احتمال حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در دنباله انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse

دنباله انیمیشن Spider-Verse اثری متفاوت خواهد بود

0

تهیه‌کننده انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse از کار سخت عوامل در تولید دنباله آن خبر داد.

پس از موفقیت انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse با کسب جوایز اسکار و گلدن گلوب به عنوان بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۹ و فروش ۳۷۵.۵ میلیون دلاری، هیچ شکی در ساخت دنباله آن وجود نداشت. به هرحال، تأییدیه رسمی تولید این دنباله منتشر شده.

امی پاسکال، تهیه‌کننده این انیمیشن در مصاحبه‌ای با io9 اظهار داشت: «ما برای تولید این دنباله سخت در تلاشیم». هیچ تاریخ انتشار و اطلاعات دیگری از اینکه انتظار چه چیزی را داشته باشیم، اعلام نشد و تنها خبر رسمی، در دست ساخت بودن این دنباله است.

رادنی رُثمَن، دستیار کارگردان انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse، هنگام عرضه نسخه بلوری و دیجیتال این انیمیشن ضمن اشاره به حذف کردن نسخه‌ای استرالیایی از اسپایدرمن، در این باره اظهار داشت: «هر چه جلوتر می‌رویم، اگر عناوین بیشتری ساخته شوند، من مطمئن هستم که شاهد سوپرایزهای بیشتری خواهیم بودیم».

اسپایدرمن‌های بیشتر در نسخه بعدی این فرنچایز می‌توانند شامل اندرو گارفیلد (سری The Amazing Spider-Man) و توبی مگوایر (سه‌گانه اصلی اسپایدرمن) باشند. کریس میلر، تهیه‌کننده دیگر این انیمیشن در این باره گفت تیم تولید بارها اضافه‌کردن آن‌ها را مد نطر قرار داده و به این نتیجه رسیده که در آینده فرصت‌های زیادی وجود خواهند داشت. چندین ماه پیش، این شایعه که سونی حتی به دنبال ساخت لایو-اکشن این انیمیشن با حضور تام هالند، اندرو گارفیلد و توبی مگوایر هست نیز بالا گرفته بود ولی این موضوع نه تأیید و نه رد شد.

پاسکال به همراه دیگر عناوین حول شخصیت‌های دنیای عنکبوتی مانند Spider-Man: Homecoming، ونوم و The Girl in the Spider’s Web، در فیلم Spider-Man: Far From Home که در تاریخ ۲ جولای یا ۱۱ تیر اکران می‌شود نیز نقش تهیه‌کننده را ایفا کرده. او همچنین در ساخت فیلم Little Women که به دنیای عنکبوتی مربوط نیست نیز اعتبار دارد. این فیلم توسط گرتا گِرویگ ساخته می‌شود و و بر اساس رمانی درام به همین نام، داستانی درباره دوره بلوغ را روایت می‌کند.

چندی پیش اعلام شده بود که در آینده، بنا به تصمیم سونی فیلم ونوم و اسپایدرمن نیز ساخته خواهند شد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...