بازی ماجرایی «انقراض» به فروشگاه هیولا آمد

بازی جدید سازندگان شبان یک عنوان ماجرایی اشاره و کلیک است

0

استودیوی پتا گیمز که بیشتر از همه به خاطر ساخت عنوان «شبان» شناخته می‌شود، بازی جدید خود با نام «انقراض» را روی پلتفرم هیولا منتشر کرد.

انقراض یک بازی ماجراجویی اشاره و کلیک است که تعامل با اشیا و اکتشاف محیط در آن حرف اول را می‌زند. مانند اکثر بازی‌های این سبک شما در نقش قهرمان بازی یک کوله پشتی در اختیار دارید که باید وسایل مورد نیاز خود را در آن جمع کرده و به مدیریت و اکتشاف آن‌ها می‌پردازید.

سه درجه سختی مختلف در بازی وجود دارند که در هر کدام از آن‌ها با سطوح متفاوتی از چالش‌های محیطی روبرو خواهید شد. در معرفی انقراض آمده که ماموریت‌های این بازی نه آن‌قدر آسان هستند که حوصله شما از آن‌ها سر برود و نه آن‌قدر سخت که پس از مدتی قید دنبال کردن داستان را بزنید.

همان‌طور که از نام بازی مشخص است، انقراض داستانی آخرالزمانی را روایت می‌کند. شما در نقش یکی از بازماندگان زمین از خواب بیدار می‌شوید و حال باید با رد شدن از چالش‌هایی مثل سو تغذیه و نبود منابع حیاتی روی کره زمین، جان سالم به در ببرید.

در حال حاضر ۸۰ درصد بازی‌های هیولا ایرانی و ۲۰ درصد بازی‌ها خارجی هستند که در میان آن‌ها سبک‌های مختلفی همچون اکشن، ماجراجویی،‌ تیراندازی، معمایی، اشاره کلیک، ورزشی، نقش‌آفرینی، پلتفرمر و استراتژی دیده می‌شود. در این میان عناوین سبک ماجرایی با ۶۰ درصد سهم، حضور پررنگ‌تری نسبت به سایر سبک‌ها در پلتفرم هیولا دارند.

شما کدام یک از عناوین موجود در این فروشگاه را تجربه کرده‌اید؟ نام بازی را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. در نهایت برای خرید انقراض می‌توانید به صفحه این بازی در هیولا مراجعه کنید.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...