ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Call of Duty: Modern Warfare احتمالاً دارای مد بتل رویال خواهد بود

یکی از کاربران یوتیوب که با نام TheGamingRevolution شناخته می‌شود، در ویدیوی جدید خود گفت بازی Call of Duty: Modern Warfare مدل بتل رویال خواهد داشت. این کاربر به هیچ منبع موثقی اشاره نکرده و ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۲۳:۳۱

یکی از کاربران یوتیوب که با نام TheGamingRevolution شناخته می‌شود، در ویدیوی جدید خود گفت بازی Call of Duty: Modern Warfare مدل بتل رویال خواهد داشت. این کاربر به هیچ منبع موثقی اشاره نکرده و گفته این موضوع را از فردی شنیده که اطلاع داشته است. با اینحال، به نظر می‌رسد ادعای او درست بوده، زیرا یکی از کارمندان استودیو اینفینیتی وارد واکنشی به ادعای مطرح شده داشته که می‌توان آن را نوعی تایید غیر مستقیم در نظر گرفت.

کاربر TheGamingRevolution در ویدیوی خود گفت مد بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare در حال حاضر از ۱۵۲ کاربر همزمان پشتیبانی کرده و نقشه آن نیز ۳ برابر نقشه بتل رویال Black Ops 4 وسعت دارد. در ضمن، ۱۵۲ کاربر همزمان هدف سازندگان در استودیو اینفینیتی وارد نیست و قصد دارند تا این رقم را به ۲۰۰ برسانند که در صورت انجام، اقدام بسیار تحسین برانگیزی محسوب می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

نمی‌توان با قاطعیت نسبت به ادعای TheGamingRevolution نظر داد. نه تنها هیچ منبعی رسمی برای اطلاعات خود ندارد، بلکه ادعای او در تضاد با گزارشات قبلی هستند. با توجه به گزارش‌های قبلی، در بازی Call of Duty: Modern Warfare خبری از بتل رویال نخواهد بود. با در نظر گرفتن این نکته که محصول مورد بحث شامل بخش داستانی، حالت کوآپ و مدهای چندنفره می‌شود، کاملاً منطقی است که مد بتل رویال جایی در برنامه‌های سازندگان نداشته باشد.

این یوتیوبر در بخش دیگری از ویدیوی خود تاکید کرد تصمیم برای ساخت مد بتل رویال به‌تازگی گرفته شده است. به همین دلیل در گزارشات قبلی هیچ نامی از آن برده نشد. ماجرا اما به همینجا ختم نمی‌شود. مدتی پس از انتشار ویدیو، یکی از طرفداران سری کال آو دیوتی از جوئل امزلی، کارگردان بازی Call of Duty: Modern Warfare، خواست تا نسبت به این ادعا واکنش دهد.

امزلی در پاسخ تنها به جمله «نظری ندارم» بسنده کرد. این جمله معمولاً زمانی گفته می‌شود که اطلاعات فاش شده درست باشد. با اینحال، توصیه می‌کنیم تا انتشار بیانیه‌ای رسمی در این باره صبر کنید. در پایان، لازم به ذکر است که جدیدترین نسخه کال آو دیوتی در تاریخ ۳ آبان ماه برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی