی ریبوت باشد، حتی می‌توانیم شاهد جردن در نقش مورفیوس باشیم. واچوسکی‌ها سه‌گانه اصلی ماتریکس را نوشته و کارگردانی کردند و نمی‌توان از تأثیر آن‌ها در ژانر اکشن چشم‌پوشی کرد. استودیو سازنده قبل از عرضه نخستین عنوان امید زیادی به آن نداشت، در حالی که این فیلم در باکس‌آفیس بسیار موفق عمل کرد.

کیانو ریوز هم که در نسخه‌های اصلی نقش نئو را بازی کرد، از علاقه خود برای بازگشت به این فرنچایز گفته بود اما تنها در صورتی که واچوسکی‌ها کارگردان نسخه بعدی باشند. حال، با بالاگرفتن شایعات بازگشت واچوسکی‌ها باید منتظر باشیم تا تکلیف بازیگران فیلم مشخص شود و از حضور کیانو ریوز اطمینان حاصل کنیم. بعد از اکران سومین نسخه، از این موضوع رونمایی شد که ابتدا قرار بود ویل اسمیت جای ریوز به ایفای نقش بپردازد.

چاد استاهلسکی در سه فیلم ماتریکس به عنوان هماهنگ‌کننده بدلکاری حضور داشت و پیش از این اعلام کرده که در صورت ساخت ماتریکس بعدی، با جان و دل باز خواهد گشت و برای کمک به واچوسکی‌ها تمامی فعالیت‌های دیگر خود را رها می‌کند. شرکت برادران وارنر در پشت صحنه مشغول تکمیل این پروژه است و در آینده‎ مشخص می‌شود چه کسانی در آن ایفای نقش خواهند کرد. همچنین باید منتظر باشیم تا ببینیم فیلمبرداری ماتریکس بعدی واقعا از شیکاگو آغاز می‌شود یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • hamze
    hamze | ۳ تیر ۱۳۹۸

    ماتریکس یعنی کیانو

مطالب پیشنهادی