آغاز فروش تابستانه استیم؛ بازی بخرید و جایزه ببرید!

با شرکت در مسابقه ویژه استیم، یک بازی رایگان دریافت کنید

0

استیم که به عنوان بزرگترین پلتفرم فروش بازی‌های پی سی شناخته می‌شود، فروش تابستانه خود را آغاز کرد. این فروشِ با تخفیف طیف وسیعی از بازی‌های این فروشگاه، از بازی‌های AAA گرفته تا بازی‌های مستقل را شامل می‌شود.

همانند سال‌های گذشته، امسال نیز همزمان با آغاز فروش تابستانه یک مسابقه میان کاربران استیم برگزار می‌شود. مسابقه امسال Steam Grand Prix نام داشته و کاربران می‌توانند با خرید بازی، انجام ماموریت‌های خواسته شده و بدست آوردن اچیومنت‌ها شانس خود را برای برنده شدن آیتم‌های مختلف از جمله یک بازی رایگان افزایش دهند.

استیم

فروشگاه اپیک که اکنون به رقیبی جدی برای استیم تبدیل شده، اخیراً تصمیم گرفته هر هفته یک بازی رایگان به کاربران خود هدیه دهد. این فروشگاه همچنین فروش تابستانه‌ محصولات خود را در ماه مه برگزار کرد که Epic Mega Sale نام داشت. دیگر پلتفرم فروش بازی پی سی یعنی فروشگاه GOG نیز جشنواره تابستانه خود را در حین رویداد E3 2019 برگزار کرد.

تخفیف‌های استیم بسیاری از بازی‌های محبوب را شامل می‌شود و علاقه مندان می‌توانند Assassin’s Creed Odyssey ،Soulcalibur 6 و Yakuza 0 را با قیمت مناسب‌تری نسبت به روز‌های عادی خریداری کنند. در ضمن، اینطور که به نظر می‌رسد استقبال کاربران از فروش تابستانه استیم فراتر از انتظارات ولو بوده است؛ زیرا برخی از کاربران با ارور 502 مواجه می‌شوند.

در پایان، لازم به ذکر است که فروش تابستانه استیم از امروز تا تاریخ 18 تیر ماه در دسترس خواهد بود.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...