ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلمنامه فصل دوم سریال Taboo تقریبا نوشته شده است

استیون نایت یکی از خالقان سریال Taboo سرانجام درباره فصل دوم سریال توضیحات بیشتری ارائه کرد و به نظر می‌رسد بیشتر داستان آن نوشته شده است. سریال Taboo که سال ۲۰۱۷ از شبکه BBC پخش ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۰

استیون نایت یکی از خالقان سریال Taboo سرانجام درباره فصل دوم سریال توضیحات بیشتری ارائه کرد و به نظر می‌رسد بیشتر داستان آن نوشته شده است.

سریال Taboo که سال ۲۰۱۷ از شبکه BBC پخش شد، توسط استیون نایت، تام هاردی و پدرش چیپس هاردی ساخته شده است. همچنین از زمان تمدید شدن سریال که نقش اصلی آن توسط تام هاردی ایفا می‌شود، چهار سال می‌گذرد و تاکنون اخبار بسیار کمی درباره ادامه داستان منتشر شده است.

نایت در مصاحبه خود با Collider تایید کرد که شش قسمت از فصل دوم که ۸ قسمت دارد نوشته شده است. او همچنین به شوخی اشاره کرد که در حال تلاش هستند تا بتوانند تام هاردی را به روی صحنه فیلمبرداری برگردانند. در واقع منظور او این بود که هاردی در حال حاضر برنامه‌های بسیار زیادی دارد و در ادامه پیش‌بینی کرد که فیلمبرداری‌های اولیه در «اوایل سال ۲۰۲۳» آغاز خواهد شد.

سریال Taboo

داستان سریال Taboo در سال ۱۸۱۴ رخ می‌دهد و ماجرای جیمز دلینی (تام هاردی) را دنبال می‌کند که از یک دوره ۱۲ ساله در آفریقا به همراه چندین الماس به لندن برمی‌گردد و قصد دارد با قاتل پدر خود و دستگاه های دولتی مبارزه کند.

در اوایل سال جاری، هاردی از ایده‌های خود برای فصل دوم Taboo صحبت کرد و به Esquire گفت:

فصل دوم Taboo واقعا برای من مهم است و به فکر کردن زیادی نیاز دارد، زیرا واقعا از فصل اول لذت بردم و می‌خواهم فصل دوم رضایت بخش باشد.

او در آن زمان عنوان کرده بود که در حال بررسی ایده‌ها هستند و داستان می‌تواند خطی، ادامه‌دار یا به گذشته لندن مربوط شود. هرچند در آن زمان به نظر می‌رسید به داستان اصلی فصل دوم دست پیدا نکرده باشند، اما اکنون با وجود مصاحبه نایت، به نظر می‌رسد آن‌ها در حال کار روی پایان‌بندی فصل هستند.

سریال Taboo

هاردی ادامه داد:

در ذهن خود فکر می‌کردم، فرض کنید آن‌ها به آمریکا می‌رسند، به کانادا می‌رسند، سریع‌تر به سال ۱۹۶۸ برسند، حمله عید تت، جنگ ویتنام، CIA، ویت‌کنگ، فرانسوی‌ها. شجره خانواده دلینی را با افراد جدید بازسازی کند، اما به این فکر کنید که تاریخ و فساد چگونه تکرار می‌شود.

یا حتی می‌توانیم به دهه ۱۸۰۰، جنگ‌های ناپلئونی یا جنگ استقلال آمریکا برگردیم. هنوز هیچ یک از این ایده‌ها مورد تایید قلب و ذهن من قرار نگرفته است.

هاردی اخیرا در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور پیدا کرده است. با این وجود نسبت به فیلم قبلی، استقبال چندان خوبی از Venom 2 و بازگشت تام هاردی به نقش ادی براک نشده است و نمرات فیلم چندان درخشان نیست. گرچه عملکرد آن در باکس آفیس عالی بوده است.


ویجیاتو سینما: رویداد دیزنی پلاس؛ از سریا‌ل‌های جدید مارول تا انیمیشن‌های پیکسار و عصر یخ!
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی